מחירי תחבורה ציבורית. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי תחבורה ציבורית.

pain_killer12

Recommended Posts

חבר'ה, היום נסעתי באוטובוס ובמונית שירות אחרי איזה שבוע+- שלא נסעתי.

גיליתי להפתעתי שהמחירים עלו ב20-30 אג'.

למה? הייתה עלייה של הדלק לאחרונה שמצדיקה העלאה של 30 אג' לנסיעה של איש בודד?

יש לציין כי העלייה במחירים התרחשה אגד וקווים (אולי גם בשאר, לא בדקתי) ובמוניות שירות.

איך זה שלפני כמה שנים, נסיעה בתוך ראשון עלתה 5 ש"ח, והיום זה כבר 5.80?

למה מחירי התחבורה ציבורית תמיד עולים כשהדלק עולה

אבל כשהוא יורד קצת, אף אחד לא מוזיל את המחירים אלא מחכה להתייקרות הבאה כדי להעלות עוד?

די זה ביזיון. אין לי כסף כבר לתחבורה ציבורית.

תכלס, סתם זה טוב בשביל לשחרר קצת עצבים. אבל באמת למה העלייה המתמדת?

ולמה העלייה הפעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עוקב אחרי העניין שנים.

הם מעלים סיסטמטית את מחירי הנסיעות ב10 אגורות כל חודש-חודשיים.

עכשיו יש להם את האמתלה של מחירי הנפט והמשבר העולמי, או מה שזה לא יהיה.

אני מתקשה לקנות את זה.

מבחינתי זה לעג לרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80 אג לנסיעה. נגיד נוסעים באותו הקו פעמיים ביום כל יום למעט שבת. מדובר בתוספת 1.6 שקלים ליום כפול 26/27 ימים יוצא 43.2 שקלים בחודש כפול 12 יוצא תוספת 518 שקלים בשנה. לא כסף? סכום פעוט? אוכלוסיה חלשה היא הצרכנית העיקרית של תחבורה ציבורית. ברור שנסיכה של אבא על ג'יפ לא תרגיש את הפגיעה כיס כאשר הלנד קרוזר אצל אבא כי הוא החליט לדרוס כלבים בחוף הים, אבל שכבות חלשות בהחלט מרגישות.

אני סטודנט שהפסיק להגיע לאוניברסיטה על עקב מחירי הדלק. שילמתי 360 שקלים חופשי חודשי לרכבת. החודש המחיר קפץ ל-377. מדובר בתוספת 204 שקלים בשנה לנסיעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שנסעתי בקו אגד אשדוד-ירושלים בחורה צעירה עלתה לאוטובוס ושמה את האופניים שלה בתא מטען, הנהג התווכח איתה 10 דק' שתשלם על זה שהיא שמה אופניים בתא המטען (קטנות, תופסות פחות מקום ממזוודה... בסופו של דבר אני ובחור נוסף אמרנו לנהג לסתום את הפה והוא סוף-סוף נסע בלי שתשלם לו... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כה שהעלאה שרירותית של התחב"צ מרגיזה (העלאה בעקבות מדד) - עדיין האופציה הזולה ביותר הנה תחב"צ

אישית - לאחרונה ויתרתי על האופנוע (לאחר 14 שנות נהיגה) - גם אופנוע נהפך למשהו מאוד יקר ולא משתלם ככלי תחבורה

בקרוב (שיתבהרו השמיים) אעבור לאופניים עם מנוע עזר חשמלי

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

44 שקלים בחודש זה המחלה שלך? כמה אתה מרוויח בחודש שאתה זועק על 44 שקלים

סליחה שלא כולם מנגבים את התחת עם הכסף של ההורים. אתה בטח שייך לאותם אנשים שלא מבינים איך בכלל אפשר לנהוג ברכב ישן עם הילוכים. [br]פורסם בתאריך: 4.01.2010 בשעה 13:34:38

פעם אחרונה שנסעתי בקו אגד אשדוד-ירושלים בחורה צעירה עלתה לאוטובוס ושמה את האופניים שלה בתא מטען, הנהג התווכח איתה 10 דק' שתשלם על זה שהיא שמה אופניים בתא המטען (קטנות, תופסות פחות מקום ממזוודה... בסופו של דבר אני ובחור נוסף אמרנו לנהג לסתום את הפה והוא סוף-סוף נסע בלי שתשלם לו... :kopfpatsch:

נכון! חוצפנים אגד. הם פשוט לא רוצים שתרכב על אופניים בתוך העיר ותשלם כסף על פנימית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מפגר באמת ישלם כל יום כסף בשביל לנסוע באוטובוס .

אם אתה יודע שאתה צריך כל יום לנסוע באוטובוס אז אתה קונה לך חופשי חודשי (או משהו דומה ) ובמחיר שלו לא תיהיה לך תוספת של 44 שקל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

44 שקלים בחודש זה המחלה שלך? כמה אתה מרוויח בחודש שאתה זועק על 44 שקלים

אכפת לך להוריד את האף?

http://www.gov.il/FirstGov/TopNav/Situations/SPopulationsGuides/SDrivingInBus/SDAnswerQuestions/

http://www.egged.co.il/main.asp?lngCategoryID=1039

על פי תקנות משרד התחבורה, נוסע שמעלה אופניים חייב בתשלום. לא חבל להיות פוצים? פקח שהיה מגלה שהנהג לא לקח כסף על האופניים היה יכול לקנוס את הנהג או חס וחלילה לגרום לו לפיטורין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...