נראה אם תדעו מה השימוש של המוד הזה. - המוד גמור!!! מצורף סירטון בפעולה בעמוד 3 - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה אם תדעו מה השימוש של המוד הזה. - המוד גמור!!! מצורף סירטון בפעולה בעמוד 3

i-pink

Recommended Posts

cosmo LN-25

הציבה יחס צ'יכלול\מחיר מצויין בשבילי - מאלומיניום.

כאן יש פרטי מוצר: http://cosmotop.com.tw/products.php?id=110

גלגלי למטה אפשר להגדיל את התמונה... אם תבקשי אצלם את שלי קצת יותר מקרוב.

לראש אפשר לשלוט על PANNING, זוית הטיה וגלגול בנפרד עם ידיות מתאימות (צירים נשלטים ע"י מעבר שמן, קל לשלוט על כמות ההתנגדות לתנועה, תנועה חלקה). יש בסיס מתנתק להקלה על חיבור ניתוק למצלמה (קליפס שמתלבש על בסיס התבריג במצלמה ומתחבר לראש החצובה, ככה שלא צריך להבריג כל פירוק / הרכבה של המצלמה) (תיקון - הגלגול הוא מכאני בלבד, רק ה2 האחרים עם שמן)

המיסב הוא לא כדורי אלא 3 צירים, ואז הזזה של אחד לא מוציאה הכל מיישור, ובמקרה שלי מיסב כדורי לא מחזיק כנגד המומנט הגדול שמפעילה העדשה).

אני מניח שלמצלמה קומפקטית שום דבר מכל זה לא משנה באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ידעתי שאנחנו בתחרות חצובות... ;)

צודקת, הראש פלסטיק. כמו שאמרתי היא עולה 100 ש"ח... לא ציפית לסגסוגת טיטניום ?

לי, במשקל של קילו וחצי, לחומר אין משמעות, יש אנשים עם ציוד של 7 קילו, ולכן צריכים ראש חזק...

למה את צריכה ראש מתכת ?

בכל מקרה, לא התכוונתי לזלזל בחצובתך היקרה ;D רק להציע שתתקיני וו קטן למטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו ממש לא בתחרות פשוט ניסיתי להבין איך חצובה יותר משוכללת משלי עולה 200 שקל פחות..

קניתי את החצובה הזו כי נמאס לי מכל הפלסטיקים הלא יציבים שנשברים..

ענבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך- כי קנית מחברה שנחשבת בטובות של החצובות, ואני בזולות ביותר...

אם הם לא היו מציעים יותר פ'יצרים בפחות מחיר, הם לא היו קיימים בשוק... גם קניתי אותה משפע ספוט, שבדר"כ לא מתעסקים במכירה קמעונאית... (אבל דווקא היו נחמדים מאוד ונתנו לי להסתובב במחסן ולנסות את החצובות)

אני לא מצליח לחשוב על סיטואציה בה אני שובר את הפלסטיק או מעקם אותו... אם תהיה לי עדשה כל כך כבדה בלי תבריג חצובה אני אפחד יותר על הביונט של המצלמה הזערורית שלי... איך שברת משהו עם 400 גרם ?!

אגב, OFFTOPIC ראיתי כמה מהוידאו שלך... לדעתי כדאי לך להשקיע בתאורה... הקיר הכתום מאחורה סביר בהחלט כרקע, אבל התאורת רקע קרובה מדי לקיר ולא מפוזרת - יוצרת איזור סינוור ומשחירה אותך, וכדאי לך לשים עוד 2 פנסים שיאירו עלייך ב45 מעלות, כדי שאת תהיי מוארת, ולא יהיה צל מאחורייך (רצוי עם אור מפוזר)

הדרך הזולה ביותר לפזר אור - לקנות מטריה עם צבע אפור / לבן בפנים ולהאיר לתוכה עם ההלוגן כך שהאור יוחזר (כמו צלחת לווין)

הסבר טוב לאיך זה עובד בסטילס - העקרונות בוידאו צריכים להיות זהים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משקולות טונגסטן.. הם יקרות מאוד אני חושבת שבר יהיה יותר זול לקנות עוד משקולות עופרת וליצוק מוט שיכנס בדיוק ואז זה יהיה סביב הקילו - 800 גרם..

לגבי המחרטה זה חרט שעובד עם אבא שלי, ולכן אבא שלי הופקד על יצור החלק ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...