דופקים אותנו ? :) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דופקים אותנו ? :)

KoM

Recommended Posts

במחרי של סנסה לערך וכחצי מהאייפוד טאצ' הכי זול מקבלים כל כך הרבה.. נכון, סיני לחלוטין, אבל אולי צריך לשנות חשיבה ? קצת חומר למחשבה על נגן שעושה 1080I, מביא מסך HD READY בגודל 4.3 ומנגן FLAC.

http://www.ownta.com/itoos-m6hd-pmp-mp5-player-with-hdmi-output-and-otg-4gb.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמבחינת הסאונד הטאצ' חלש כל כך, אבל שוב.. זה לא העיקרון כאן, אני לא בטוח שהמכשיר הסיני הזה מציע איכות יוצאית דופן, תמיכה ב-FLAC זה באמת רק חלק מהסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה פשר הרעש והמולה שעשו ממנו ברשת

נתונים על הנייר לא אומרים כלום, אולי רשום 1080I-אבל לך תדע, אולי על איזה 15FPS..

אומנם תומך FLAC- אבל יכול להגיע עם איכות גרועה ביותר (ושמעתי נגנים ג'נריים כאלה ואחרים שאיכות הסאונד שלהם הייתה מביישת אסלה)

וגם אם כל הנ"ל בסדר גמור- לא צויינו זמני , לא צויינה רזולוציית המסך (צויין מה המקסימום שהוא יכול לנגן, אבל שום דבר לגבי המסך), ואין לך שום מושג לגבי הממשק שלו. (שאגב- קראתי שפועל רק בסינית)

בסופו של דבר- נגני מדבקה עם "כוחות על" תמיד היו ותמיד יהיו. אין מה להתלהב... (אמנם אני לא סגור על היותו נגן מדבקה- אבל בינתיים זה הרושם שקיבלתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם נגנים סיניים הרבה יותר טובים, בעיקר מיצרנים כמו Ramos, Onda או Teclast. לכם השמות לא אומרים כלום אך מדובר ביצרנים מאוד גדולים בשוק האסייתי והמוצרים עובדים לא רע בכלל, למרות שלפעמים צריך קצת להתעסק עם הממשק (הרבה פעמים מדובר ב-WIN CE או גרסא מסוימת של לינוקס).

הנה בלוג מעניין שמסקר את התחום הזה:

http://www.clonedinchina.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם Black Rain, זה נראה כמו סתם התפארות שאופיינית ליצרנים סיניים.

*תמיכה יפה בפורמטים - על הנייר. בפועל עלולות להיות מגבלות ובעיות רבות.

*רזולוציה גבוהה - נכון רק בנוגע לניגון דרך הTV OUT.

*מסך - היום רוב התכנים הם במסך רחב, אז למה 4/3 ולא 16/9? מהי הרזולוציה? לא מדובר ב1360*768 כי זוהי רזולוציה רחבה והמסך ביחס רגיל.

*יציאת - בהנחה שזה עובד, יפה מאד בשביל נגן במחיר כזה.

*תמיכה בהתקן אחסון חיצוני - באיזו מהירות? מה הרלוונטיות של זה אם מדובר בנגן נייד? אנשים לא יתחילו להסתובב גם עם נגן של 4.3" וגם עם HD נייד, אפילו אם זה 1.8".

*4GB נפח - אם הנגן באמת כ"כ מתקדם ותומך ברזולוציה גדולה שתופסת הרבה נפח למה הזיכרון כזה קטן?!

*תמיכה בכרטיסי עד 32GB - איזה תקנים ובאיזו מהירות?

*רדיו - סטנדרטי ביותר וקיים גם בנגנים של 50 שקל.

*סוללה - מה ההספק? מהי הצריכה של הנגן?

*שליטה וממשק - איזו מערכת הפעלה? אם הנגן כ"כ מתקדם האם באמת יהיה אפשר להפעיל אותו בנוחות באמצעות 6 מקשים בלבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...