מפרט לגיימינג כבד, לימודים ותיכנות לבן 15 + מסך. עד 6000 ש"ח גג. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגיימינג כבד, לימודים ותיכנות לבן 15 + מסך. עד 6000 ש"ח גג.

עמית ואיתמר

Recommended Posts

* ה-5770 ממש ממש לא משתלם מבחינת יחס עלות/תועלת.... בעצם גם ה-4890 בד"כ לא ממש אבל המחיר שמצאת לו מצויין.

* ג'ו - אני חושב שמפרט ללא מסך קצת מפספס את העיקר כי לבחירת המסך יש השפעה לא קטנה גם על התקציב, על בחירת כרטיס המסך/ספק

ויותר מהכל על חוויית השימוש במחשב, בעיקר בשימוש ממושך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* ה-5770 ממש ממש לא משתלם מבחינת יחס עלות/תועלת.... בעצם גם ה-4890 בד"כ לא ממש אבל המחיר שמצאת לו מצויין.

* ג'ו - אני חושב שמפרט ללא מסך קצת מפספס את העיקר כי לבחירת המסך יש השפעה לא קטנה גם על התקציב, על בחירת כרטיס המסך/ספק

ויותר מהכל על חוויית השימוש במחשב, בעיקר בשימוש ממושך.

למה לא משתלם הוא כרטיס מסך נכון גם בפורום ענו שהוא עדיף(המומחה ענה וציין את ההיתרונות שלו) ה5770 וה4870 קרובים מאוד בביצועים אבל ה5770 תומך בדברים שרשמתי פוסט קודם.

למה לקחת כרטיסים שמהווים אוברקיל כמו ה275 וה4890

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאני לא מבינה בזה האם במפרט שהגשתי ב- 6000 ש"ח הייתם משנים משהו כי שם קיבלתי במחיר הזה את ה- i7 ואני רואה כאן מפרט

שמגיע כמעט למחיר הזה

נותנים לי במחיר הזה

כרטיס מסך 5850

לוח אם ex58udr3

מעבד i7 920 סו או קת 1366

זכרונות טריפל צ'אנל 3x2 גיגבייט

מסך 22 (אולי את זה צריך לשנות הבנתי) ???????.

דיסק קשיח w.d 1 t או

מארז nine hundred של אנטק

האם זה לא טוב הסתבכתי !!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי לך באמת לחשוב על מה שהציע urib, מחשב ללימודים ותיכנות לא צריך לעבור אפילו 2000 ש"ח (ללא מסך), מכיוון שבשביל גלישה באינטרנט, כתיבת עבודות בWORD ותכנות בJAVA לא דרוש יותר אפילו מהמחשבים (הכנראה) ממש ישנים וחבוטים שיש בבית הספר שלו. וזה משאיר הרבה כסף לקנות קונסולה כמו X360 או PS3 או שתספיק לו להרבה משחקים טובים ברמה טובה, וגם תחסוך כסף.

ובקשר למפרט שהבאת, אף אחד לא אומר שהוא לא טוב, הם רק אומרים שיש אלטרנטיבות לדעתם יותר וטבות בגלל שהמפרט הזה נראה לא מאוזן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקשי מהחנות מפרט מלא מודפס (כולל דגמים מדוייקים של כל הרכיבים - ספק, מארז, כרטיס מסך, לוח אם, מעבד, מסך וזכרונות) ותפרסמי אותו פה - אנחנו כבר נבדוק את העניין.

אם מדובר בחנות רצינית והרכיבים איכותיים אז ב-6000 ש"ח זו מציאה מצויינת למרות שאין לך ממש צורך במעבד/כרטיס מסך ששמו לך שם.

רק באמת מומלץ מאוד לקחת מסך איכותי - שיתנו לך הצעת מחיר הכוללת את ה- 2209WA או ה- 2220P שמקביל לו.

דרך אגב - צריך רמקולים? מקלדת/עכבר? מצלמת רשת? חיבור אלחוטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה לכם-- באיזה פריטים כדאי להשקיע לתווך על מה אני מבינה שבהמשך הוא יצטרך לשדרג אז איזה בסיס טוב כדאי לבנות ואחר כך לשדרג

דוגמא:כרטיס מסויים ולא את כל הלוח ואז הכרטיס לא מתאים ללוח וצריך גם את הכרטיס והלוח

האם חשוב להשקיע בו ?

מה כן ומה פחות

ייתכן ואני שואלת שטות אבל מנסה להפעיל היגיון במה שקרה פעם הייתי צריכה להחליף חצי מחשב אחרי 8 חודשים

אני גם אבקש מפרט מדוייק ואפרסם אותו כאן ואשמע המלצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה להשקיע בעיקר ברכיבים שמתיישנים לאט וחשובים לשימוש התקין ויכולת השדרוג של המחשב:

1. מארז איכותי ומקורר היטב עם די מקום לכרטיסים גדולים כשמדובר בגיימר כבד. רצוי גם שיהיה שקט בהתאם להעדפת המשתמש.

2. ספק איכותי וחזק דיו לשמור על מתח מתאים, יגן על הרכיבים מתנודות בזרם החשמל ויתמוך במפרטים כבדים יותר במידת הצורך.

3. ציוד היקפי כמעט לא מתיישן (מקלדת/עכבר/מסך/רמקולים) ומשפיע מאוד על חוויית השימוש במחשב.

4. בחירת הפלפורמה (לוח אם + זיכרון) זה תמיד הימור מסויים כשחושבים על יכולת שדרוג ולא תמיד זה כדאי מבחינה כלכלית.

* מפרט מבוסס 775 עם כמעט לא יהיה ניתן לשדרוג אבל במקרים רבים יהיה זול בהרבה מפלטפורמות אחרות כיום עם ביצועים דומים.

* מפרט מבוסס 1156 עם מבטיח בהרבה אבל יקר יותר ואופק השדרוג שלו מעט לוטה בערפל כרגע.

* מפרט מבוסס 1366 עם יקר בהרבה וגם לא ברור מה אופק השדרוג שלו כרגע.

* מפםרט מבוסס AM3 + הוא המבטיח ביותר מבחינת יכולת שדרוג ובמחיר מצויין אבל קשה לו מול המעבדים החזקים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...