הכוונה מקצועית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכוונה מקצועית

zam

Recommended Posts

כרגע, אני הולך למכון כזה. על סמך 2 הפגישות שהייתי שם כולל המבחנים שעשיתי. המכון עושה רושם רציני מאוד. אני עדיין לא יכול להמליץ עליו, מכיוון שמדובר בתהליך ועדיין לא הכווינו אותי למקצוע או מקצועות מסויימים.

אם אתה מעוניין, אני אשלח לך באיזה מכון מדובר בהודעה פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ, המקום עשה עליי רושם מאוד רציני. הגעתי לפגישת הסיכום ושם הפסיכולוגית הציעה לי רשימה של מקצועות מסויימים, שלדעתה (על סמך המבחנים שעשיתי והשיחות האישיות) עשויים להתאים לי. מתוך הרשימה המצומצמת הזו, אני אחקור את המקצועות לבדי ומשם אני אגיע למסקנה ואקבל החלטה מה נראה לי מתאים ומה לא.

במידה ולא אצליח להגיע להחלטה, או שאני אתקשה בקבלת ההחלטה. אני אוכל, לפי הצורך להתייעץ טלפונית או לקבוע פגישה נוספת ללא-תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובסה"כ כיוון המקצועות נשמע הגיוני?

כן. חלק מהמקצועות, בכלל לא הכרתי או שבכלל לא חשבתי לכיוון.

כמה זמן לקח כל התהליך?

פגישת הכרות ראשונה, מבחנים (6-7 שעות בערך), פגישה נוספת שבה מנתחים ומציגים לך את התוצאות של המבחנים, פגישת סיכום. (פגישות עתידיות לפי הצורך)

עלויות - אין לי מושג כמה זה עולה בלי ההנחה הזו, אבל לי זה עלה 1100 ש"ח (לאחר הנחה לחיילים משוחררים)

המבחנים מבוצעים במחשב, ממש דומים למבחנים של הצבא בלשכת הגיוס, כמעט 1:1, השוני הוא שהוסיפו כל מיני שאלוני עדיפויות. ויש כמה מבחנים שמבצעים על דף נייר. (שרטוט והעתקה של צורות למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...