איך לזהות משחקים מזוייפים ל-DS ב-ebay? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לזהות משחקים מזוייפים ל-DS ב-ebay?

lev-27

Recommended Posts

עשיתי את טעות חיי עדכנתי ל-1.4. עכשיו אני נאלץ לרכוש משחקים מקוריים. חיפשתי ב- ומצאתי משחקים חדשים לגמרי (לטענת המוכר) במחירים נמוכים מאד. 10,15,20 דולר. ב-Play-Asia אותם משחקים עולים 40$. איפה הקאץ'? איך אדע אם המשחקים מקוריים או לא? יש בכלל הבדל או שזה כמו "משחק צרוב"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח יכול לשנות מניסיון שלי הרבה משחקים מזויפים לGB ולGBA פשוט לא פעלו

וזה לא נגרם מבעיה אם הפריצה או משהו בסגנון פשוט בחלק גדול מהזיופים המחסנית משחק עצמה הייתה תקולה כניראה בגלל בקרת איכות שווה לתחת אם קימת בכלל

בנוגע לDS עצמו ולך בכלל יש DSI אם אתה מדבר על עדכונים בדור הזה מנסה לפעמים לילחם בפיראטיות

ככה שמאוד יכול להיות שתיקנה משחק פרוץ שלא יפעל או יפעל עד חלק מסוים ששם ההגנה פועלת ובעצם יהיה לך דמו ולא משחק מלא

אני ממליץ לך לקנות או משומשים או משחקים שירד להם המחיר ככה תיקנה בזול יותר לפעמים יש דילים מצוינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול על פי שם החברה (יש לפעמים שגיאות כתיב במקום רשום Nintondo, אתה יכול על פי זה שעל הקופסא לא יהיה רשום ESRB בכלל, כלומר ESRB לא עבר על המשחק (וגם לא זוייף), אתה יכול פשוט לקחת תמונה מקורית מגוגל ולעשות מצא את ההבדלים, אם יש יותר מדי, זרוק את הדיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chaosruler ניתקלתי בזיופים שכללו את כל הדברים הרלוונטים כולל אפילו הבולשיט של האיכות שצבוע בזהב

לא לכל הזיופים יש עטיפה בעיתית

חוץ מזה אין בעיה למוכר להכניס תמונה אחת ולמכור משחק אם עטיפה קצת שונה

אולי אתה מתבלבל בין מוצרים כמו VII לדוגמה שהם בתחום האפור ואז יש שמות ועטיפות ועיצוב די דומים למקור אבל לא אחד לאחד

לבין זיופים רגילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי Acekard שנחסם אחרי עדכון 1.4, אבל מצאתי דרך לעקוף אותו. בעיה נפתרה. בכל מקרה טוב עשיתי מחקר קטן ומסתבר שמשחקים מזוייפים לא עובדים על DSi. אם המוכר מציין לא עובד על DSi = מזוייף ב-100%. משחקים מקוריים עובדים כמובן בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...