חיבורי כבלים בטלויזיה חדשה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבורי כבלים בטלויזיה חדשה

Snirs69

Recommended Posts

שלום לכולם,

קניתי טלוויזיה חדשה, את הSamsung la32b450 .

אני רוצה לחבר את הטלוויזיה למחשב. ורציתי לשאול איזה חיבור יהיה יותר איכותי וכמה הבדל באיכות שאני ארגיש בצפייה בסרטי HD.

החיבורים הם DVI->HDMI, והחיבור השני הוא -> Component {חיבור מיוחד שמגיע עם כרטיס המסך [nVidia 8800gt]}. הבנתי שהבעיה עם החיבור הראשון {של הDVI} הוא שבמקורHDMI מעביר שמע, וDVI לא, לכן רציתי לדעת אם יש איזה שהוא פתרון, ואם חיבור שמע על סיבים אופטיים/חיבור בננה מקבל עדיפות מאות השמע המובנה בHDMI.

נ.ב.

בנוסף יש בטלוויזיה חיבור של VGA, כמה חיבור המחשב לטלוויזיה באמצעות כבל VGA יהיה איכותי?

בתודה מראש על העזרה, שניר =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחיבור הוידאו, הסתדרתי {גיליתי שיש אפשרות בטלוויזיה להגדיר את אחת מכניסות הHDMI לDVI ואז הוא מקבל מקור קור מכניסה אחרת.}

בקשר לחיבור הסאונד, איזה חיבור עדיף?

חיבור RCA הצהוב הרגיל, או חיבור אופטי? {החיבור הוא חיבור מהמחשב לטלוויזיה בלבד, ואולי בעתיד ישודרג למערכת בייתית}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RCA צהוב זה וידאו. אם כבר אז RCA אדום לבן לסטריאו/ חיבור כזה כמו של של 2 קצוות מהמחשב לטלוויזיה (ברוב הטלוויזיות יש את השקע הזה...). אני לא מכיר טלויזיות עם חיבור אופטי אבל הוא עדיף אם זו אופציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מעבירים דרך הDVI?

אי אפשר להעביר דרך DVI, {אלא אם כן יש אופציה מיוחדת בכרטיס מסך שלך ואז זה משו אחר} אבל בעקרון יש טלוויזיות שיש בהן אפשרות {כמו זאת שאני רוצה לקנות} של ביטול הסאונד שבא דרך כניסת הHDMI וקבלת שמע ממקור אחר.

עוד שאלה שיש לי, האם לכל הטלוויזיות החדשות כניסת S/PDIF שמאפשרת חיבור דיגיטלי מהמחשב לטלוויזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני עוד לא ראיתי עם כניסה כזאת.

האמת שזה לא אמור לשנות כל כך, אלא אם אתה מעביר את זה למגבר אחר כך.

איזה כבר יש לטלוויזיה? בדרך כלל מחברים את הS/DPIF למגבר, ולא גם לטלוויזיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי מחקר קטן, ולאחר התגובות שלהם, התחלתי להבין יותר בקשר לחיבורים. כנראה שאני אקנה כבל DVI->HDMI וכבל PL->PL וככה אני אחבר את המחשב לטלוויזיה {בנוסף עם האפשרות של הטלוויזיה לחיבור של שמע ממקור חיצוני בכניסת הHDMI 1 של הטלוויזיה}.

תודה רבה על כל העזרה! =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...