מחפש מדפסת משולבת, פשוטה טובה חסכונית וקטנה. בתקציב של בערך 500-600 שקל - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מדפסת משולבת, פשוטה טובה חסכונית וקטנה. בתקציב של בערך 500-600 שקל

yoavbd123

Recommended Posts

תיראה גם אני חיפשתי מדפסת בסביבות ה 400 אבא שלי קנה תמדפסת brother 250C מדפסת סוסה! היא כבר אצלי חודש ומדפיסה מצויין ומהר

ומי שפה אמר לך אל תיקנה brother הם סתם לא מבינים עאלק brother גרועים הם הרבה יותר טובים מ היה לי ניסיון רע איתם

היא כוללת פקס,סורק,שיכפול,גם יש אפשרות שאתה מחבר את המלצמה ישירות למדפסת והיא ישר מדפיסה,אתה מקבל גם במתנה איזה 5 תמונות קטנות קשיחות לתמונות לאלבום מתנה שאתה שם אותם איפו שאתה מכניס תדפים,התקנה קלה,דיו חלופי עולה 20-30 שקל

אבא שלי קנה תמדפסת מדמו במיבצע בימקום 500 ב 400 אבל אחשיו DMO פשטה תרגל אז קנה מאופיס דיפו גם להם יש אותה ב 400,עם יש לך תקציב יותר גבוהה כמו שאמרתה אתה יכול לקחת את brother 290c שזה דגם יותר מיתקדם ויותר נוח

ורק שתידע כל אלה שאמרו לך שב brother הצבעים פיתאום יורדים גם בלי הדפסה ושהיא זוללת דיו זה לא נכון רק במדפסות הישנות שלהם כל הסידרה של 400 היו דפוקות ואחשיו הדגמים החדשים שלהם חסכניות בדיו ומצויינות

קנה אותה אתה עוד תודה לי

אה עוד משהוא המדפסת מגיעה עם דיו מלא ולא חצי

אני רואה שאתה אוהב לומר דברים לא מבוססים...

דיו חליפי לברדר עולה 40 שקל למחסנית צבעונית ו50 שקל למחסנית שחורה, הצבעוני מספיק ל260 דף והשחור ל300 דף.

בחישוב זריז זה אומר 45 אגורות לדף צבעוני ו17 אגורות לדף שחור.

אם משתמשים בדיו מקורי המחיר הוא כפול, 90 אגורות לדף צבעוני ו34 אגורות לדף שחור.

דיו מקורי לHP עולה 70 שקל למחסנית צבעונית ו150 שקל למחסנית שחורה, הצבעוני מספיק ל700 דף והשחור ל1200 דף.

בחישוב זריז זה אומר 30 אגורות לדף צבעוני ו12.5 אגורות לדף שחור.

=הדיו המקורי של יותר זול מהדיו הלא מקורי של ברדר.

מצטרף להמלצה על הHP 6500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן,

אני לא צריך פקס במכונה :)

רק + סורק/מכונת צילום.

עדיין אותם דרישות.

יעילה,חסכונית,קומפקטית יחסית, נוחה להפעלה וכו וכו...

היום רוב המדפסות הטובות והחיסכוניות כוללות פקס מובנה ואני לא חושב שיש מדפסות חיסכונית או יותר טובות מהמשולבות שכוללות פקס לכן

גם אם אתה לא תשתמש בפקס עדיף לך לקחת שכוללת פקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתה אוהב לומר דברים לא מבוססים...

דיו חליפי לברדר עולה 40 שקל למחסנית צבעונית ו50 שקל למחסנית שחורה, הצבעוני מספיק ל260 דף והשחור ל300 דף.

בחישוב זריז זה אומר 45 אגורות לדף צבעוני ו17 אגורות לדף שחור.

אם משתמשים בדיו מקורי המחיר הוא כפול, 90 אגורות לדף צבעוני ו34 אגורות לדף שחור.

דיו מקורי לHP עולה 70 שקל למחסנית צבעונית ו150 שקל למחסנית שחורה, הצבעוני מספיק ל700 דף והשחור ל1200 דף.

בחישוב זריז זה אומר 30 אגורות לדף צבעוני ו12.5 אגורות לדף שחור.

=הדיו המקורי של יותר זול מהדיו הלא מקורי של ברדר.

מצטרף להמלצה על הHP 6500.

וואי איזה דפוק אני חח היתבלבלתי נכון זה 37 שקל לכל צבע ביחד זה 111 ושחור 47-50

תגיד אתה יכול להגיד לי לכמה דף מספיק דיו מקורי של ברדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...