איך אני מעתיק כותרת לאמצע הטבלה ב-word? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מעתיק כותרת לאמצע הטבלה ב-word?

Born2Kill

Recommended Posts

היי,

אני לא בטוחה שממש הבנתי מה אתה מעוניין לעשות

1. כותרת אוטומטית שתהה בראש כל עמוד

2. לפצל את הטבלה לכמה חלקים ובראש כל עמוד לתת כותרת שונה (או נניח רק בראש חלק מהעמודים)

3. להמשיך את הטבלה ללא פיצול אבל בראש העמוד השני (או כל עמוד אחר) לתת כותרת - במקרה הזה מה יקרה אם יתווספו עוד שורות לטבלה בעמוד הראשון והכותרת תתחיל לנדוד למקום שאינו ראש העמוד השני?

4. משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שאתה מבקש זה שהכותרת שמופעיה בדף הראשון פשוט תחזור בראש כל דף חדש שהטבלה נמשכת על פניו...

אז באופיס 2007 בשביל לעשות את זה:

1. סמן את הכותר שלך בדף הראשון

2. עבור לתפריט פריסה בסרגל למעלה

3. תסמן את חזור על שורות כותרת.

ועכשיו יש לך חזרה על הכותרת בכל הדפים שהטבלה מופיעה בהם

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני לא בטוחה שממש הבנתי מה אתה מעוניין לעשות

1. כותרת אוטומטית שתהה בראש כל עמוד

2. לפצל את הטבלה לכמה חלקים ובראש כל עמוד לתת כותרת שונה (או נניח רק בראש חלק מהעמודים)

3. להמשיך את הטבלה ללא פיצול אבל בראש העמוד השני (או כל עמוד אחר) לתת כותרת - במקרה הזה מה יקרה אם יתווספו עוד שורות לטבלה בעמוד הראשון והכותרת תתחיל לנדוד למקום שאינו ראש העמוד השני?

4. משהו אחר?

2, לזה התכוונתי.

נפרומן, התכוונתי לתת כותרת שונה בכל עמוד, כלומר לרשום כותרת מעל כל טבלה (אותה טבלה).

אם הטבלה ארוכה והיא עוברת לעמודים הבאים אז בכל עמוד הבא לרשום כותרת, בגלל שהטבלה לא חצוייה אני לא יכול לרשום כותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לתת כותרות

עם האפשרויות של כותרת עליונה...(דאבל קליק בראש הדף על שטח לבן)

אבל לא תוכל לתת בכל עמוד כותרת אחרת בשיטה הזו

יש לזה כמה אופציות (מוקף באדום בתמונה )

מעבר לזה אם אתה רוצה משהו אחר.. אז אתה יכול ליצור תיבות טסט ולעשות אותם עם עיצוב של לפני טקסט ואז תוכל למקם אותם איפה שאתה רוצה כמו תמונה או אובייקט...ולהשתמש בזה בתור כותרות.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אתה מעוניין בכותרת שונה בכל ראש עמוד (או במקרה זה בכל מקום אחר בעמוד)

ישנן כמה אפשרויות שאני מכירה

1. כמו שרמזת, פשוט לגזור את התאים שנוספו נניח בעמוד 2, להוסיף את הכורת בה אתה מעוניין, אפשר גם דברים נוספים כמו טקט או ואז להדביק את שאר התאים בהמשך.

לדעתי אפשרות זאת יעילה בעיקר במקרים בהם מספר התאים לאחר הכותרת בעמוד השני (או השלישי ואילך) הוא קטן, (היות וונניח להזיז בכל פעם מחדש 50 שורות טבלה זה לא הכי נוח) או במקרים בהם אתה נדרש לעיצובים מיוחדים.

2. אופציה שניה, עליה כתב nafroman, הוא השימוש בתיבת טקסט. באופציה זו יש לך אפשרות לעיצובים רבים ואתה יכול לשנות את גודל התיבה ולהדביק אותה בכל מקום שתרצה בדף, גם בראש הטבלה.

בעיה שקופצת לי ראשונה לראש באופציה זו שממה שאני יודעת, אלה אם הגדרת אחת (ונראה שתעדיף שלא כי תרצה בכותרת נקיה ללא סימון טבלה מאחוריה) תיבת הטקס עולה על מה שתחתיה.

כלומר, אם הטבלה שלך סטאטית - היא פשוט תעלה על אותן שורות שכתובות תחתיה ומקסימום תוכל להזיז אותן

אבל היה ומדובר בטבלה דינאמית (וכוונתי פה לטבלה שמספר השורות בה עלול להשתנות מסיבות שונות) ייתכן שכאשר מספר השורות ישתנה היא תעלה על טקסט ונתונים. ולא תשים להב שהדבר קרה ופתאום תמצא עצמלך לא מצליח למצא נתונים, או חמוד מזה, משתמש בלי לשים לב בנתונים חלקיים.

3. אופציה שלישית ולרוב זו המועדפת עלי בטבלאות ארוכות היא הכנסת הכותרת כחלק אינטגרלי מהטבלה.

אופציה זו יכולה לשמש לא רק בראש עמוד אלה בכל מקום אחר בטבלה וייתכן שהחסרון שלה עבורך היא שהיה וכמות השורות תשתנה, הכותרת תזוז גם היא (כאמור חלק מהטבלה).

כיצד עושים זאת:

1. אם אתה מעוניין בכותרת שתמעוד ישירות מעלה עמודה מסויימת (תוך יישור שמאל, ימין או מרכז לפי העמודה) פשוט כותבים את הכותרת באותו מקום. היה והכותרת צפויה להיות ארוכה מגודל העמודה או שברצונך בכותרת מורכזת יחסית לעמוד כולו מסמנים את מספר העמודות או כל העמודות ומאחדים אותן.

2. כותבים את הכותרת, מכנסים לתוכה כל סוג עיצוב בו אתה חפץ.

3. מסמנים את התאים של הכותרת, מחפשים כפתור (או סרגל) הנקרא גבולות (borders) ושם מגדירים את אותם תאים (יכול כאמור גם להיות מספר תאים אנכי) ללא גבולות כלל. (no borders)

4. כעת, ההגדרה פגעה גם בתאים שמעל ומתחת לכותרת והשאירם ללא גבול (תחתון או עליון). כדי לתקן זאת מסמנים כל שורה (פעם תחתונה, פעם שניה עליונה) ומגדירים באותו סרגל את התאים בסימון all borders

כעת יצרת כותרת שמהווה חלק אינטגרלי מהטבלה.

כמובן, היה וברצונך שתשאר תמיד בראש העמוד (או בכל מקום אחר) עליך לשים לב שלא לשנות את כמות וגודל התאים שמעליה.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...