מבקשת עזרתכם בבית התקנות שהופיעה בwindows 7 32 אולטימייט - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקשת עזרתכם בבית התקנות שהופיעה בwindows 7 32 אולטימייט

ssib

Recommended Posts

היי לכולם.

לפני כחודש התקנתי 7 32 אולטימייט (מהחנות, נינתיים ללא מספר היות וטרם יש לי כזה)

בתחילה הכל הכל חלק אולם בימים האחרונים החלו להתגלות בעיות בהתקנות תוכנות כשרות חוקיות ואמורות להיות תואמות למערכת למשל ffdshow. בתחילה חשבתי שמדובר באיזו בעייה עקב תוכנה שרצה ברקע ומפריעה וכל שלי לעשות זה לכבות ולהפעיל מחדש את המערכת.

היום בעקבות דיון בפורום הבנתי שעלי לעדכן את דרייבר כרטיס המסך שלי (ATI Catalyst) ובעזרת הדרכת החברים (תודה) הורדתי את הדרייבר החדש, הסרתי את הישן ולאחר איתחול התכוונתי להתקין את החדש. בפעם הראשונה הופיעה שגיעה והיות וחששתי שההורדה לא צלחה הורדתי אותו מחדש.

גם הפעם זה לא הצליח. חששתי שיש איזו בעיה במערכת ובשל כך איני מצליחה להתקין דברים ובפזיזותי החלטתי להתקין מחדש את המערכת.

כרגע אני שוב על התקנה נקיה (לאחר פירמוט) ועדיין, לאחר שהורדתי את העדכונים איני מצליחה להתקין את הדרייבר. כדי להיות בטוחה שאין זו בעיה עם הדרייבר ניסיתי להתקין את הדרייבר הישן שעדיין שמור אצלי, דרייבר שעוד היום היה מותקן אצלי בהצלחה. שוב לא הצלחתי. וקיבלתי הודעת שגיאה (מצרפת אותה). אגב מעבר לעדכונים של הwindows ואנטי וירוס שכן התקנתי בהצלחתי לא ניסיתי להתקין דברים נוספים (כולל אחרים).

כעת אני תוהה מה הבעיה ומה ניתן לעשות כדי לפתרה.

http:

תודה מראש למתייחסים ולעוזרים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה יבגני על התגובה (והמאוד מהירה!)

יש לי הרגשה שצדקת , נכון יותר אני מקווה שכך.

בינתיים העברתי את הקובץ לספריה בעלת נטיב לטיני וההתקנה עברה חלק.

בתקווה שכך ילך גם עם שאר התוכנות (כעת יצרתי לעצמי עבודה בדמות המון דברים להתקין מחדש).

כעת יש בעיה אחרת, (שגם בהתקנה הקודמת היתה) עם תצוגת המסך. אני סבורה שהמקום הנכון ביותר לפרסמה יהיה בפורום כרטיסי מסך.

ברגע שאפרסם אשאיר פה לינק ואשמח אם תעיף מבט וכמובן תעביר אם פרסמתי במקום הלא נכון.

לינק להודעה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=449020.new

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...