עצומה להורדת מחירי הדירות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה להורדת מחירי הדירות

stone cold

Recommended Posts

ניתקלתי בזה ברשת

http://www.atzuma.co.il/buatnadlan/1000/

לא יצרתי את זה או משהו אבל זה לא משהו שצריך לירשם אליו

בכל מקרה אני חתמתי -במחירי דירות שיש היום אני תקוע ויהיה תקוע עוד הרבה מאוד זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, אין לי כסף.

אני מבין שזה בעיה לקנות דירה היום.

אבל אני רק אומר שאם הוא חושב שהמחיר ירד אז הוא לקח חומר ממש ממש טוב.

וגם אני אומר שבשנים הבאות הוא ישלם הרבה יותר על אותה דירה.

כי אין מה לעשות, כל האנשים רוצים לגור במרכז, וכידוע לא נשאר עוד הרבה מקומות לבנות במרכז.

ולכן אנשים יהיו מוכנים לשלם הרבה יותר כסף כדי להגשים את חלום "הדירה שלי"

ולכן גם המחיר יעלה בהדרגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה:

מה שישנה את זה.

::):s07:

זה לא יזיק

לא, אין לי כסף.

אני מבין שזה בעיה לקנות דירה היום.

אבל אני רק אומר שאם הוא חושב שהמחיר ירד אז הוא לקח חומר ממש ממש טוב.

וגם אני אומר שבשנים הבאות הוא ישלם הרבה יותר על אותה דירה.

כי אין מה לעשות, כל האנשים רוצים לגור במרכז, וכידוע לא נשאר עוד הרבה מקומות לבנות במרכז.

ולכן אנשים יהיו מוכנים לשלם הרבה יותר כסף כדי להגשים את חלום "הדירה שלי"

ולכן גם המחיר יעלה בהדרגה.

זה לא קשור לאדמה אפשר לעשות פינוי בינוי בהרבה מקומות בארץ

היום אחת הבעיות הגדולות בדיור זה שדירות משמשות להשקעה ובמיוחד שהריבית נמוכה והממשלה לא עוצרת את זה

דירות כאלו מנפחות את מחירי הדיור ויש מספיק אנשים שמוכנים לעבוד כמו חמורים בשביל שכירות והעיקר לא לגור אם ההורים

מה שמשאיר את המחירים למלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות פינוי בינוי בהרבה מקומות בארץ

אבל רוב האנשים רוצים לגור במרכז

העצומה הזאת שווה לתחת.

זה כמו שמחר תעשה עצומה נגד עליית הדלק.

אני רוצה לראות אותך מחזיק מעמד בלי לתדלק במכונית שלך ולעבור לתחבורה ציבורית.

אתה יכול להשוות את זה שמחר בעל הבית מעלה לך את השכירות ב 500 שקל

אתה עושה סקר שוק ומגלה שזה המחיר. אז אתה תישבר ותשלם

בגלל שאתה לא תעבור לדירה נידחת שתיהיה הרבה יותר רחוקה ממקום העבודה שלך.

ויקח לך עוד שעה במצתבר ביום (במקרה הטוב) הולך חוזר מהעבודה.

המקסימות שאולי תעשה זה לעבור לעיר שכנה ותחסוך 200-300 שקל.

כל עוד אנשים מוכנים לשלם סכומי עתק המחירים לא ירדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה מצחיק כל כך בעצומה ?

גם אם היא לא תעשה כלום זה לא מזיק ולא טירחה גדולה לחתום על עצומה שלא דורשת רישום

שנית בעניין מחירי הדירות הרבה מאוד מזה זה בגלל שוק הדירות להשכרה

השוק הזה גרם לניפוח מחירים ענקי ובגלל הריבית הנמוכה הוא משגשג מאוד

אבל זה לא אומר שהמצב צריך לישאר ככה -אני לא מבין אתם מרוצים מהמחירים היום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הבעיה שלנו.

אנחנו עם כמה שאנחנו משחקים אותה מתמקחים על מחירים, והוצאתי מההוא ככה ומהוא ככה, בסופו של יום משלמים הכי הרבה.

אנחנו אלה שקונים מכוניות חדשות בפי 2 מחיר (או 3..), אנחנו אלה שקונים מכוניות משומשות שעל הכביש כבר 5 שנים במחיר של BMW בגרמניה.

אנחנו אלה ששוכרים דירות במחירים מטורפים רק כדי להתפשר על המרכז (ת"א,ר"גן,גבעתיים) - כמובן שבשאר הערים זה עולה גם כן.

אנחנו אלה שמשלמים המון על שימוש בסלולר ומתחייבים בשביל מכשיר שהוא כבר דור קודם ממה שיש בחו"ל.

הסיבה לכל זה היא בגלל שאנחנו צרכנים חרא, מעדיפים להיכנע למרות הכל. אם לא מפעילים לחץ על המערכת בדמוי חרם צרכנות רחב היקף - שום דבר לא יזוז

אף פעם.

חשוב לציין שהליבה של כל הבעיה זו ההפרטה. יש כל כך הרבה גורמים בדרך לכל מוצר (אם זה דירה\אוטו\סלולרי) שכל גורם צריך להרוויח את לחמו, וזה בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שהליבה של כל הבעיה זו ההפרטה. יש כל כך הרבה גורמים בדרך לכל מוצר (אם זה דירה\אוטו\סלולרי) שכל גורם צריך להרוויח את לחמו, וזה בעייתי.

נכון שזה בעיתי אבל אם הממשלה הייתה פועלת באופן נורמלי היו יכולים לעשות פינוי בינוי בעיקף מאוד גדול

וזה היה יכול לפתור את בעית הדיור לכמה שנים טובות

אבל במקום זה מעדיפים לזרוק תמ"א 38 שזה נושא מאוד בעיתי שבסופו של דבר לא נעשה הרבה ככה שזה לא פותר כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הבעיה שלנו.

אנחנו עם כמה שאנחנו משחקים אותה מתמקחים על מחירים, והוצאתי מההוא ככה ומהוא ככה, בסופו של יום משלמים הכי הרבה.

אנחנו אלה שקונים מכוניות חדשות בפי 2 מחיר (או 3..), אנחנו אלה שקונים מכוניות משומשות שעל הכביש כבר 5 שנים במחיר של BMW בגרמניה.

אנחנו אלה ששוכרים דירות במחירים מטורפים רק כדי להתפשר על המרכז (ת"א,ר"גן,גבעתיים) - כמובן שבשאר הערים זה עולה גם כן.

אנחנו אלה שמשלמים המון על שימוש בסלולר ומתחייבים בשביל מכשיר שהוא כבר דור קודם ממה שיש בחו"ל.

הסיבה לכל זה היא בגלל שאנחנו צרכנים חרא, מעדיפים להיכנע למרות הכל. אם לא מפעילים לחץ על המערכת בדמוי חרם צרכנות רחב היקף - שום דבר לא יזוז

אף פעם.

לא, כי אנחנו צרכנים אידיוטים שקונים דברים בלי טיפת מחשבה. ישראלים רוכשים ג'יפ 4X4 טורבו שמורבו מנוע 5 ליטר בשביל לעמוד בפקק בעיר, סלולרי דור 3.5 סופר דופר משוכלל רק כדי לדבר עם המשפחה וחברים, דירת עכברושים בת"א במקום דירה גדולה בבניין מודרני חצי שעה נסיעה מת"א רק כי זה ת"א ומגניב ובמרכז. אין שום קשר להפרטה, סוציאליזים, ביבי שמיבי. החברות בסך הכל נותנות מענה לדרישה והדרישה היא כמו בארצות הברית בלינג בלינג מיותר לחלוטין רק בשביל הפוזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...