נייד - 5.5K למשחקים/עריכת תמונות, 15" ומעלה , פרטים בפנים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד - 5.5K למשחקים/עריכת תמונות, 15" ומעלה , פרטים בפנים

nadavy11

Recommended Posts

תודה רבה על התגובה ירון ,

אם ככה , אני חוזר למה שחשבתי עליו בהתחלה , הטושיבה - Toshiba Satellite A500-138

http://www.mixerv.co.il/Product.asp?productid=229

עולה 4439 ומתאים מבחינת הנתונים הטכניים , אני לא רץ אחרי כרטיסי המסך ה-הכי חזקים פשוט ה 230m משום מה יקר יותר , שים לב לדגם הזה http://www.mixerv.co.il/product.asp?productid=10 של הטושיבה (יש גם את ההבדל של המעבד T6600 אבל זה הבדל ממש קטן)

איזה דגם של אתה התכוונת ?

תודה על הקישורים cold fire .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזמין מחו"ל כמו שכבר אמרו, אתה יכול להזמין מחו"ל עם קופון הנחה ואחריות בינלאומית (בסדרות העיסקיות), בארץ מחשב כזה עולה 7500-8000 שקל, מחו"ל כולל הזמנה ומיסים יצא לך 5000 גג ויש לך אחריות ל-3 שנים.

אל תצא פראייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירון - אני לא יודע ממש להבדיל ולראות את ההבדלים בין ל DDR3 , כמו נגיד שתמיד חשבתי שההבדל בין 800 ל 1066 MHZ זה משמעותי , אבל כמה זה באמת בא לידי ביטוי בעבודה ?

יש לי במחשב בבית 2GB של אז 4 של בנייד נראה לי דיי טוב , שוב - איך זה בא לביטוי , איך מרגישים בכלל את ההבדל בזה ?

חלפינו - תודה ,

ד"א המחשב שלך עשה בעיות ?

כתבו שה 1340 עשה לכמה אנשים והוא לא כל כך כדאי בגלל זה .

Yellow Slider - אני לא כל כך בעד הזמנות מחו"ל כי אני גם לא יודע איך זה מתבצע , אין לי כרטיס בינלאומי וזה מרגיש לא בטוח..

קנית בחו"ל ? אם כן ויש לך נסיון בזה אתה יכול לומר איפה יש בארץ אחריות לזה ?

איך זה הולך בהזמנות מחול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שהמחשב הביתי שלי מכיל 4GB במהירות 800 של , לאחר OC הורדתי את המהירות שלהם ל 680 בערך כדי שאני יוכל לבצע OC גדול יותר על חשבון מהירות הזכרונות, במחשב שלי כרגע הנייד יש 1066, ובהחלט יכול להגיד לך שהמחשב הביתי שלי טוען למשל משחקים מהר יותר בהרבה.

אני לא יודע עד כמה זה תלוי בזכרונות, אבל פה באופן אירוני המחשב הנייד עובד לאט יותר מבבחינת טעינת המשחקים.

אני אישית חושב שההבדל בין 800-1066 הוא שולי.

והמחשב טפו טפו טפו :)

אני באמת שלא נתקלתי בשום דבר, לא מבחינת איכות קניה ולא מבחינת תפעול, איכות המחשב פיזית מרגישה לא זולה אלא איכותית ותואם למחיר.

המקלדת מלאה וקשיחה, הגימור חלקלק ויפה כנ"ל לגבי מיקום הידיים ומשטח העכבר הנייד שעשוי ממתכת ולא פלסטיק כמו בהרבה מחשבים שראיתי (כנראה ציפוי מיוחד).

לי יש את ה 1330 וזה אותו המחשב בדיוק מלבד הצבע הלבן שהנ"ל מגיע, אצלי בגימור שחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד טיפה יותר חלש T6500 בטושיבה, אבל 400GB קשיח בתור יתרון.

כרטיס מסך חלש במעט מה 4650 שיש ב .

DDR2 לעומת DDR3

5400 RPM לעומת 7200 ב .

אבל מצד שני מסך 16 אינץ' לעומת 15.6 ב .

כל השאר לא מכיר לגבי סוללה חריצי הרחבה USB וכדומה....אני יודע שב יש 4 וכרטיס לחיבור SD וכאלה, שלט לשליטה על המחשב ועוד כמה שטויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון יש הבדל קטן וקצת מעצבן שבגללו אני נוטה לכיוון של טושיבה יותר , בטושיבה יש 4GB וב 1330 יש 2 , ככה שאם אני רוצה 4 , זה יעלה לי עוד , בזמן שבאותו מחיר יש לי את הטושיבה .

HP טובים בתחום הניידים ללא ספק וזו נקודה חזקה אצלם אבל בכל זאת , על פי מה שכתבו - לא כדאי את ה 1340 ולכן זה משאיר לי דילמות בין הטושיבה ל 1330 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר כזה ועם ה 4650 בתוך הטושיבה אני חושב שהיתי לוקח כאן את הטושיבה.

אני לא יודע עד כמה בא לידי ביטוי הפרש קטן במעבדים T6600 מול T6500 שיש בטושיבה אבל אני לא חושב שזה קריטי האמת, ואם כן אז בטוח מינימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...