חבר ביקש ממני מפרט~ התקציב עלה ל3K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר ביקש ממני מפרט~ התקציב עלה ל3K

LockOn

Recommended Posts

היתרון היחיד של המפרט שלך ליד המפרט שלי הוא ליבה אחת נוספת למעבד. הכ"מ שהצעת יותר חזק, אבל לא ינוצל (מה שהצעתי יותר משתלם..)

- בשלך יש DDR2 ובשלי DDR3

- הדיסק הקשיח אצלי פי 2 יותר גדול

- מארז הרבה יותר משתלם אצלי

- לוח אם שלי יותר טוב

- קירור הרבה יותר שקט אצלי

ההתלבטות הגדולה שלי היא לגבי הלוח אם.. האם הוא כדאי?

מה לגבי זה?:

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=1156

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- שלך חרא של ספק

- המארז שלי יותר משתלם בקטגוריה של מחיר-איכות-תמורה אל תחשוב שהאנטק 300 כזה מעולה יש עוד טובים כמוהו ויותר ממנו בשוק

הדיסק קשיח פשוט לדעתי לא משתלם וכדי לפי דעתי לחכות הרי אני מבטיח לך שיקח לך שנתיים למלות את כולו ואז לקנות עוד אחד של 500 או אז אולי יהיה כבר קשיחים טובים וזולים של שיהיו זמינים ואתה תשמח שחסכת 150 שקל על משהו שלא יהיה טוב לתקופה הזאת אתה בכלל לא תרגיש הבדל בין הזכרונות

ומה שהצעת מאוד לא משתלם היום חבל כבר עם הDX11 לשלם על 4770 שחלש משמעותית ביותר מה5750 ויש הבדל של 150 שקל בערך ואין לי ראש עכשיו לפרט לך את ההיתרונות כגון : צריכת חשמל נמוכה ומטורפת אפשרות OC נוחה וזמינה DX11 ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SeeYouInHell- קודם כל ההפרש בין 2.9 ל-2.6 הוא הפרש מורגש, לעומת זאת לאינטרנט קצת סרטים וקצת משחקים אין צורך בארבע ליבות, וגם לא בשלוש אבל זה כבר נושא אחר.

DDR2 מגביל אופק לשידרוג, ועם כונן קשיח קטן יותר וכרטיס מסך יקר יותר מהמוגזמים שדיברנו עליהם, בסה"כ לקחת את המערכת לדעתי לכיוון לא נכון.

לפותח השירשור -

לרזולוציה של 1080X1024 כרטיס 4770 הוא מוגזם.

למה אני אומר את זה? כי אני כרגע משחק ברזולוציות של 1600x1200 עם כרטיס 4670, וברוב המשחקים אני מצליח להריץ הגדרות מקסימליות בצורה חלקה.

אני אמנם לא גיימר כבד ויש לא מעט משחקים שלא ניסיתי, אבל ברוב אלו שכן, ויש כאלו שכן (האחרון היה mass effect 2, הגדרות מקסימליות רץ חלק) לא היו "בעיות".

אמרתי "רוב" כי כן היו כאלו שבהם ההגדרות לא היו על ה-max, אבל מעטים. אז אמנם הייתי שמח לקצת יותר כוח, כמו ה-4850/4770, כדי שלא יהיו בעיות אף פעם, אבל שוב - 1600x1200.

רזולוציה כמעט כפולה מזו שאתה מדבר עליה.

אז אם לי כמעט ואין בעיות עם ה-4670, קשה לי להאמין שתצליח לאתגר אותו אם הוא יצטרך להפעיל חצי מכמות הפיקסלים.

זו דעתי.

לגבי לוחות האם - אם חשובה לך התמיכה ב-USB3 וב-SATA3 אני מציע שתשאל חנויות לגבי לוח האם GA-785GMT-USB3, אם המחיר שלו דומה ללוח שבחרת אני מציע שתלך עליו. הוא יוכל להפוך בקלות למחשב HTPC כשהוא יזדקן קצת, והוא מגיע עם כרטיס קול יותר טוב.

אם לא, אז לוח האם הזול יותר ששאלת עכשיו לגביו (שתמיכה זו היא ההבדל בינו לבין הקודם שרצית) יהיה עדיף על הבחירה הראשונה שלך.

עדיין לוח זה יהיה עדיף לדעתי:

http://www.rsm.co.il/smartconfigurator.aspx

מאותן סיבות שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הייתי בטוח זה היה טעות והוא היתכוון ל1280 לא ידעתי קיימת רזולוציה 1080

דבר שני הוא העלה תקציב ל3000 ככה שאני לא מגזים

ואחרון חביב אני מאמין ש5750 נותן יותר אופק שידרוג בדבר הכי חשוב במחשב והוא המסך שהיום מסך חדש של 20 אינצ'+- מגיע במחיר פשוט מצחיק ומסך טוב יכול להקנות על ידי כל כיס רצוי שבמסך החדש שאולי יקנה עם המחשב או בעתיד הרחוק קרוב הוא לא יצטרך לשלם שוב עוד 500-700 שקל על כרטיס מסך בגלל שהיה לו כרטיס חלש מידי לצרכים שלו( למרות ש4770 יכול לעבוד כמו חלום ה5750 עוקף אותו בלא מעט) ולכן ניראה לי יותר חכם וחוץ מזה איזה אופק שידרוג יש לDDR3 לשימושים שלו בזמן הקרוב הוא לא יצטרך יותר מ4GB גם לא יותר מ2GB והלוח שנתתי אכן לא תומך אז באמת כדי להחליף לוח אבל חוץ מזה חבל על הכסף עד שהוא יצטרך לקנות זכרונות חדשים אני מאמין שימכרו בסטיקים של 4GB לאחד כמו שמוכרים היום 2GB לאחד פשוט אין צורך בבזבוז כסף על בסטיקים שהם לא נחוצים כרגע ואת הכסף שחסכנו אפשר להשקיע בדברים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר הרבה שטויות. HEC רחוק מלהיות חרא של ספק (ביחוד למערכך שכזו).

האנטק 300 יותר משתלם ממה שהצעת.

מאיפה אתה יודע שאני לא צריך 4GB זיכרון? ומאיפה אתה יודע שאני לא צריך 1TB?

לא משנה מה תגיד- ה5750 פשוט כ"מ מוגזם לרזולוציה שכזו גם לגיימר הכי כבד שיש.

בבקשה אל תתחיל לעשות חשבונות של מה יהיה עוד כמה שנים כשירצו לשדרג.

Silencer- אתה צודק. אני ישאל אותו מה הוא מעדיף..

אני באמת יקח את הלוח האחרון ששאלתי עליו..

המחשב יהיה צריך להריץ גם משחקים ומיועד למספר שנים רב ככל האפשר.. לכן לקחתי 3 ליבות.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...