zאחלקה: ברק רצח 1400 ילדים בעזה...(ראיון הזוי) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

zאחלקה: ברק רצח 1400 ילדים בעזה...(ראיון הזוי)

o07

Recommended Posts

"למה אתה לא מפגין נגד מצרים"? "כי אני בישראל לא במצרים" :bash:

באילו מדינות ערביות זחאלקה היה יכול לבקר את הממשל בצורה כזאת ועוד לקבל 33,000 שקל בחודש..להזכיר לו שתושבי עזה בחרו בחמאס ביודעין שהוא גוף טרוריסטי רצחני ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"למה אתה לא מפגין נגד מצרים"? "כי אני בישראל לא במצרים" :bash:

במקרה המאוד ספציפי הזה הוא (זחאלקה) צודק.

אזרח במדינה משפיע ומעביר ביקורת קודם כל על עצמו ועל מדינתו - האם מישהו מכם חתם על עצומה לאחרונה בנוגע לזכויות בעלי החיים ממצריים? לא. אבל בישראל? בטח שכן. אותו דבר.

אני חייב לציין אגב שכל פעם מחדש מפתיעה אותי לטובה(או אולי זה רע?) רמת העברית של חברי הכנסת הערבים - הפעם זחאלקה(עם ההתבטאות "נצור את לשונך!" שנדמה לי שזו פעם ראשונה שאני שומע אותה ולא קורא) וגם טיבי בעל השפה המאוד עשירה. אני חושב שזה שם ללעג את הח"כים הישראלים-יהודים.

התייחסות יותר רחבה לתוכן השיחה/ראיון הזה אתן מחר. עכשיו - אני עייף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה המאוד ספציפי הזה הוא (זחאלקה) צודק.

אזרח במדינה משפיע ומעביר ביקורת קודם כל על עצמו ועל מדינתו - האם מישהו מכם חתם על עצומה לאחרונה בנוגע לזכויות בעלי החיים ממצריים? לא. אבל בישראל? בטח שכן. אותו דבר.

אני חייב לציין אגב שכל פעם מחדש מפתיעה אותי לטובה(או אולי זה רע?) רמת העברית של חברי הכנסת הערבים - הפעם זחאלקה(עם ההתבטאות "נצור את לשונך!" שנדמה לי שזו פעם ראשונה שאני שומע אותה ולא קורא) וגם טיבי בעל השפה המאוד עשירה. אני חושב שזה שם ללעג את הח"כים הישראלים-יהודים.

התייחסות יותר רחבה לתוכן השיחה/ראיון הזה אתן מחר. עכשיו - אני עייף.

שים לב שהוא אומר ש"זו חובתו המוסרית של כל אדם גם ערבי גם יהודי וגם אנגלי להפגין" ברגע שאמר את זה הוא לא יכול מצד אחד להגיד שרק אשמה ולהוציא את מצרים מהמשוואה, כי אם אנגלי צריך להפגין נגד , ערבי צריך להפגין נגד מצרים

העובדה שהם לא מפגינים נגד מצרים אין לה שום דבר חוץ מפחדנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן מרגלית יצאה בדיחה, ולא הפעם הראשונה או העשירית.

במקום לראין אותו ולשאול אותו שאלות קשות הוא התחיל להתכווח איתו, לא מבין בשביל מה הזמין (או קיבל) אותו לראיון בכלל, כי זה לא היה ראיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך.

עדיף להיות סמרטוט מתיפייף ושוחר חופש ביטוי שמאפשר למחבלים להתבטא בטלוויזיה הישראלית בצורה כלכך בוטה נגד המדינה וכוחות הביטחון?

הוא העמיד אותו במקומו, וטוב שכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן מרגלית הוא אחד העיתונאים הותיקים והטובים בתחום, בהחלט היה לו ביצים.

זאחלקה סתם בייש את עצמו ואני מתבייש שיש חברי כנסת שכאלה שתומכים במעשיי החמאס... ועוד אנחנו משלמים לו כדי שהוא יחייה בצורה מכובדת. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שזחלקה ושאר חברי הכנסת הערבים עושים זה לקעקע את מבפנים בעוד שהערבים מנסים מבחוץ

לא משנה להם 8000 קסאמים או 80000, אין מצב שבו תצא צודקת ומי שמזמין אותם לראיון בנסיון לשמוע משהו אחר טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה איזה, לא יאמן. פשוט להקשיב ולא להאמין לבמה שניתנה לו ולכוח שאנחנו הישראלים הענקנו למישהו שרוצה לקעקע דמוקרטיה, לבטל את הסובלנות ובכלל למגר שלא נגיד לרצוח כל דבר יהודי שנמצא כאן, זו הייתה מטרתו והוא פשוט כיוון את הדיון לזה.

יפה שהוא כזה נאמן לעקרונות שלו אבל כל כך מגעיל ודוחה שהעקרונות שלו זה להשמיד אותנו-במיוחד על בסיס שקרים, ולא על אמת.

שיח הוניס זה היה כפר ש נ כ ב ש במאה ה-18 ע"י ע ר ב י ם.

אבל הוא מספיק חכם כדי שכמה טיפשים חסרי ידע יאמינו לו.

מדהים שהדמוקרטיה שאנחנו מאפשרים לאנשים האלה להיבחר ולהשמיע את קולם היא זו שיכולה להרוס אותנו. איך אפשר להתבטא ככה? שיח מוניס זה כאן, יצאה האמת.

-------------

בכלל הטיעון של הפלשתינאים האלה "שכבשנו" אותם הוא כל כך הזוי!! הרי אין דבר כזה פלשתינאים לפני המאה ה-20! זה כמו שאנחנו העם העברי שנהיה לגוי גדול במצרים נגיד שהמצרים כבשו אותנו!! מה זה?? מה הקשר בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...