הורדת מאוררים לחמש\7 וולט + תמונה... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדת מאוררים לחמש\7 וולט + תמונה...

e-d-a

Recommended Posts

זה ספק

בכל מקרה הבעיה היחידה עם כזה ספק הוא שבשביל לשנות את המתח אתה חייב לנתק אותו מהחשמל

שינוי המתח כשהוא מחובר יכול לגרום לו להשרף או שפשוט הוא לא יתן מתח עד שלא תנתק אותו.

בעיה נוספת היא שרוב הספקים הקטנים האלה לא נותנים זרם מספיק גבוה בשביל כמה מאוררים חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התרשימים האלה וכל הכאבי ראש ממש לא בשבילי אני רק רואה אותם אני מתחיל להתעצבן (אני עצלן אין מצב שאני עושה דבר כזה).

אבל מה שבתמונה שבעמוד הזה נראה לי הכי קל ולא מפריע לי שזה קבוע, ואני גם יודע שזה אפשרי כי פעם דיברנו על זה פה, אז עם מישהו יכול להסביר לי את זה ובלי הלחמות וחתיכות תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה שזה יהיה קבוע או משתנה לפי מצב הרוח שלך ??

אם אתה רוצה שזה ישתנה חיצונית (מחוץ למארז בלי הרבה בלאגן) אני ממליץ לך להשקיע על פאן באס שמתחבר בחריצי הסידירומים

דבר כזה עולה בערך 200 שקל ועושה את העבודה מצויין וברוב המקרים גם נראה טוב וקל מאוד לחיבור

אם אתה רוצה להשאיר אותם על מתח קבוע בלי לשנות אתה יכול פשוט את החיבורים של המאורר לנתק ולחבר במקום אחר במוליקס (החיבור הלבן של ה4 פינים) כמו שהסבירו לך קודם

זה לא דורש החלמה ולא שום דבר, אתה מוציא את ה4 ברזלים האלה שתקועים בפנים ומלפף שם את החוטים של המאורר כמו שאני עשיתי

זה עניין של כמה שניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להלחים שום דבר , פשוט בשיא העדינותמוציאים את החוטים עם הקונקטורים מהפלאג ומחליפים בין המקומות שלהם , במקרה הנ"ל צריך לעשות את זה רק במאורר הראשון שמחובר ישירות לכבל של הספק ואת כל שאר המאוררים לחבר אליו בלי לשנות שום דבר.

לגבי הספק משתנה , כולם כאן מדברים כאילו זה ברור כשמש , אבל זה בכלל לא, נתתם מיקס אדיר שביחד נשמע כמו שטויות , אז שמישהו יסביר במדוייק מה הרעיון ומה עושים בדיוק מאיפה מתקבל החשמל , ולזכור בהסבר את המושג: חיבורי מולקס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי איזה חוטים להפוך אתה חייב לחפש מדריך ברשת בשביל זה , ואם אני לא טועה קיבחת גם לינקים או לינקים לאתרים ראשיים בנושא בתרדים קודמים שפתחת. אני יודיף כאן תמונה בכל מקרה.

בכל מקרה אתה חייב להבין שאת השינוי בכבלים אתה עושב אך ורק אבל אך ורק במולקס של המאורר עצמו שאליו מחברים את החשמל מהספק. הסיכון נובע אם בטעות תחבר למאורר עצמו כל דבר אחר חוץ מעוד מאורר , כי לאחר שהפכת פעם אחת כל דבר שתחבר למאורר שהפכת (בעזרת המפצל שיש בו) יהיה הפוך , לגן אם תחבר הארדיסק למאורר שהפכת את החוטים שלו הוא כנראה ישרף , אם תחבר מאורר נוסף לאותו מאורר הוא פשוט יעבוד יותר לאט כי הורדת את המתח בעזרת השינוי , לכן למאורר שעבר שינוי אתה לא מחבר כלום לכל אורך השירשור חוץ ממאורר שאתה רוצה שיעבור את אותו שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי הבנתי חלק, ומה שהבנתי זה שלהפוך את המולקס של המאורר הראשון שמחובר לספק (בשרשור של הארבע)

וגם הבנתי שאני יכול לחבר את המאורר של החלון לשרשור של הארד דיסק והלפוך לו את הכבלים של המולקס של המאורר אבל לא לחבר אליו שום דבר רק את המולקס ההפוך לחבר אל הארד דיסק. (ולא לחבר לחיבור השני של המאורר שום דבר)

צדקתי?

ואם אני לא טועה מהתמונה הכבלים שאני אמור להפוך הם הצהוב והאדום? (זאת אומרת הצהוב למקום של האדום והאדום למקום של הצהוב?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...