אבחון קשיח תקול - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבחון קשיח תקול

RayZ

Recommended Posts

קודם תודה על הניסיונות לעזור.

"את הדיסקים תבדוק אחד אחד עם MHDD ותקבל תשובה חד משמעית."

איזו תוכנה זו? (שם מלא, איפה אפשר להוריד אותה אם היא חינמית) ולמה התשובה שלה חד-משמעית?

בכל אופן, מסתבר שמולטימטר זה דבר שיש לנו בבית בהתחשב בעובדה שאבא שלי עסק בעבר בחשמלאות ואלקטרוניקה,

אנחנו נריץ בדיקת מתחים על הספק היום ובכלל נבדוק בקרוב את החשמל בבית. עד כמה שזה רחוק.

חשוב לי כרגע לאבחן בעיות בהארדיסקים, הם כרגע על בדיקת Long DST.

חוץ מהסיגייט 1.5 שמשום מה התוכנה מסרבת לבחון אותו על בדיקה כלשהי שהיא לא הג'נריק...[br]פורסם בתאריך: 26.01.2010 בשעה 10:16:47

עדכון- הספק נבדק במולטימטר, הוא זכאי. מתחים סבירים לגמרי.

אם 2 הארדיסקים דפוקים כנראה שבאמת מדובר בחרא של מזל, הא?

בכל אופן, לפני זה היה לי FSP דפוק שכנראה סיפק מתחים לא סבירים והוא כנראה גרם להם להינזק, למרות שזה גם מוזר לי כי אחד מהם הוחלף כבר.

בכל אופן, העברתי את הסמסונג והסיגייט בדיקת self-test ארוכה בכלי של . כולם עברו, הבדיקה לקחה שעתיים. למרות שזה עדיין לא מצלצל הגיוני.

מחר אני אנסה לעבוד על MHDD.

אם יש לכם עוד הצעות לעזרה, אני אשמח. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטימטר הראה מתחים סבירים, כלומר שמן הסתם גם המתח בבית עצמו בסדר גמור, לא?

אני אעשה זאת מחר ואעדכן כי אני תכף צריך לזוז- אתה מתכוון ל-2 ההארדיסקים שעברו את המבחן?

תודה על העזרה. :)[br]פורסם בתאריך: 26.01.2010 בשעה 23:50:06

עדכון- אוקיי, היום מה שבעצם אני הולך לעשות זה לחבר שוב כל אחד בנפרד ושילוב של השניים שביקשת.

מה שאני שם לב עכשיו, מחיבור ראשוני של כל אחד בנפרד זה שבכל פעם שהמחשב מופעל כל אחד מהם עושה מן רעש של תקתוק- לא כל כך נשמע כמו משהו שנתקע, יותר כמו משהו שמתחיל לעבוד אבל לא זכור לי שהארדיסקים מתקתקים ככה כשהמחשב מופעל.

מה שגם מדובר בכל השלושה שיש לי כאן.

אגב, מה עם Error scan של HD Tune? כדאי לי להריץ אותה? מדובר בבדיקה מקיפה של בערך שעתיים שדומה לעיקרון של MHDD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כרגע רק הסיגייט 1 טרה (שכבר אבחנתי קודם שבסדר, רק רציתי לוודא שוב) מחובר ביחד עם ה-. הכל עובד מעולה. מתקתק כמו שעון. (ולשם שינוי לא מתקתק כמו קשיח תקול ;) )

בנוגע לתיקתוק שיש כשהמחשב מופעל עם כל אחד מהם, זה לא נשמע כמו בסטיקי.

תכף אעבוד רק עם הסיגייט 1.5 טרה ואחר כך רק עם הסמסונג 1 טרה. אני אעדכן איך הכל עובד...[br]פורסם בתאריך: 27.01.2010 בשעה 12:12:27

עדכון- הבדיקה עכשיו זה הסיגייט 1.5 טרה, שאף פעם לא חובר לבד. קודם הוא היה בסדר, אבל הפעלתי עליו תוכנה מסויימת והצמדתי את האוזן אליו, לפני איך שזה נשמע הוא די מתקתק. היה גם תקתוק אחד חזק שלא כלל תקיעה. התקוקים הקטנים האלו הכי דומים ל-

http://www.excaliburdatarecovery.com/temp/badhead1.mp3

למרות שהם נורא חלשים יחסית לזה, אבל כשיש צליל חד פעמי חזק זה נשמע כמו אחד מאלו.

בנוגע לביצועים, כשאני מפעיל ממנו קבצים שהוא די נתקע. הפעלת קבצים מה- והארדיסק השני שהיה בסדר עברו חלק ומהר.

ניתן להסיק מזה שהוא תקול?

אני בינתיים מצרף תמונת בנצ'מארק מ-HD Tune בשביל לבדוק את הביצועים שלו.

אני אשמח לדעת אם זה בסדר בשבילו.

hdtunesea15tb.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע... אני עובד כרגע עם הסמסונג שקודם אמרת לי שהוא לא הכי תקין כי היו תקיעות ותקתוקים, ועכשיו הכל עובד בסדר גמור...

אבל כששלושתם ביחד מחוברים יש תקיעות ותקתוקים מאיזשהו הארדיסק.

אין לי מושג, הרי ברור שאחד מההארדיסקים פה תקול...

איך אני יכול לדעת באופן חותך מי מההארדיסקים כאן הוא תקול?

כשאני מחבר אותם לבד זה נורא קשה להבין, וכשהם ביחד ויש תקיעה ונשמע צליל תקתוק קשה לזהות מאיפה זה מגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...