בזק ויוטיוב [נפתר: הבעיה היא KAV ו-DownloadHelper] - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק ויוטיוב [נפתר: הבעיה היא KAV ו-DownloadHelper]

Klayhamn

Recommended Posts

עריכה: הבעיה נפתרה, נא לראות למטה את הפתרון. כל מי שמכם משתמש ב-ZONEALARM או KASPERSKY ANTIVIRUS

ובמקרה גם משתמש בתוסף DOWNLOADHELPER לפיירפוקס, כנראה יתקל בבעיה הזו

=====================================

אתם רוצים להגיד לי שלבזק בינלאומי יש בעיה ספציפית עם הקשר לשרתים של יוטיוב?????

אני לא יודע אם זה קשור - אבל במשך כבר יותר משנה לדעתי - לפעמים קורה שיוטיוב פשוט "נתקע" --

כלומר - יכול להיות שבמשך זמן רצוף וארוך הוא יעבוד חלק (יוריד סרטונים מהר, אפילו במקביל וכו'), וגם HD אני אראה בלי בעיה,

אבל אז פתאום מגיע "קיפאון" -- ואפילו העמודים עצמם לא טוענים (בלי שום קשר לסרטון). דהיינו אני יכול לפתוח עוד ועוד טאבים שיטענו כתובת ביוטיוב - ואני לא אראה כלום על המסך, אין שום RESPONSE... הגלגל למעלה יסתובב.

זה אותו דבר בפיירפוקס ובאינטרנט אקספלורר, מה שהוביל אותי להנחה שזה בעיה ברשת. היות ולא נתקלתי בבעיה הזו בשום אתר סרטונים אחר (לדוגמא DAILYMOTION וחבריו) חשדתי שמדובר בבעיה בספק, אבל לא הייתי בטוח

לדעתכם זה זה? מישהו מכם נתקל בתופעה הזו ספציפית???? (שוב, אני לא מדבר על זמן טעינת הסרטונים אלא על חוסר תשובה מוחלט מהשרתים של לכל בקשה מכל סוג שהוא)

הקפאון הזה נמשך בדרך כלל בין דקה ל-5 דקות - ולאחריו פתאום בבת אחת כל הטאבים מקבלים תשובות וכל הסרטונים מתחילים להיטען במהירות רגילה (ומבקביל). הכל קורה *בדיוק* באותה רגע, כאילו איזה סכר נפרץ...

בבקשה תגידו לי שזה לא רק אצלי!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי - פתרתי את הבעיה לאחר כמה שעות של מאמץ מרוכז --

הבעיה היא לא בדפדפן כי אם באנטיווירוס - או יותר נכון - בשילוב של האנטיווירוס עם התוסף לפיירפוקס שנקרא DOWNLOADHELPER

התוסף הזה מאפשר להוריד למחשב סרטונים באתרי STREAMING כגון יוטיוב

מה שקורה (לא הבנתי לגמרי עדיין) זה שההתנהגות של התוסף הזה (כשהוא מנסה לגלות את האיכויות השונות של הסרטונים) גורמת לאנטי-ווירוס להשתגע, ולמעשה "תוקעת" את כל הטיפול בו עד שהוא משתחרר (אחרי כמה דקות). התקיעה הזו מתבטאת גם ב- EXPLORER אך לא בפינג - כיוון שהבעיה היא רק בתעבורת HTTP רגילה.

התוסף הזה לבדו לא גורם לבעיה, וגם האנטיווירוס עצמו לא גורם לבעיה - רק השילוב ביניהם. סוג של בעיה אקזוטית, אבל מצאתי עוד הרבה אנשים אחרים שנתקלו בה. בפועל אני בטוח שחיים עם הבעיה הזו המון אנשים כי התוסף הזה די פופולארי. מה שכן, זה גם מסביר איך הבעיה הזו "היגרה" איתי למחשב חדש לחלוטין חדש שקניתי.

לצערי, הדרך היחידה כרגע להתגבר על הבעיה היא לבטל את היכולת לגלות את סוגי הסרטונים השונים. זה לא אומר שאי אפשר להוריד את האיכויות הגבוהות יותר, רק שעכשיו אני לא אדע מה זה מה, ואצטרך לנסות ולראות לפי הגודל כנראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...