מחירי תחבורה ציבורית. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי תחבורה ציבורית.

pain_killer12

Recommended Posts

רק מפגר באמת ישלם כל יום כסף בשביל לנסוע באוטובוס .

אם אתה יודע שאתה צריך כל יום לנסוע באוטובוס אז אתה קונה לך חופשי חודשי (או משהו דומה ) ובמחיר שלו לא תיהיה לך תוספת של 44 שקל .

תשלם יותר כי מחיר חופשי חודשי עולה בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

44 שקלים בחודש זה המחלה שלך? כמה אתה מרוויח בחודש שאתה זועק על 44 שקלים

תחשוב על כל מי שמרוויח מינימום ומשתמש בתחבורה ציבורית. אני מבטיח לך שבשביל משפחה של 4-5 נפשות עם מפרנס יחיד או אפילו שני מפרנסים שמרוויחים מינימום 44 שקל בחודש זה המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא היו עושים משהו עם הכסף שהם לוקחים...

אבל רבאק, אוטובוסים לא מדייקים, רכבות על הפנים, שלא לדבר על איזה פתרון כמו רכבת חשמלית או אפילו מטרו כמו שיש בהמון ערים באירופה.

הכל נשאר אותו דבר, וכל עוד לא יהיה משהו שעדיף על זה ימשיך להיות ככה.

אופניים, סקט, קורקינט חשמלי, כל אלה אחלה דרכים לתחבורה בעיר. אפשר להסתדר לפעמים גם בלי אוטובוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כע, אתה רק שוכח שאתה משלם כמה אלפים טובים בשנה בשביל לבטח אותו...

חופשי חודשי שנתי יוצא כ 2,600 ש"ח ומכסה לי את כל האיזורים הרלוונטיים עבורי. סטודנטים בכלל עושים חייל עם "סטודן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על כל מי שמרוויח מינימום ומשתמש בתחבורה ציבורית. אני מבטיח לך שבשביל משפחה של 4-5 נפשות עם מפרנס יחיד או אפילו שני מפרנסים שמרוויחים מינימום 44 שקל בחודש זה המון.

44 שקל לנפש ליתר דיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שיש לי חברה בירושלים (אין קווי קונקס לירושלים :s07:) אני כבר איבדתי את הספירה של כמות הפעמים שאמרתי "אני שונא את אגד!!!" בין אם זה פקקים, אי דיוק בזמן, נהגים שעובדים כאילו עוד שנייה ישימו את הרגליים על ההגה וילכו לנמנם כשלי יש עוד 2 דק' להספיק לאוטובוס מחוץ לעיר, מחירי נסיעות ועוד ועוד.

כרגע אני יכול לשלוף 2 דוגמאות:

*לפני כמה ימים עם עליית מחירי הנסיעות התוך-עירוניות בירושלים השתנה מחיר הנסיעה הרגילה באגד ל6.90 (מ5.90), ומה הקטע? עכשיו כרטיס הנסיעה הרגילה מכיל בעצם 2 נסיעות, שאלוהים יודע למה נראה להם שאני צריך 2 נסיעות או יותר ועדיין מסרב לקנות כרטיסיה, ובנסיעה השנייה מותר להשתמש רק שעה ורבע אחרי קניית כרטיס הנסיעה! ועל זה (נסיעה נוספת שב99% מהמקרים לא יצא לי בכלל להשתמש בה) אני משלם עוד שקל? כמה שמדובר בסכום סימלי זה פשוט אבסורד וזה מעלה את הפיוז.

*נשארו לי כמה חודשים עד 18 ובינתיים אני "נהנה" מהנחת אגד לנוער, כאמור אני משלם כמעט "חצי מחיר" על הנסיעות הבין עירוניות, אבל מה מצחיק - כרטיס כיוון אחד לנוער במסלול אשדוד - ירושלים עולה 19.00, כרטיס הלוך-חזור (2 ניקובים) במסלול אשדוד - ירושלים לנוער גם הוא עולה 19.00. זה כאילו כואב לאגד להוריד את המחיר מתחת ל19ש"ח ולתת לי לקנות כרטיס חד-כיווני ב9 וחצי (כרטיס הלוך ושוב במסלול אשדוד - ירושלים למבוגר עולה בסביבות ה38ש"ח) שוב לא שמדובר בכזאת תלונה רצינית, אבל שטויות כאלה מעלות את הפיוז לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל בנסיעות בין-עירוניות לאוניברסיטה או למקומות אחרים, חייבים אוטובוסים.

וצודקים מי שאומרים שגם אוטובוסים\רכבות מאחרים באופן בלתי מבוקר וגם מעלים מחירים כל הזמן.

וכן, זה משנה להרבה אנשים, כי סטודנט לחוץ שעובד 2-3 משמרות בשבוע ובקושי מרוויח

בוטנים כואב להוציא כל כך הרבה כסף על (ועוד תחבורה לוקה כמו אצלנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סך הכל 80 אגורות, מה יש לכם?

אתה יודע מה, בדרך כלל אני לא נותן לתגובות פה להטריד אותי יותר מדי, לא משנה כמה טיפשיות, שטותיות, או מזלזלות הן.

אבל התגובה שלך באמת העלתה לי את הפיוז.

אולי כשתנגב את החלב מהשפתיים שלך ותתחיל לעבוד בשביל הלחם שאתה אוכל, וכשתהיה חייל ותחסוך כל שקל בשביל לבלות בסופשבוע, או לדבר עם חברה שלך בשעת ט"ש, או כשתהיה סטודנט שאין לו הכנסה - אז תתחיל להבין כמה 80 אגורות ביום כפול 2 כפול 20 כפול 12 זה משמעותי.

במיוחד כשאתה מרוויח את הכסף הזה, ולא ההורים שלך.

אני לא יודע בן כמה אתה, ויכול להיות שאתה בן 30, אבל אם אתה מעל גיל 17 ועדיין מתבטא בכזה זלזול למשהו שכל כך קשה להשיג - כנראה שעוד לא התבגרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו אלוהים פעם ראשונה שאני חושב שזה נחמד להיות חייל.

אני באמת לא מבין איך אין לממשלה את הבושה הזאת להעלות את המחירים ככה! כל הזמן הם מדברים על זה ששיעור העוני רק ניהיה יותר חמור ואז הם הולכים ומעלים את המחירים

גם 20 אג' ליום זה הרבה כסף על תחבורה שגם ככה יקרה ושווה אולי לחצי ממחיריה

ורק לאחרונה דיברו על הרווח של חברות האוטובוסים השנה ופשוט לא להאמין באמת שאני לא זוכר מספרים אבל הייתי בהלם אז אין הם מרשים לעצמם עוד להעלות אתה מחירים בסוף שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...