המלצה למחשב נייד, תקציב: 5500-6000 ש"ח,ישמש ל-אינטרנט,משחקים כבדים וסרטי HD - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד, תקציב: 5500-6000 ש"ח,ישמש ל-אינטרנט,משחקים כבדים וסרטי HD

ZVICO

Recommended Posts

רצוי גם לפרט במידת האפשר את הפרטים הבאים בגוף ההודעה:

* מטרות המחשב? עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים כמו COD וכדומה, צפיה בסרטים, מוזיקה

* גודל המסך? 14

* משקל רצוי? לא קריטי אבל מעדיף קל

* האם נדרש זמן סוללה ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)? 4 שעות

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? לא

* בלוטות? כן

* גודל מינימלי של כונן קשיח? 250 ג'יגה וחובה שיהיה 7200 RPM

* צורב DVD? כן

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? קיבלתי העדפות על ודל. מעדיף איכות בנייה טובה לא משנה חברה

מעדיף מסך מט אם אפשר, אבל לא חובה

בסה"כ התקציב גמיש אבל לא יותר מ-6500 ש"ח

תודה רבה וערב טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות להזמין מחו"ל

אפשר לוותר על משחקים כבדים

זה הולך להיות מחשב ללימודים

אבל כן ארצה שיהיו לי משחקים, לא כבדים אבל נורמליים

תודה על התגובה המהירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחקים זה ממש לא טוב.. והכרטיס מסך הוא לעריכה גרפית ולא יתן כלום במשחקים...

אם חשוב לך מחשב חזק יותר מאשר אופציה למשחקים קח את ה-Dell Studio 1557 i7 במחיר של 5750 (6000 אחרי שדרוג זכרון ל-4 ג'יגה)

אם אתה הולך על מעבד סביר, אבל רוצה כרטיס מסך חזק יותר יש לך את ה-SATELLITE A500-1DN של טושיבה ב-5170 שח למזומן, עם כרטיס מסך בערך פי 2 עדיף על ה-4570 בדל

השאלה מה יותר חשוב לך במחשב..

נ.ב. שניהם ללא מסך מט.. בד"כ מחשב למשחקים ומסך מט לא ממש בא ביחד בסטנדרט מחברה.

בנוסף, אין כמעט מחשבי משחקים עם מסך 14 אינצ' בארץ.. בטח לא עם כרטיסי מסך טובים, אז זה או 15.6-16 אינצ' או בלי משחקים

עריכה:

מצאתי מחשב אחד שקטן מ-15 אינצ' ועדיין מכיל כרטיס מסך לא רע..

ה-TOSHIBA U500-17E הוא נייד בגודל 13.3 אינצ' שמגיע עם מעבד T6600 שעולה 4940 שח.. מכיל כרטיס מסך nvidia GT 210m (כרטיס מקביל ל-4530 של AMD)

מסתבר שיש דגם של המחשב הזה שמכיל כרטיס מסך חזק אפילו יותר, ה-4570 של AMD, ועולה 5670 שח..

http://www.night-net.net/index.php?main_page=product_info&products_id=311&cPath=48#xml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה זה ג'יפורס 9300 שעבר קצת שינויים, אז לדעתי הוא יכול להריץ משחקים, כדאי לחכות לתגובה ממישהו שיודע

דווקא אם אני זוכר נכון 9400, אבל יתכן שזכרוני מטעה אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ככה אז למה בכלל לדרוש אפשרות למשחקים? הדרישות שלך מתארות נייד עסקי.. והם לא מגיעים עם לרוב

בדיוק עכשיו יוצאים לשוק מבוססי i5.. יכול להיות ששווה לך לחכות חודש ולהרוויח מחשבים יותר חזקים במחיר זהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי דגם, בדרך כלל כמה שתשלם ככה תקבל (אבל לא תמיד), ולא תלוי חברה.

אני בטוח שלטושיבה בדגמים היקרים יש מסכים מעולים, ובדגמים היותר זולים מסכים "זולים". כנל לגבי איכות בניה, בדגם איכותי תקבל מחשב חזק ועמיד (ואף מסגסוגות אלומיניום או מתכות אחרות) ובדגמים זולים תקבל פלסטיק זול (ולפעמים כזה שנשבר בקלות יחסית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...