שאלה בנוגע לגירסאות ה BOX למיניהם... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לגירסאות ה BOX למיניהם...

hutorihunzu

Recommended Posts

רציתי לשאול לגבי הקירור שבה עם היצרן.

לפי מה שידוע לי יש שני גירסאות Tray ו Box כאשר ה tray הוא נטו המעבד וה box הוא המעבד שמעליו מורכב קירור סטוק.

ובכן לפי מה שקראתי הקירור הסטוק של אינטל הוא לא משהוא בכלל ולכן לרוב עדיף לקחת את גירסת ה tray + קירור חיצני.

אז לשאלה הראשונה- אם אין את גירסת ה tray למעבד של אינטל כדאי לקחת קירור חיצני ולהחליף?

השאלה השניה- לגבי מעבדי איך הקירור סטוק שלהם? האם גם להם כדאי לקחת קירור חיצוני? לפי מה שראיתי לskypc את מעבדי בגירסת Tray האם עדין שווה לקחת חיצוני???

אשמח אם תפנו אותי לביקורת או למאמרים בנושא ולא רק תגיבו על פי שמועות....

תודה רבה לכל העוזרים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכוון לבצע למעבד אז פשוט לוקחים מה שיותר זול, בין אם זה מעבד בגרסת tray יחד עם קירור זול לבין אם זה המעבד בגרסת box. אם אתה מבצע אז זה תלוי לאן אתה מצפה להגיע, אם זה לא רציני אז הנ"ל רלוונטי גם למקרה זה. אם האוברקלוק רציני אז חובה לקנות יעודי לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להתייחס לשני גורמים כששופטים גוף קירור למעבד - שקט ויכולת קירור.

ישנם מעבדים (דוגמת ה-i5) שאם תדחוף אותם לקצה (בלי OC) גוף הקירור של ה-BOX לא יחזיק אותם יותר מכמה דקות. כמובן שבשימוש סטנדרטי לא תהיה בעיה עם קירור ה-BOX, ובד"כ הם יצליחו לדאוג שהמעבד בתדירויות שהגדיר היצרן לא יתחמם יתר על המידה.

ואני חוזר על מנת להדגיש - זה תלוי במעבד. חלקם באים עם גופי BOX טובים יותר וחלקם עם טובים פחות.

כנ"ל בנושא השקט, חלקם שקטים יותר וחלקם פחות, אבל בדומה לקירור אם חשוב לך השקט ואתה מחפש איכות אז רצוי שתחליף את ה-BOX לגוף קירור שמיועד לשקט.

טמפרטורות של 750\870 תחת עומס עם קירור סטוק:

http://www.legitreviews.com/article/1060/5/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם (דוגמת ה-i5) שאם תדחוף אותם לקצה (בלי OC) גוף הקירור של ה-BOX לא יחזיק אותם יותר מכמה דקות.

זה רלוונטי גם ל-.. ::)

במעבדי הסטוק מספיק גם למאמץ מלא, במהירות ובמתח סטוק, למשך זמן ארוך מבלי לחשוש לעלייה מסוכנת בטמפרטורת המעבד.

הוא טוב גם ל-OC קל ללא העלאת מתח (מנסיוני עם phenom II 920)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...