רוצה לקנות נייד לאחותי מחו"ל ויש לי כמה שאלות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות נייד לאחותי מחו"ל ויש לי כמה שאלות

wow

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות מחשב לאחותי כאשר אני יקנה אותו בניו יורק.

המחשב ישמש לתוכנות + .

1 מה דעתכם לגבי גודל מסך ? אחותי הולכת לקחת את המחשב הזה איתה אז ייעצתי לה לקחת 13.3" - מה אתם חושבים ?

2 לאיזה יש אחריות עולמית ?

3 חברה מסויימת ?

4 באיזה תקציב אפשר לקנות משהו טוב ? (בעיקרון יש לי תקציב די גדול אבל אני מחפש משהו טוב מינימלי ולא משהו ב-1200$)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 מה דעתכם לגבי גודל מסך ? אחותי הולכת לקחת את המחשב הזה איתה אז ייעצתי לה לקחת 13.3" - מה אתם חושבים ?

מסכים.

2 לאיזה ניידים יש אחריות עולמית ?

לא תמיד קל לבדוק את זה. באופן עקרוני למחשבים מסדרות עסקיות לרוב יש (Lenovo Thinkpad, Latitude/Precision, Elitebook), אבל הם גם יקרים. מציע לך לקרוא את סטיקי ייבוא . יש שם מידע, וגם דרכים ליצור קשר עם נותני שירות בארץ שאולי יתנו תשובות יותר מדויקות לדגמים ספציפיים.

3 חברה מסויימת ?

אי-אפשר לדבר על חברה מומלצת בלי להתייחס לדגמים ספציפיים. וזה גם תלוי בסוגיית האחריות (ראה לעיל).

4 באיזה תקציב אפשר לקנות משהו טוב ? (בעיקרון יש לי תקציב די גדול אבל אני מחפש משהו טוב מינימלי ולא משהו ב-1200$)

אי-אפשר לענות על השאלה הזו. כי "טוב" היא הגדרה יחסית, והכל תלוי גם בתקציב שרוצים להשקיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה אני אברר

ועוד שאלה אחת - מה לגבי מעבד ?

אני רואה כל מיני דגמים שאני לא מכיר כמו SU4100 לעומת C2D שאני מכיר

מה ההבדלים ? על מה ללכת ?

עריכה:

חשבתי על הדגם הבא,מה אתם אומרים ? איך המפרט ?

http://www.compusa.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=5501785&CatId=4965

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...