Mass Effect 2 -הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 -הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 367
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי הרבה יותר טוב בהשוואה לראשון. יש המון שדרוגים ויכולות שצריך לאתר ולפתוח בניגוד לחלק הראשון שהכל היה זרוק כמו זבל. העולם הרבה יותר מעניין, דמויות מעניינות, קווסטים צדדים הרבה יותר טובים. פשוט משחק נהדר ובגללו אני עומד להיכשל במבחן בכימיה ביום ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שאתה צריך.

אולי תקרא תקציר איפשהו אם ממש אין לך כוח להתחיל את ME1.

אני עכשיו מתחיל את המשחק :jump: תאחלו לי בהצלחה (כי אולי אני אמות מרעב בלי לשים לך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אני חייב לשחק בראשון לפני שאני בוחר לקנות את השני?

נציין רק שאין צורך לשחק את הקודם בסדרה ע"מ להבין את המתרחש פה ואם כן שיחקתם בקודם תוכלו אפילו להמשיך עם אותה הדמות אם שמרתם את הסייבים.

:)

המשחק בנוי בצורה כזו שהם מסבירים לך בדיוק מה קרה במשחק הקודם דרך הדיאלוגים ותמיד יש לך אפשרות לשאול דמויות שאלות על הרקע ולקבל עוד פרטים.

אני חייב לציין שאני מאוכזב שהם הפכו את המשחק לFPS עם אלמנטים של RPG במקום לשמור את הנוסחה המקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פשוט משחק מדהים

אני כבר איזה 12 שעות בפנים והאיכות של הכל פשוט דבר מדהים

כל החלקים השונים במשחק והמעבר בייניהם ואיך הם כולם משלימים ועובדים אחד עם השני בצורה מושלמת וחלקה

הספינה המפה של הגלקסיות המפה של הקטנה יותר של המערכת שמש של כל חלק ספיציפי

ושהגישה להכל דרך הספינה שלך

כל החלקים השונים בספינה ואיך הם מתפתחים עם הדמויות והמשחק שהוא מתקדם

חבל על הזמן מושלם

המשחקון שסורקים את הפלנטות אני מכור לזה פשוט גאוני

וזה הכל רק הדברים מסביב

המשחק עצמו שנוחתים באיזו עיר הגודל וכמות הפרטים ההשקעה והאיכות הויזואלית פשוט מושלם

ועל גבי זה מערכת הקרב עצמה עם כל הנשקים והיכולות וחברי הקבוצה פשש

משחק מושלם מהרבה בחינות

יש שם גם דברים מצחיקים חבל על הזמן (שייקספיר בביצוע החייזרים האיטיים האלו חה - והאוגר חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המשחקונים של סריקת המשאבים נראים לי מיותרים וסתם מורחים את הזמן. ד"א באחת המשימות מול הGETH אפשר לשמוע

את TALI צועקת "!GO FOR THE OPTICS,GO FOR THE OPTICS, AaauuuuughhhH" :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר משחק במשחק שבוע עשיתי את כל המשימות הצדדיות האפשריות,סקרתי במאה אחוז את כל העולמות,קניתי את כל השדרוגים האפשריים,יש לי את כל חברי הצוות,ופיתחתי את כולם עד הסוף וכמובן שלרובם יש רויאל,

זהו נשאר לי רק המשימה של לעבור בריליי של אומגה 4....

כשייהיה לי איזה 5 שעות פנוית ננסה אותה למה שמעתי נהרגים לך דיי הרבה חברי צוות שם[br]פורסם בתאריך: 29.01.2010 בשעה 16:49:08

ונראה לי שהלך לי הפסיכומטרי בכלל בגלל המשחק למזלי יש אנשים שעומדים עליי כך שלפחות 550 אני יוציא :kopfpatsch:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...