נתב Edimax BR-6204Wg בשביתה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתב Edimax BR-6204Wg בשביתה?

Zambar

Recommended Posts

חיבור ללא חייגן, 2 מחשבים מחוברים (חוטית), מודם של ת'ומסון אם זה עוזר למישהו, תשתיות של הוט (כבלים), ספקית 013 נטוויז'ן, מע' הפעלה 7.

הכל התחיל אתמול כשמשום מה הפסיק לי החיבור לאינטרנט. הליכים רגילים של לנתק-לחבר לחשמל לא עזרו, אז פניתי לתמיכה הטכנית של . ניסינו לחבר רק את המודם למחשב, ואז להגדיר לכרטיס רשת שיקבל IP באופן אוטומטי, וזה די עזר.

לאחר מכן ניסיתי שוב לחבר הכל מההתחלה כמו ביום הראשון עם הראוטר, אפילו איפסתי אותו, אבל :

א. לא נותן חיבור לאינטרנט מאף מחשב.

ב. מאף מחשב (ניסיתי עם 3, 2 נייחים ואחד נייד) לא ניתן להיכנס להגדרות שלו, ניסיתי אפילו עם דפדפנים שונים.

ג. למרות כל זאת, כל הנורות הרלוונטיות דולקות, כולל אלו שמראות שיש חיבור לאינטרנט ואלו שמראות שהמחשבים מחוברים לראוטר.

כמו כן אציין מראש שאין לי שום פיירוול מצד שלישי מותקנת על המחשב, וזאת של לא מופעלת.

תודה מראש לכל מי שיגיד לי מה עובר על הראוטר שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לא מזמן את אותו .

משום מה לפעמים כשמשנים בו הגדרות והוא עושה RESTART אז הוא לא חוזר לפעילות וצריך לכבות מהחשמל ולהחזיר.

גם אחרי החזרה לפעמים לקח הרבה זמן עד שהוא חזר לעבוד (אולי דקה).

אבל כשהוא עובד כמו שצריך אחרי כל ההגדרות הכל יופי.

כדי לגשת להגדרות שים לב שהכבל מחובר לחיבורי הLAN ולא לחיבור הWAN.

אחרי שהכל עובד אפשר גם לגשת אליו בWIRELESS.

יתכן מצב שמשהו בהגדרות ששינית לא מאפשר לך לגשת אליו (קשה לי להאמין אבל אולי), במצב כזה יש כפתור RESET מאחוריו (שמעולם לא ניסיתי) שאפשר ללחוץ עם חפץ דק וארוך.

אם אתה מחבר אותו בWAN לSWITCH שאליו מחוברים עוד כל מיני, אז יכולות להיות התנגשויות כאלה ואחרות ואת זה אפשר לפתור בהגדרות לפני שמחברים אותו לSWITCH (למשל DHCP).

אצלי הוא מחובר לSWITCH שאליו מחוברים מחשב נייח ומודם כבלים ללא חיגן.

בנתב ביטלתי את הDHCP, וכך גם הנייח וגם הנתב מקבלים IP חיצוני אוטומטי.

עד אתמול היו לי בעיות עם מודם חדש ששמו לי שבוע שעבר אחרי שהמודם הקודם התפגר בשיבה טובה.

הבעיות במודם שיגעו את הראוטר משום מה.

ברגע שהחלפתי מודם למוטורולה כל הבעיות נפתרו והכל עובד כמתוכנן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, ביצעתי לראוטר ריסט שוב, ניתקתי אותו מהחשמל, צרחתי על המודם, ניתקתי את הכבל (מודם-ראוטר), חיברתי שוב, איכשהו זה הסתדר לבינתיים, אני עוד פוחד להתעסק שוב בהגדרות של הראוטר כי באמת שמכל הסיפור הזה כבר נשבר לי ה-ז'.

מקווה לא לחזור לדיונים האלה אחרי שההגדרות לא יעבדו לי.

תודה לך על העזרה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...