מסד נתונים?! - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסד נתונים?!

Galos

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מקווה שאני מפרסם תחת הקטגוריה הנכונה.

בעייתי היא כך: אני מעונין לבנות אתר שמחזיק רשימה של אנשים עם אופציה לסימון וי (נקרא גם checkbox) כאשר אותו אדם נכנס לאתר מסמן במידה והוא מעונין בסימון ליד השם שלו. המטרה היא לשמור את הסימונים ולהראות אותם לשאר האנשים שנכנסים.

כמו כן הייתי מעונין לבצע מונה של הסימונים ובמידה ומסומנים X סימונים שתופיע הודעה.

בנוסף במידה וזה אפשרי הייתי מעונין שכל הסימונים יתנקו אוטומטית אחת לשבוע ביום ושעה שאגדיר מראש.

איני בקיא כלל בשפות תכנות של אתרים או מסדי נתונים, אציין שחיפשתי קצת על mysql , SQL , PHP וכו' אך לא ממש מבין בזה.

מאידך אני מתכנת בשפות C\C++\C# אני מודע לכך שניתן לבנות בC# אפלקציה ווב, חשבתי על הענין אבל יעצו לי לעשות זאת ע"י מסד נתונים פשוט וכאן אני צריך את עזרתכם.

פרטים נוספים שאולי יעזרו או יכוונו: יצרתי אתר בגוגל (google sites) אני דיי משוכנע שאין בו אפשרות להחזיק מסד נתונים, במידה וכן אשמח לדעת איך? ואיזה?

כדי להתגבר על הבעיה הנ"ל פתחתי גם אתר ב http://www.multimania.co.uk/ שמאפשרים שימוש בPHP5 וMYSQL שלמיטב הבנתי משמשים לבניה של אתר ותחזוק מסד נתונים פשוט כמו שאני זקוק לו.

האם אני זקוק לאתרים הנ"ל האם ניתן לקשר בינהם? כלומר לבנות את האתר בגוגל ולעבוד על המסד נתונים במולטימניה? מיקום האתר קצת פחות רלוונטי.

במידה ואתם זקוקים לעוד פרטים או הבהרות, כגון מטרת האתר וכו' אנא שאלו ואשתדל לענות.

בברכה,

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...