איזה עכבר יותר טוב Razer Lachesis או Razer DeathAdder 3.5G? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה עכבר יותר טוב Razer Lachesis או Razer DeathAdder 3.5G?

omerz90

Recommended Posts

כרגע כן בגלל המחיר המופרז שלו אבל אם המחיר שלו ירד ל300 ש"ח מקסימום לא תהיה לי בעיה לקחת אותו.

כרגע אני מתלבט בין הDAV2 לLachesis, אשמח מאוד אם תוכל להגיד לי אם יש אתר בחו"ל ששלוח לארץ עכברים במחיר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G500, XAI, יש לRAZER עוד עכבר עם תכונות דומות ששכחתי את שמו ועוד כמה...

אתה מכיר חנות בחו"ל שיש לה את הCM ועושה משלוחים לארץ?

אחת ועם המשלוח זה יוצא לך 96 דולר שזה כמו לקנות בארץ רק בלי אחריות.

אני לא מבין למה אתה מתעקש על חנויות בחו"ל , המחירים היום לא כאלה שונים , אם כבר המחיר בארץ לעיתים נמוך יותר.

הXAI עולה הרבה יותר מהCM , הG500 והCM דומים אבל לCM יש תוכנה הרבה יותר טובה מהSET POINT של לוג'יטק והעכברים של רייזר יקרים בתורה לא הגיונית (דעתי האישית).

תקנה פה בארץ ותחסוך לך כאבי ראש מיותרים.

חפש אצל חברים או אנשים פה בפורום (שיסכימו כמובן) את העכברים הנ"ל ותבדוק לפני שאתה קונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אלך למישהו מהפורום רק כדי לבדוק עכבר ואת החברים שלי לא מעניין איזה עכבר יש להם, העיקר שעכבר יעבוד.

אז מה אתה רוצה שנגיד לך? שמע גם אני מתלבט כמוך איזה עכבר לקנות. דשתי את הנושא כבר יותר מדי והגעתי למסקה שזה הDA או הלקסיס, ואם באלי להשקיע אז לקנות את הXAI. עכשיו אל תקנה לפני שאתה מרגיש את העכבר, טעות מרה, כל אחד עכבר אחר נוח לו ואין פה עניין של רוב, נוחות אחיזה וכו' כ"כ משתנה מאדם לאדם בגלל הגודל של הכף יד ועוד כמה פרמטרים.

אני אומר, במקום לשאול כאן בפורום מה הכי טוב - לך לחנות, תבקש מהם שיראו לך את העכברים כדי שתוכל לאחוז אותם - העכבר ש"יתלבש" לך הכי טוב ליד, קח אותו. כל דרך אחרת על סמך "נתונים גבוהים" ממש טיפשית, כי הגענו היום ל5600 DPI של ממבה, ובינינו, מי צריך את זה? שיעשו גם 10K, אתה תשתמש בזה? לא אז אחרי 2K - חוץ מל'מטורפים' שזה כ"כ חשוב להם והם מרגישים את ההבדל - אף אחד אחר לא זקוק לזה. לכן מה שיקבע לך כאן זה הנוחות ולא הנתונים היבשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ על הDeathAdder, מומלץ הישן יותר אם אתה יכול למצוא[חיישן טוב יותר, AVAGO במקום .. לכמות הDPI כבר אין השפעה מעל רף מסוים].

צורה טובה לימניים בעלי יד בינונית-גדולה.

זה ממש לא טעות מרה בלי לנסות את העכבר קודם, כמובן שעדיף לנסות קודם, אבל זה לא סוף העולם ועכברי הגיימינג לא תמיד זמינים בכל פינה נגישה.

זה לא חוק או משהו. אני קניתי את הIME3.0 שלי סתם.. בלי בדיקות או משהו לפני.. ואני מרוצה ממנו בצורה בלתי רגילה. יותר מאוחר קניתי DA והעברתי אותו לאבא שלי כי לדעתי הIME3.0 אוכל אותו אבל זה בגלל שיש לי יד ענקית וגם בגלל שאני כבר רגיל לIME.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העכברים שהיו לי עד היום נקנו בלי בדיקה ולכולם התרגלתי במהירות.

אני כרגע הוצאתי מהמחשבה שלי את שני העכברים הללו כי בימים הקרובים אני הולך לקנות את העכבר CM Storm Sentinel.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...