מחפשת מצלמה עם אותם תכונות של הA590si אבל עם חיבור למיקרופון חיצוני. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת מצלמה עם אותם תכונות של הA590si אבל עם חיבור למיקרופון חיצוני.

i-pink

Recommended Posts

מה התקציב שלך אני לא מכיר את המצלמה שצינת ואין לי מוסג מההמחיר שלה ולכן אני לא יכול להמליץ לך על משהו שאולי יקר מידי בישבלך .

צייני תקציב ותכונות שחשוב לך אולי אני יעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיפוש התחיל לפני הניתוח, אבל ידי קלה מאוד על המברג..

בכל מקרה הניתוח הצליח, והחולה חי, אבל יש היס מעצבן.. אבל אפשר להוריד את זה בעריכה בנקל.

בכל מקרה אני מוכנה להשקיע עד 600 טובין ותקילין במצלמה עם כניסה למיקרופון חיצוני.

ענבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצלמות Point & Shoot הם לא המומחיות שלי, אבל לדעתי לא תמצאי כזו תכונה. (פשוט כי הסיבה להתקין כזה מחבר מלכתחילה תהיה כדי לחבר בום חיצוני יקר / מיקרופון "שדר טלוויזיה". מה שמכוון לדגמים לשימוש מקצועי...)

חיפוש קצר העלה את זה:

http://www.jugend.co.il/invision/index.php?showtopic=28182

אולי כדאי לשאול את שני החברה שם מה דעתם ?

בכל מקרה, עם רקורד מרשים כמו שלך מה הבעיה למצוא מאיפה ההיס מגיע ?

התנגדות על הכבל הארוך / למיקרופון שחיברת מפרט אחר ממה שהוצאת (לדעתי סביר יותר)

לדעתי פתיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי מאיפה ההיס מגיע, מהכבל הלא מאוד איכותי.

שמתי עליו פריט (הטבעות השעושים עליהם סיבוב של הכבל)

זה לא ממש עזר..

בינתיים 10 שניות עריכה מעיפות את כל ההיס בצורה הכי טובה.

אבל אני שוקלת לקנות חדשה, או ציוד אחר שיעזור לי לשפר את האיכות של התוצר הסופי.

חשבתי לקנות פנס תפוז, או לבנות קיר כרומה קי או פשוט להשקיע במצלמה עם כניסת מיק.

התקציב עלה ל700

ענבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם אחת החברות לשעבר שלי, שעובדת בתחום הוידאו:

את מדברת על ציוד יקר, את אפילו לא בסביבת המחיר של הפנס... (אולי כדאי לשוטט ביד 2 למצוא מציאות...)

מה שכן, אפשר לעשות דברים DIY... פנס אפשר לאלתר עם קצת השקעה (למצוא משהו עם עוצמה מתאימה באייס ולבנות לו את המסביב)

מסך ירוק מאחורה זה פשוט מאוד לאלתר, קפצי לחנות בדים בת"א ותקני מטרז' לפי הצרכים שלך...

(אגב בצילום מהסוג הזה מסתבר שצריך להקפיד על התאורה של הסצנה, כדי להמנע מהצללות על הקיר... = כמה מוקדי אור מפוזר )

אם בא לך להפיק משהו מושקע ואת לא מפיקה הרבה סרטונים, או יכולה לרכז כמה צילומים לפעם אחת, יכול להיות שישתלם לך לשכור ציוד. (הרבה אנשים עושים זאת על בסיס קבוע - תעשי חישוב של כמה צילומים את צריכה לעשות בשביל להחזיר את ההשקעה על הציוד ותגלי למה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...