מתעניין לרכוש מחשב לעבודה בתלת מימד. תקציב 5.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתעניין לרכוש מחשב לעבודה בתלת מימד. תקציב 5.5K

Gray Druid

Recommended Posts

שלום רב לכולם

אני מתעניין לרכוש מחשב שיתמוך היטב בעבודה שוטפת בתלת (של מאיה ואולי בעתיד גם מקס).

אני עובד כרגע עם מחשב נייח חזק אבל מתעניין בנייד לשם עבודה מחוץ לבית.

לגבי גודל מסך אני מעדיף מסך גדול (15 ומעלה), לא קריטי אם הדבר בא על חשבון משקל מאחר ואני לא אשא עימי את המחשב יותר מדי.

לגבי זמן , אעדיף טובה, אבל זה לא קריטי.

כראוי לעבודה בתלת אני יזדקק למעבד חזק, כרטיס מסך טוב, רב, (לפחות 3GB) וכונן קשיח במהירות 7200rpm אם זה אפשרי, הכל במסגרת התקציב כמובן.

לגבי חברה מועדפת, אין העדפה ספציפית אך אם זאת אני מעדיף חברה אמינה בעלת אחריות טובה.

התעניינתי פה בפורום בעבר ברכישת נייד וְ tgolin הנחמדה המליצה לי על HP dv5-1179 או חלופה זולה יותר, W576V.

* לאחרונה ראיתי בקטלוגים של באג מחשבים מתוצרת עם חזקים יחסית, מסכי ''16 וכרטיסים גראפיים לא רעים מסידרה A500, אשמח לדעת מה דעתם בנוגע למחשבים ולחברה עצמה.

אשמח לשמוע את המלצותיכם בנושא,

הרבה תודה מראש לעוזרים! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה מתבלבל עם tgolin הנחמדה, כי אני לא "המליצה" על שום דבר לאף אחד. ;)

כיום כבר ניידים עם של 7200RPM לא נדירים בכלל, ואפשר למצוא חזקים מאוד בתקציב שלך.

ה- DV6-1340EJ הוא טוב.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=743082

הA500 גם חביבים, עם הGT 230M, אבל ה-HD 4650M עדיף, והA500 שראיתי גם באים עם כונני 5400RPM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה מתבלבל עם tgolin הנחמדה, כי אני לא "המליצה" על שום דבר לאף אחד. ;)

כן, יצאתי פדחן :P

ה- DV6-1340EJ נשמע כמו אופציה טובה. אבל אני חושש לגבי המעבד של הT6600. הוא יספק אותי לעבודה בתלת?

יש עוד הצעות במסגרת התקציב ששווה לבחון? אני מעוניין לשמוע על אופציה עם מעבד חזק יותר אם קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...