pppoE או pppoA, מה לבחור ? מה ההבדלים ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

pppoE או pppoA, מה לבחור ? מה ההבדלים ?

KoM

Recommended Posts

מדובר במודם משולב ראוטר כשאליו מחובר סויצ'ט כשבסופו של דבר מחובר למערכת עוד ראוטר ... תהיתי האם יש הבדלים בין זוג השיטות להתקשורת ? ומה עדיף ? האם משנה בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה פה היא לא מה עדיף אלא מה יעבוד.

במרכזות שהDSLAM שלהם הוסב לגמרי מATM לEthernet (מה שעושים בהדרגה כבר שנים) ניתן להשתמש כמובן רק ב PPPoE וכנ"ל לגבי הרבה מודמים שמגיעים בממשק Ethernet.

אין פה שום יתרונות או חסרונות כי DSL יעבוד על WAN שהוא גם מבוסס ATM וגם מבוסס Ethernet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה נוספת, שאולי תחסוך לי את הצורך בת'רד נוסף...

כרגע יש לי בבית ראוטר של סימנס שאחראי על המודם וה-DHCP, הוא מחובר לסוויטצ' שמקשר לכל מיני מחשבים בבית. לסוויטצ' מחובר עוד ראוטר בצורה חוטית שאחראי על ה-WIFI בבית (ללא DHCP) (אדימקס 6524n).

שמתי לב שמאז שהוא הצטרף (האדימקס) כשמתנתק לי האינטרנט הסימנס לא מנסה להתחבר מחדש לאינטרנט ורק כיבוי והדלקה שלו או כניסה לממשק שלו מאלצים אותו להתחבר מחדש, כלומר אין חיבור אוטומאטי מחדש לרשת כשמזוהה ניתוק. האם צריך להגדיר משהו מיוחד בנתב החדש ? בכלל איך שני ראוטרים מתנהגים יחד על אותה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך כי האדימקס חזק בהרבה לעניין הרשת האלחוטית, וכדי לאפשר חיבור קווי של לידו, אבל זה לא משנה..

בסימנס או מה שאמרת :) מן הסתם הוא מוגדר על חיבור אוטומאטי, זה עבד חודשים ככה עד שבא האדימקס, זה גם למה אני שואל איך שני נתבים מתנהגים ברשת, וזה למה אני חושב שיש התנגשות עם ה-PPPoE\A של שני הנתבים ובסוף אף אחד לא מנסה להתקשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי אצלו שום מקום לביטול אופציית ה-WAN, יש לך מושג איך אני עושה את זה ? זה האופציות שיש אצלו :

בכלל הוא מאד בסיסי מבחינת אפשרויות קינפוג.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ההגדרה הזאת בסדר גמור".. לא מוגדר שם אבל כלום :)

בלי קשר אבדוק שוב את העניין, אני אבל דיי בטוח שברגע שאני מנתק את האדימקס הדיינלינק (יותר קל להגיד סימנס) מצליח להתחבר מחדש לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...