סרטים עם הדרייברים של ATI! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטים עם הדרייברים של ATI!

DiSc@MaN

Recommended Posts

אז ככה...

יש תקופות, שהמחשב שלי יציב, הוא יכול להחזיק גם שבועיים בלי שום ריסט..

אבל יש תקופות שהוא פשוט לא מפסיק להתקע, כל כמה ימים, כמה פעמים ביום ואחרי כל תעופה הוא נותן הודעה על הדריברים של ATI (על הקובץ ati2dvag.DLL אם נדייק)

זה קרה לי המון עם הג'יגה בייט 8500 ועכשיו (בשבוע האחרון) זה התחיל לקרות עם ההרקולס 9800.

אחרי תקיעה של בערך דקה הוא נותן את השגיאה בתמונה המצורפת

(לפעמים המחשב נתקע ולא נותן את ההודעה הזאת, אבל אחרי ריסט הוא אומר שהדרייבר קרס)

אני מוסיף גם את ההודעה שמתקבלת ב-Event Viewer/system:

The driver ati2dvag for the display device \Device\Video0 got stuck in an infinite loop. This usually indicates a problem with the device itself or with the device driver programming the hardware incorrectly. Please check with your hardware device vendor for any driver updates.

אני מדגיש! יש תקופות שהמחשב עובד שבועות בלי שום בעיה (אין שום OC)

עריכה: חשוב לי לציין עוד 3 דברים:

1. בעבודה של חודשים עם כרטיס מסך של מאטרוקס המחשב לו עף ולו פעם אחת בגלל הכרטיס מסך.

2. ה8500 עבר לאחי לפני חודשים ואצלו אין שום תעופות!

3. הבעיה קיימת בכל גרסת דריברים שבדקתי.

בבקשה, עזרתכם מאוד חשובה לי!

אני פשוט על סף יאוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. זה כבר מתחיל להיות ממש ממש מוגזם!

פרמטתי. יום וחצי הכל טוב ויפה ובום! 4 נפילות ב20 דקות! שוב חוזרת הבעיה בדיוק אבל בדיוק אותה הבעיה...

בדקתי את הספק וזה לא הוא...

לפעמים הוא רושם את ההודעה הבאה ב-Event Viewer/system:

The driver ati2dvag for the display device \Device\Video0 got stuck in an infinite loop. This usually indicates a problem with the device itself or with the device driver programming the hardware incorrectly. Please check with your hardware device vendor for any driver updates.

חבר'ה המחשב שלי מתחרפן ואני לא מצליח להבין מה קורה פה.

ניסיתי כבר לעבוד עם 8500/9000/9800 וכל פעם זו אותה הבעיה

רק כשאני על הMATROX הבעיה לא קיימת

בבקשה עזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...