GeoHot פורץ האייפון הודיע: "פרצתי את הPS3" - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeoHot פורץ האייפון הודיע: "פרצתי את הPS3"

lesForce

Recommended Posts

מכונת הטבעה של בלו ריי עולה הון תועפות.

למעשה, אני לא בטוח אם יש אחת כזו בארץ (להטבעת מאסטרים, כן - יש הבדל קטן בין מכונה שמיצרת "GOLD CD" וממנו CDים לPRODUCTION בבלו ריי לבין צורב), וזה עוד לפני המדיות וכל הבעיות החוקיות.

זו גם כאמור לא בדיוק מכונה שפשוט נכנסים לKSP וקונים.

כנראה יותר פשוט ליצר קלטות מזויפות מאשר כזה פתרון.

ד"א, http://geohotps3.blogspot.com/2010/01/level-playing-field.html , עוד עדכון של הבחור - הוא ממשיך לספר שאת רוב מה שהוא רצה - הוא גילה שאפשר לעשות בעזרת התקנה של על המכשיר (וגם את רוב מה שהוא "השיג") ושיש תחומים שלמים שהוא לא נוגע בהם. הוא גם ממשיך ומסביר למה הEXPLOIT בעייתי לישום והרווח הקטן שהוא נותן. לסיכום הוא די אומר - זו לא הפצה , היא לא מובילה לפיראטיות , היא כרגע קשה לישום ולא בטוח שאני אשחרר אותה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liviur ברור לחלוטין שזה לא דבר שקונים בחנות השכונתית

וברור שזה עולה הרבה אבל אם תבדוק איך פועלות יצרניות ציפים היום תבין שהם לא בדיוק חברות קטנות שפועלות במרתף

השאלה אם ירצו לקחת את הסיכון הזה כי ציפים זה תחום יותר אפור מאשר דיסקים פרוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני אשמח אם תסביר לי טכנית איך זה התקדמות.

(גם העניין של אימות התיאוריה , וגם מה התיאוריה אומרת).

כי לי , גם לוגית , וגם מה שהוא אמר - לא נשמע לי יותר מ-בדקתי בלינוקס - מה שאני אומר נכון, ואני יכול לעשות כמה דברים ברמת הקרנל יותר ממה שיכלו עד היום. בעיקר ברמה התיאורטית , על חומרה מסוימת וFW מסוים. הוא עלה על פרצה תיאורטית - אבל לא הגיע לרמת הרצת קוד לא מורשה מחוץ לסביבת .

והוא גם לא מתכוון לכתוב פרצה כזו - הוא רק רצה להוכיח שאפשר להגיע לOVERFLOW כלשהו שיקריש את האבטחה ויאפשר שינויים.

אבל אם זה אחרת - אני אשמח לשמוע.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...