ps3 החדש או xbox 360? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ps3 החדש או xbox 360?

Drek Boy

Recommended Posts

אני יודע שאנסו תנושא הזה מכל כיוון אפשרי... אבל אני עדיין לא בטוח מה לקחת כי עכשיו המחיר של הסוני ירד משמעותית. אז אם אתם יכולים תענו לי על כמה שאלות כדי לסדר לי תראש. פעם אחרונה שהתחבטתי בשאלה היתה לפני שנה ככה שנוצרו פערים בידע ודברים קצת השתנו מאז.

אם אני זוכר נכון רק באחת מהקונסולות אפשרות הרשת היא חינמית תמיד ובשניה היא חינם לשנה ואז בתשלום מי זו מי?

יש הבדל כיום מבחינת מבחר, איכות וכמות המשחקים בין הקונסולות?HD READY האם אני יראה הבדל בין הקונסולות בגרפיקה?

המטרה שלי היא יותר לשחק בסינגל ולכן הרשת יכול להיות חשוב פה... מולטי רק פעם ב... אם זה משנה משהו

יש הבדלים במחירים שלהם? של המשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לPS3 זה בחינם

ל360 זה בתשלום בארצות הברית זה בערך 50$ בשנה בארצות אחרות לפי תמחור קצת שונה

ואין שנה ראשונה חינם אלה אם יוצא לך לקנות באנדל מסוים שכולל את זה -לא יודע אם היום יש באנדל כזה אבל במידה ויש זה יוצא כמובן יקר יותר מהקונסולה לבדה

לפי הבנתי לפעמים יש מבצעים כמו משחקים אם חודש מנוי ודברים בסגנון

מבחינת מבחר ואבדל המשחקים ה360 יותר קרובה לPC אבל גם לPS3 יש הרבה משחקים שקיימים גם בPC

ההבדלים היותר גדולים זה צד ראשון של סוני מול צד ראשון של MS כי המון משחקי צד שלישי יוצאים גם ככה ל360\PS3\והרבה מהם גם לPC

ופה לטעמי לסוני יש יתרון ברור כי היא חברת פיתוח משחקים פשוט הרבה יותר טובה -אבל זה עניין של טעם

מבחינת הגרפיקה לרוב הגרפיקה היום מאוד דומה בין 2 הקונסולות

בכל מקרה לPS3 יש יתרון שהיא "הכל בקופסה " שזה אומר נגן בלו רי מובנה \כרטיס רשת מובנה \ומולטי מקוון בחינם

לאומת זאת ה360 עלית מגיעה אם אוזניות\מיקרופון

מחירי המשחקים לרוב אותו הדבר

ה360 יכולה ליפרץ אבל אז יש סיכוי טוב לחטוף באן לקונסולה מהשרותי שזה מאוד חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים עדיף להזמין מחו"ל כמובן. (עוד לא ניסיתי, אבל רק כי כרגע אני לא רוצה לקנות שום דבר).

אם אתה צריך נגן בלו דיי , PS3 וסגרנו עיניין.

כמו כן, לפני שאתה מתפתה לפריצה של הבוקס, קח בחשבון שזה חוסם כל שימוש ברשת, לרבות עידכונים לקונסולה, למשחק. נוסף על כך גם חוסם את השימוש בהארד דיסק.

כל עוד אתה לא קונה את המשחקים שלך בבאג, לא תמצא את עצמך נפרד מ400 ש"ח + רבע כבד בכל פעם שבא לך לרבוץ מול איזה משחק טוב. אם מחפשים טוב אפשר לקנות גם בארץ במחירים קצת יותר שפויים של 250 ש"ח + - . כמובן שלPS3 תמצא הרבה יותר משחקים משומשים שכן לא קיימת פריצה וזה מחזיר אותנו לימי המגה דרייב שבהם היית חייב עותק פיזי מקורי ביד בשביל לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בנעילת איזורים עסקינן:

יש לי X-Box 360 Pal וקניתי את Episodes from Liberty City. המשחק הגיע כאשר על הקופסה רשום NTSC, אבל הוא עבד!

ייתכן שזה Region Free במסווה? ואם כן למה לעזאזל לציין על הקופסה אחרת, ובנוסף לכך חד משמעית שזה לא יעבוד על קונסולה שהיא לא NTSC? התבלבלתי לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שלPS3 תמצא הרבה יותר משחקים משומשים שכן לא קיימת פריצה וזה מחזיר אותנו לימי המגה דרייב שבהם היית חייב עותק פיזי מקורי ביד בשביל לשחק.

כבר לא בטוח בעניין הפריצה -

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=38204

לא יודע אם זה אמיתי או זיוף

הבעיה שגם ככה בלו רי עולה המון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה טענה

ב. זה דורש כותב בלו ריי

ג. זה נשמע כ"כ תלוש מהמציאות ודורש כ"כ הרבה WORKAROUNDים שיקחו כ"כ הרבה זמן.

בקיצר - שטויות במיץ - ולא מטפל בבעיה התיאורטית הכי גדולה של זה - העובדה שכל כונן - כל עוד לא מתעסקים איתו / עם המערכת הפעלה - יודע לבדוק בשניה אם זה דיסק מקורי או צרוב.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...