XP HOME EDITION tu XP PROמה עדיף??? ולמה? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP HOME EDITION tu XP PROמה עדיף??? ולמה?

Stranger

Recommended Posts

הטבלה הבאה, מתוך האתר הרשמי של מייקרוסופט תסכם את כל ההבדלים בין שני הווינדוסים.

http://www.microsoft.com/windowsxp/pro/howtobuy/choosing2.asp

חוץ ממה שמצויין בה, אין מה לדעת.

ו-search.gif. זה כבר נענה הרבה פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל ה HOME EDITION יותר מהיר כי הוא מריץ פחות תוכנות ודברים ברקע והוא קצת פחות כבד.

הבדל קטן. בכל מקרה אם יש לך אפשרות בחירה אז כמובן הייתי ממליץ על הפרו כי יש בו יותר אפשריות ודברים יותר מתקדמים באינטרנט

וברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרו הרבה יותר טוב וגם עם HOME EDITION יש בעית פינגים לשרתים (אם תרצה לשחק משחקי זה יהיה מעצבן לאאלה בגלל הFRAMES) והיא ניתנת לתיקון על ידי התקנת דריבר חדש של כרטיס קול אבל זה עדיין וינדוס פחות טוב. קח את הwinxp pro NT5.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הבדל נראה לעין או נמדד בין שתי מערכות ההפעלה, זה עוד אחד מהמיתוסים שמסתובבים שהפרו טובה יותר.

כל הפונקציות הנוספות של הפרו בלתי שימושיות לחלוטין במחשב ומועילות רק ברשתות מרובות משתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפונקציות הנוספות של הפרו בלתי שימושיות לחלוטין במחשב ומועילות רק ברשתות מרובות משתמשים.

רשתות מרובות משתמשים יכולות להיות גם בבית. ואז Home די על הפנים עם ה-simple file sharing שלה.

אל תשכח גם שאין לה IIS ושזה מונע ממך אפשרות להריץ בקלות שרת FTP או ווב (שימושי לחלק מאיתנו, גם בבית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיקרונית כן אבל אם אמרת שאין לך בעיה להשיג פרו אז תביא פרו לך תדע מה יהיה בעתיד.

כי אני כשבניתי אתרים החלטתי ללמוד ASP אז הייתי צריך IIS שיש אותו רק PRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...