שאלה על גוף קירור Global Win CAK4-88T עזרה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על גוף קירור Global Win CAK4-88T עזרה

demultiplexer

Recommended Posts

מישהוא מכיר אותו < יכול להמליץ או לשלול אותו אני פשוט מחפש בנרות מאורר טוב לאינטל 4 ומה דעתכם על המאורר של TT VOLCANO 7

מה זה הגופי SLK של איזה חברה הם ? האלו שאני שומע עליהם בפורום ? איפה אפשר לקנות בנפרד את הצלעות את המאורר ואת הבורר מהירות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ז"א שאם אני משווה את הציונים אז המאורר עם הציונים הכי גבוהים לא משנה מאיזו קטגוריה הוא זה שהביצועים שלו הכי גבוהים ולפי הקטגוריות אני יודע גם אם הוא מרעיש או לא נכון ? ז"א אם אני רוצה את המאורר שהכי מקרר לא חשוב הרעש אז אני לוקח את המאורר עם הציון הכי גבוה מהסטיקי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

של .

אתה קונה מחנויות - הישראל אין מוצרי טרמלרייט לאחרונה.

יש לך את ה AX478

SLK 800U

SLK 900U

SLK 947U

SP-94

(הם של טרמלרייט)

יש עוד חברות (אבל לא הפרט את כולן)

נ.ב תגובות נמחקות כאן חופשי 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בקשה אחרונה אחרי שעזרתם לי מלא......לבדוק את הלינק הבא לתת לי את השם של הגוף הכי טוב משם

עכשיו אם אני מבין נכון העיקרון שלכם הוא לקנות את הגופי קירור של רק בלי המאוררים המרעישים מאוד שלהם ולחבר להם מאוררים גנריים איטיים ושקטים יותר וקח משיגים טוב ושקט <?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השילוב בין המאוורר החלש יחסית לגוף קירור עובד הכי טוב על הAX-478, על גופי קירור מנחושת יהיה איבוד ביצועים קל עד בינוני.

זה הAX-478

http://www.thermalright.com.tw/a_page/main_product_ax478.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש ...

זה תלוי בצרכים שלך .

על ההיטסינקים שאלו דרוש מאוורר די חזק הייתי אומר (CFM גבוהה) כדי לנצל אותם (תעשה חשבון איזה מאוורר לקחת)

הקירור הכי טוב של טרמלרייט לINTEL הוא SP-94 שאמור להביא תביצועים הטובים משאר ההיטסינקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...