נתב DLINK2760 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתב DLINK2760

nadavcj

Recommended Posts

היי. לאחרונה קניתי מצלמת רשת של לוגיטק. מדגם C500. כשאני מנסה להפעיל אותה בשיחות סקייפ היא מתחילה את השיחה באיכות טובה, ופתאום משתנה לאיכות זוועתית. או כשאני מנסה לשוחח במסנג'ר אז השיחה מתחילה ולאחר כמה שניות מתנתקת. או כשאני בוחר באופציה שרק מצלמת הוידאו שלי תהיה פועלת(יראו רק אותי) רואים אותי מעולה, ואם אני לוחץ על הכפתור של שיחת וידאו (יראו וישמעו את שני הצדדים) התמונה שלי יורדת לאיכות זוועתית ומעוותת.

המחשב שלי עובד עם מערכת הפעלה של וינדאוז 7 64 ביט. מהירות גלישה 10 מגה תשתית . והמחשב שלי מחובר בכבל לראוטר.

1: האם מדובר בפתיחת פורטים?

2: האם זה נכון שצריך לקנות כרטיס רשת למחשב שתומך במהירות גלישה של 10 מגה כמו שיש ברשותי למרות שהמחשב מחובר בחיבור קווי?

חשוב לציין שהחלפתי השבוע בבזקסטור כי הנתב הקודם שלי עשה לי אין סוף ניתוקים במסנג'ר בלבד בשני מחשבים שונים. עם הנתב החדש הבעיה הסתדרה. הבעיה הנוכחית שתיארתי פה הייתה גם בנתב הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס...

תעדכן קושחה מהאתר של בזק -- ה-LINK השני בדף הזה -- http://www.bezeq.co.il/support/Pages/toalhuti.aspx

תודה. אבל מה ההסבר לביצוע תהליך שכזה?[br]פורסם בתאריך: 30.01.2010 בשעה 00:10:09

אין לי מושג גם איך את העדכון של הקושחה. הורדתי את הקובץ מהאתר. ואני משער שצריך להכנס לתפריטים של הראוטר..אבל מה הלאה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתפריטים של הנתב יש משהו שנקרא FIRMWARE UPDATE או UPGRADE.

אתה מוריד את הקובץ למחשב שלך ואז בנתב אתה מעלה את הקובץ.

תהליך די פשוט. רק תמתין בסבלנות עד שזה יגמר -- זה לוקח כמה דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...