כדאי לעבור ל-UFI ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לעבור ל-UFI ?

mrraz

Recommended Posts

אצלי שתי הרשתות נפרשו NGN וגם UFI

אני התחברתי ל10 מגה NGN ומאוד מרוצה, עד כמה שידוע לי ולפי מקרים של חברים השירות של גרוע מאוד

ובמקרה של תקלה הם עושים מזה סחבת רצינית עד שהלקוח נשבר ככה שאני אישית

נמנעתי מלהתחבר אליהם למרות המבצעים.

16מגה זה יותר מידי לדעתי גם המהירות וגם המחיר של ספק+תשתית אבל עם אתה סגור על אז 12 מגה הכי משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתרון המהירות של 16M לעומת 5M יבוא לידי ביטוי לעיתים רחוקות בלבד. לצרכים של גלישה, דוא"ל והורדת קבצים פה ושם -- לא יהיה שום הדל בין חיבור של 5 לחיבור של 16. רק אם אתה מוריד קבצים רבים (בעיקר משרתים ישראלים או שרתי CACHE) אתה תחוש בהבדל. לי יש חיבור של 4M ואין לי כוונה לשדרג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה הסידור שלך, אבל הסכום ששילמתי עד לא מזמן עבור חבילת 5MB זהה כמעט לחלוטין לסכום שאני משלם עכשיו על חבילת 12MB בUFI, אז במקרה כזה כמובן שזה כדאי, אפילו אם לא תנצל את המהירות כל הזמן. (which i do :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני גם בעיר גדולה במרכז הארץ, עדיין אין פה NGN או UFI...

כשזה יגיע לכאן, בוודאי שאני אתן משקל גם לשיקול הכלכלי. לדעתי בשלב הזה, שהוא שלב ההחדרה של המהירויות הגבוהות, המחירים הם אטרקטיביים על מנת לפתות את הלקוחות שיעברו. אני לא בטוח שהמבצעים הללו ימשכו לעד. באותו שלב אני חושש שמצבנו יהיה כמו של צרכני הסמים -- כבר נהיה מכורים למצבים בהם אנו מקבלים מהירויות גבוהות -- ואז ללכת אחורה יהיה בלתי אפשרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין חסמים אני מתכוון לנצל את מלוא המהירות כמו שהיום אני מנצל את מלוא ה-5 מגה

אולי לא חידדתי אבל התכוונתי לשאול איזה חיבור עדיף כבלים או ADSL

כבר הרבה שנים שיש לי את כספק תשתית ועכשיו לא ברור לי אם התחושה כמשתמש זהה גם בכבלים.

כמו שאמרתי אני די מרוצה מה- ADSL ויש לי חשש מסויים מהמעבר לכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת משתלם? אם אתה מחפש מהירות יותר גבוהה אז מן הסתם שכן, אבל מה שאני יכול להמליץ זה לחכות לNGN שכן הוא גם יותר זול ואני פשוט מעדיף DSL מאשר כבלים שכן מה שמיוחד בכבלים שהם מצליחים להגיע למהירות כזו זה כי הם מצליחים לאגד כמה קווים לאחד בעוד בבזק אתה מקבל קו שהוא אחד ואני יודע שמאז ומתמיד מבחינת פינגים עדיף DSL אבל אם אתה לא משחק ברשת ואתה רק מחפש מהירות אז למה לא.

אבל העניין בNGN שהוא הרבה יותר זול במחיר שאתה מקבל 12מגה בהוט כולל ספק אתה יכול לקבל באותו מחיר כולל קו קל של סה"כ 15 מגה אז אתה כבר תחליט מבחינה כלכלית. אבל בטח אתה אומר אם כן NGN עד מתי אני אחכה? תברר.... היום היה טכנאי בשכונה שלי ולחצתי עליו עד שהצלחתי להוציא את המידע ואז תעשה חושבים ותראה אם שווה לחכות.

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה מביא את זה שמבחינת פינגים DSL עדיף על כבלים ?

ולא ברור לי מה החברות האלה עושות כשהם מדלגות על חיבור המרכז לתשתיות האינטרנט.. כאילו הצרכן הכי כבד שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משהו שידוע עוד ממזמן, אתה מוזמן לנסות עם אותו היוזר להיכנס על תשתית כבלים ועל תשתית DSL ותראה את ההבדל. אצה צראה כשאתה מחובר עם כבלים ואני מדבר כשאתה עם אותו יוזר קרי אותו ספק אתה תראה שבכבלים יהיה פינג גבוה יותר.

ולגבי המרכז, אני כל כך מסכים איתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכאילו... רמת גן/פתח תקווה/ראשון לציון/בני ברק/חולון/בת ים זה גוש דן ואלה ערים גדולות ועדיין אין, הם יותר לא עשו מאשר עשו במרכז אז לפחות שיגידו שפורסים במרכז ולא שפרסו, הם כבר רצים לדרום? בלי לסיים עם המרכז? בכל מקרה אליהם אני לא הולך להתחבר במחיר שאתה מקבל 12 אתה מקבל בבזק 15 אז אני לא רואה שום יתרון הן מהצד הכלכלי והן מהצד הטכנולוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...