חוות דעת על כרטיס מסך אינטל 4500 במחשב נייד - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על כרטיס מסך אינטל 4500 במחשב נייד

broshi

Recommended Posts

אני חושב לקנות מחשב נייד תוצרת דגם E5400. ההתלבטות היחידה שלי היא כרטיס המסך - בחנות אמרו שהוא מהסדרה העסקית ולכן לא כל כך מתאים למשחקים. כרטיס המסך שלו הוא Intel® 4500MHD Graphics Accelerator משולב על הלוח (אני מתכנן לקנות עם 4 ג'יגה זיכרון).

השאלה שלי האם (או עד כמה) הדבר אכן מפריע למשחקים? כרגע המשחקים שיהיו על המחשב הם די בסיסיים מבחינה גרפית, אבל אני לא רוצה להיות מוגבל יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שהנייד שלך יהיה מוכן למשחקים מ3 השנים האחרונות כמו ASSASSINS CREED

CALL OF DUTY 4\5\6 למשל או כל השאר (שהם לא CRYSIS), כדאי לך להצטייד בכרטיס גרפי נייד יחסית יותק חזק.

ההמלצה שלי היא כרטיסים כמו 9600M GT לפחות, או GT220M למשל.

אם מדובר בכרטיס של ATI אז כרטיסים כמו Mobility HD 4650 יהיו אפילו יותר ממעולים, אם בכל זאת כרטיס חלש יותר

אז יש למשל את ה HD 3650 שהוא גם נחמד.

ה4500 יהיה טוב ללא יותר מאשר בסיסי של משחקים וסביבת עבודה, או משחקים נוסטלגיים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

אין אפשרות להחליף את כרטיס המסך למחשב הזה - אם כרטיס המסך לא מתאים, אני צריך לחפש מחשב אחר, כאשר המחשב הזה מתאים מכל הבחינות האחרות.

השאלה היא האם המשחקים שציינת לא יעבדו או שיעבדו עם מגבלות איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יעבוד. השאלה היא כמה פריימים לשנייה תקבל, ולאיזו רזולוציה / רמת פירוט תצטרך לרדת כדי לקבל קצב שאפשר לשחק איתו.

בוא נאמר - למשחקים חדשים זה ממש לא זה. אבל משחקים ישנים יותר (ואני לא מדבר על פקמן, אלא על דברים כמו Chronicles of Riddick הראשון, DOOM3) - זה יריץ בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...