מחפש מסך שיציל לי את העיניים (1000 - 1500 ש''ח) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך שיציל לי את העיניים (1000 - 1500 ש''ח)

Sweet_Tooth

Recommended Posts

אני מחפש מסך LCD או LED, אני לא בדיוק מעודכן בכל מה שנוגיע במסכי מחשב, יש לי מסך CRT כבר כמה שנים ולאחרונה הבחנתי שהעיניים שלי מתעיפות מהר מדי אז רציתי לדעת איזה מסך לקנות בתקציב האולי צנוע של 1000 - 1500 ש''ח משהו שלא יגרום לי להתעוור?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא אחד ממיעוט קטן של אנשים (והם בהחלט קיימים) שסובלים חזק מהבהירות והבוהק של נורות הפלורסנט הנמצאות במסכי LCD, זה לא ממש משנה. מסכי LCD לא מעייפים את העיניים אם מכוונים אותם נכון. הבעיות הנפוצות שיש להימנע מהן היא בהירות גבוהה מידי (יש להוריד בהירות בתפריט המסך ובתפריט כרטיס המסך אם זה לא מספיק), ומיקום לא נכון של המסך ביחס לעיניים (צריך לכוונו ככה כדי שהעיניים תהיינה בגובה השליש העליון של המסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא אחד ממיעוט קטן של אנשים (והם בהחלט קיימים) שסובלים חזק מהבהירות והבוהק של נורות הפלורסנט הנמצאות במסכי LCD, זה לא ממש משנה. מסכי LCD לא מעייפים את העיניים אם מכוונים אותם נכון. הבעיות הנפוצות שיש להימנע מהן היא בהירות גבוהה מידי (יש להוריד בהירות בתפריט המסך ובתפריט כרטיס המסך אם זה לא מספיק), ומיקום לא נכון של המסך ביחס לעיניים (צריך לכוונו ככה כדי שהעיניים תהיינה בגובה השליש העליון של המסך).

ואם אתה אחד מאותו מיעוט שסובל מהבהירות והבוהק של LCD? מה אתה יכול לעשות? איך אתה יודע שאתה אחד מאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה כזה אם כל מסך LCD, גם בבהירות נמוכה מכאיב לך בעיניים. הדבר היחיד שאולי אפשר לעשות במצב כזה הוא לעבוד רק עם רקע כהה (שזה אומר לשנות סכמת צבעים בדפדפן, בWORD, בPDFים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה כזה אם כל מסך LCD, גם בבהירות נמוכה מכאיב לך בעיניים. הדבר היחיד שאולי אפשר לעשות במצב כזה הוא לעבוד רק עם רקע כהה (שזה אומר לשנות סכמת צבעים בדפדפן, בWORD, בPDFים וכו'.

רקע אני יודע..

סכמת צבעים בכללי איך אני משנה ? בדפדפן והכל , וגם יש אתרים שהצבעים בהם בהירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...