אני מניח שזה קשור לפה|כרטיס MIDI לחיבור האורגן למחשב, יש דבר כזה? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מניח שזה קשור לפה|כרטיס MIDI לחיבור האורגן למחשב, יש דבר כזה?

nahum8

Recommended Posts

שלום לכם חבר'ה, השאלה בכותרת.

החלטתי ליצור קצת עם האורגן, בכדי להפיג קצת את השעמום מידי כמה שבועות שאני חוזר הביתה מהצבא.

יש כרטיס כזה, MIDI לחיבור האורגן למחשב ותוכנה שתאפשר לי לשחק עם אפקטים.

מהו המחיר שאצטרך להשקיע בכרטיס שכזה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בצרכים שלך, אני מניח שזה דיי תחביב, אני מכיר מישהו שקנה כרטיס ב1200 וחיבר אליו גם מיקסר לאפקטים וכו' הבנאדם אשכרה עשה מהחדר שינה שלו אולפן הקלטות בנזונה והוא מקליט שירים ומקליט את עצמו מנגן ומקליט קטעי דיבוב לאיזה משחק המשך של מעריצים למשחק כלשהו (פיפוש אם אתה מכיר).

בקיצור תלוי מה אתה צריך. הבנאדם הזה עושה עכשיו בגרות במוזיקה כי זה החיים שלו. תן לו כלי נגינה ותוך שבוע הוא יודע לנגן עליו (לנגן לנגן, לא לנגן יונתן הקטן). אני בטוח שבעתיד הוא יעבוד בזה כי כבר עכשיו הוא עובד בדיבוב. השאלה היא כמה אתה באמת מוכן להשקיע וכמה אתה צריך את זה... לדעתי הכבל יספיק לך. תקנה, אם לא תהיה מרוצה אז תשקיע בכרטיס. בעיקרון הכבל אמור לספק אותךף אני מניח שהוא ישרת אותך "נאמנה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, בגדול גם אני מנגן, גיטרה, פסנתר ואורגן.

את המוזיקה אני אוהב, אבל אני לא חושב שיהיה לי זהמן לשבת על זה ואני לא בונה מזה קריירה, זה אכן תחביב.

הבנתי שעם כרטיס כזה ניתן יהיה לעשות אפקטים דרך המחשב וכו...לכן אני מעוניין באחד כזה, ולא ממש יקר.

בכל אופן, את הכבל כבר הזמנתי מאיזה אתר, וזה אמור להגיע שבוע הבא אני מניח.

בקשר לכרטיס, אני עוד אבדוק את העניין.

-שאלה קטנה, עם כבל+תוכנה תואמת, ניתן יהיה לעשות אפקטים דרך המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...