המלצה עד 2700 סוללה טובה, משקל נוצה עד בינוני, לאשה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה עד 2700 סוללה טובה, משקל נוצה עד בינוני, לאשה

dog_foot

Recommended Posts

מחפש מחשב נייד לצרכי אישה,

-מסך 15 ומעלה

-משקל קל עדיף ככל שניתן, עדיף נוצה

-סוללה חזקה שתחזיק לזמן ממושך ככל שניתן

-זכרון 2 גיגה לא רואה צורך ביותר

-יציאת וידאו svideo

-רצוי מצלמה מובנית גם אם חר* של מצלמה

-לצרכי עבודות , גלישה באינטרנט, צפייה בסרטים (כמעט כולם ככה) אין משחקים בכלל.

-אם יש בצבעים של בנות כמו ורוד, אדום, פרחים או משהו כזה

המון המון תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר "מסך 15 ומעלה" ו"משקל נוצה". פשוט אין, אפילו לא קרוב, וזה טיפשי אפילו להזכיר את המילים "מסך 15" ו"משקל נמוך" באותו משפט.

כמו כן, SVIDEO כבר לא קיימת במחשבים ניידים. אבל לרבים מהם יש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה העניין הזה עם אין מסך 15, היום אני פותח זאפ ומוצא מלא מחשבים מסכי 15 אולי אתה אוהב דיוקים אז 15.4, 15.6

משקל נמוך? הלא בנעוץ אומרים איזה מחשב, האם המשקל מהווה מכשול אז כן מחפש קל ככל שניתן מה לא ברור בזה?

SVIDEO לא קיים במחשבים בכלל ??@? וואלה יכול להיות שהמגמה שלו נעלמת אבל בטוח שלא בכלל. שיהיה זה פרט זניח.

מה שאתה בא לומר לי, שצריך לתקן את הנעוץ שלך אם כך!

בכל זאת אשמח לעזרה בדבר ולא לבוא פה ולזרוק משפט וללכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון להגיד שאין מסכי 15" (15.4 ו15.6) בשילוב הדרישה עם משקלים קלים, במיוחד לא בתקציב הזה.

אז אם אתה רוצה בכל זאת 15" במחיר הזה הוא יהיה מחשב שנחשב כבד בתחום הניידים

היתי מסתכל על זה לדוג'

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-vostro-1015-t58.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, בוא ואעזור לך להבין את הנקרא. המדובר במשפט תנאי: *אם* מדובר במחשב 15 אינץ', אזי שמשקל נוצה לא קיים לגביו

דוגמא למשפט דומה: "אין דבר כזה דולפין בעל נוצות". זאת לא בגלל שאין דולפינים, וגם לא משום שאין יצורים בעלי נוצות, אלא בגלל שהשילוב הנ"ל בלתי אפשרי

*מן הסתם* כולם רוצים מחשב קל, מהיר, זול, עמיד, אמין, חזק, ובגודל "הנכון"

השאלה, כמו תמיד בחיים, היא שאלה של פשרות: על מה אתה מוכן להתפשר dog_foot. קיימים מחשבים בגודל 15 אינץ' שהם קלים - אבל הדבר בא על חשבון ביצועים, זמן סוללה - ומחיר

הבעיה עם הבקשה שלך היא שהדרישות עומדות בסתירה: ככל שהמסך יותר גדול, ככה המשקל עולה וחיי הסוללה קטנים. אז לא נתת גבול עליון לגודל או למשקל, וגם לא נתת גבול "תחתון" לחיי הסוללה. אז להגיד "כמה שניתן" זה חסר משמעות, כי אני יכול למצוא לך נייד בגודל 17 אינץ' בעל המשקל הכי נמוך (נניח 5 קילו), או בעל חיי הסוללה הכי ארוכים (נניח שעה וחצי) לגודל הזה. זה עוזר לך?

אתה חייב להגדיר את סדר העדיפויות בצורה יותר ברורה. להגיד "אני רוצה את הנייד הכי טוב בעולם" - זה משפט חסר משמעות

לגופו של עניין:

לא נמכר בארץ (עד כמה שאני יודע) נייד מעל ל-15 אינץ' במחיר של 2700 או פחות.

לדעתי לא קיים נייד בעולם בגודל 15אינץ' ומשקל של פחות מ-2.5 קילו

אם אתה רוצה לדעת על הנייד הכי קל ובעל הסוללה הכי ארוכה שאני מכיר בגודל 15 אינץ', הרי שזהו ה-UL50AG של , אך המחיר שלו בארץ קרוב ל-5000 שקל. בנוסף, הביצועים שלו יהיו נמוכים מאוד יחסית לניידים אחרים בגודל הזה.

אם אתה רוצה מחיר נמוך יותר ויהי מה (או שחשובים לך בכלל הביצועים), אתה תצטרך לבחור אם אתה מתפשר על חיי הסוללה או על המשקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם אותה בעיה (האישה רוצה) ואותו תקציב.

כל הניידים בתקציב הזה בני 15 אינץ' הם בין 2.5 לבין 2.8 קילו. או שתגיד לה להתפשר על נטבוק, או שהמחשב יהיה במשקל הזה.

מניסיוני, תשאל אותה עם היא רוצה מסך מאט או מבריק. כשיהיה לך קצת יותר מושג באילו דגמים להתמקד, כך אותה לחנויות שתראה. אז יישארו לך מספר דגמים מצומצם מאוד ותוכל לשאול שאלות נקודתיות לגבי מרכיבי חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...