המשך פרוייקט ultra HTPC. מתעדכן כל יום. כולל המון תמונות ---> - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

המשך פרוייקט ultra HTPC. מתעדכן כל יום. כולל המון תמונות --->

vner@

Recommended Posts

שלום שלום.

ניצלתי את ימי החג (כהקדמה כמובן לסוכות), והתקדמתי די הרבה בפרוייקט ה- ultra שלי.

המאוורר המורכב בצד המארז, הוא מאוורר UV של Vantec, שקבלתי במתנה מפנדה, ועל כך אני מודה להם.

פאנל אחורי - בחלק האחורי של המארז, יהיה פאנל פרספקס עם כל חיבורי ה IO, מכוון שחיבורי ה IO של הלוח פונים כלפי מרכז המארז כאשר הלוח במקומו, אני צריך להכין "חוטים מאריכים" לכל יציאה, כדי למקם את חיבור הנקבה/זכר בפאנל האחורי.

הוכנו כבר מאריכים לרשת, מסך, עכבר מקלדת, וזהו. למזלי אני לא צריך להעביר אחורה גם את המקבילי ואת הטורי, כי אותם אני צריך למשל ל-LCD ולמערכת הכפתורים הפנימית....

כל נושא האודיו פה הוא סיפור אחר לחלוטין, ואותו אי אתחיל כשיהיה לי קצת פרספקס לפאנלים...:)

אשמח לתגובות

ועכשיו לתמונות המארז

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

כאן החיבורים:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

אבנר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 57
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...

בראש החדשות:

שניים שהם זן נדיר: Xperia 1 III ו-Xperia 5 III הם עוד תזכורת לכך שסוני אוהבת להיות מיוחדת

חיישני צילום מתקדמים עם רזולוציות צנועות, מסך 4K שאין כמעט לאף חברה אחרת וגם דגם מיני ששומר על רוב היכולות של האח הגדול - סוני כנראה לא תהפוך ליצרנית הסמארטפונים הכי מצליחה בתחום לפתע, אך גם לא מציגה שום רמזים על תכנון לוותר על הסגנון הבלתי רגיל שמלווה אותה מתחילת הדרך

חזית הגאדג'טים הגדולה הבאה: Xiaomi תשקיע הון עתק בפיתוח מכוניות חשמליות

האם יצרנית מצליחה של סמארטפונים, טלוויזיות ושעונים חכמים מסוגלת להפוך לשחקנית משמעותית וחשובה בעולם הרכב? התחייבות להשקעה של יותר ממיליארד דולר בשנים הקרובות תוכל לעזור לנו לקבל את התשובה

חדש באתר