טלויזיה טובה ללא שטויות ממוחשבות בפנים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלויזיה טובה ללא שטויות ממוחשבות בפנים

flymike

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה להתייעץ איתכם. ברצוני לקנות , שתהיה ה LCD הראשונה שלי. הכוונה היא לקנות FULL HD איכותית, למשל חשבתי על פיליפס 4808 עם האמבילייט.

יש לי מחשב עם כרטיס מסך 9600 GT שאמור להספיק להוצאת FULL HD (אם לא תגידו בבקשה שלא :) )

הרעיון לחבר את המחשב וחוץ משידורי רגילים לנגן הכל דרכו, שזה אומר שאין לי צורך בכל הפיצ'יפקצקס כגון קורא DIVX חיבור וכד.

הבעיה היא שאני לא מוצר מכשירים ללא השטויות המובנות הללו שמעלות את המחיר בצורה משמעותית.

אשמח לשמוע אותכם

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה נעול על FHD ולא קצר בתקציב, לך על S5600.

הרכבה בהונגריה וכל יציאה שתחפוץ בה.

אני לא כ"כ יכול לעזור לך כי אני צופה בSD, אבל אני מאוד מרוצה מהתמונה ב S5500 (הטלוויזיה שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה שמדברים על מסכי LCD פחות מדברים על המעבדי תמונה עצמם אלה מדברים על איכות תמונה בפועל כי יש כל מיני גורמים

שמשפעים על איכות התמונה

דברים כמו סוג הפאנל \סוג תאורה \רזולוציה וכו כל זה מתחבר אם מעבד התמונה לתת לך את מה שאתה רואה בסוף

ככה שגם המעבד תמונה הכי טוב בעולם לא יתן לך איכות תמונה טובה אם הדברים האחרים לא טובים

אם אתה רוצה אתה יכול לקרוא מידע על המעבדי תמונה באתרי היצרנים הבעיה שאלו לא ביקורות והרבה פעמים זה כתוב בצורה שיווקית

דרך אגב יש גם מעבדי תמונה חיצונים שנמכרים בנפרד אבל לרוב האנשים זה לא משתלם כי הם יקרים מאוד יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...