oc בפעם הראשונה ומבקש עצות + תמונות !!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

oc בפעם הראשונה ומבקש עצות + תמונות !!!

e-d-a

Recommended Posts

אז החלטתי לעשות oc בפעם הראשונה ואני רוצה עצות לפני שאני מתחיל כמו איך לעשות בלי לגרום לחלקים להישרף או להישחק הרבה יותר מהר, וגם כל המפרט שלי נמצא פה תראו ותגידו לי מה אתם חושבים על התוצאות (אני ינסה בכל מקרה), ושימו לב שהזכרונות שלי עם 2.5 cas איך אני מוריד ל2 בלי שיהיה ריסטים? (ראיתי מישהו מהאתר שעשה את זה) עשיתי אבל הווינדוס בכלל לא עלה היה ישר ריסט עם מסך כחול, וגם אני רוצה לדעת עם יש שיפור גדול\מורגש אחרי שאני יוריד את ה-cas ל2?

ובכללי כל עצה שיש לכם למי שעושה oc פעם ראשונה :)

(הדגשתי את השאלות פחות או יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*כדיי למנוע הישחקות מהירה של החלקים אל תעלה יותר מידי את המתח, ותשמור על טמפ' נמוכות.

*אם אתה רוצה לעלות את התזמון של הזכרון שלך ל CAS2, אז תצטרך לעבוד במהירות באס יותר נמוכה מהמקור של הזכרון או שלעלות לו מתח. (לא מתממש בכל הזכרונות..)

*יהיה שיפור קטן אבל בטח שלא תרגיש אותו בשימוש רגיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונים, הנה כמה תמונות ממה שעשיתי... http://forums.ort.org.il/scripts/forum.asp?forum=30

אמנום הוא מזהה לי את המעבד כ-2200 אבל התוצאה יותר גבוהה במבחן של הזיכרון.

כדי לי להשאר במצב הזה?

ה-oc לא מזיק כל עוד לא העלתי מתח נכון?

והאם הביצועים של המעבד שלי ירדו עכשיו?

עריכה: בדקתי עכשיו בלי אובר קלוק והתוצאה גבוהה בכל פרמטר, אז אם אפשר תגובה בקשר לשאר השאלות...

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שמתי לב שהם לא עובדים עכשיו, אבל למה זה? כי במחשב שלי הם עובדים.

ובכל מקרה המחשב לא יציב בfsb 155 וב150 כן שתראו את התמונות תבינו איזה הפרשים בביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות עובדים..

תוריד את המכפלה ותעלה במהירות הFSB..

הAXP2400+ הוא לא מעבד טוב לOC, אבל בכל זאת, על כמה מעלות הוא עומד בIDLE ובLOAD? (אולי תוספת מתח בתקווה שהטמפ' נמוכות יעזור למהירות מעבד יותר גבוהה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע שהוא לא הכי טוב ל-oc אבל אני מכיר מישהו שהריץ אותו בכייףףףףףףףףף הרבה, אז אני לא חושב שהוא זה שמעכב אותי אלא הזכרונות שימו לב שמתי אותם (תמונות) על 2-2-2 2 והכי יציב שהגעתי זה 300 אבל לא מצאתי דרך להעלות את ה-fsb של המעבד בלי שה-mzh של הזכרונות יעלו יש למישהו מושג איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה נכנסתי לאוברקלוק בצורה חזקה ביותר מאז שראיתי את השיפור הענק אחרי אובר קטן מאתמול אני יושב ומנסה צירופים שונים.

אבל מאיזה סיבה המעבד שלי לא מסכים לעבוד שאני מוריד את המכפלה מתחת ל13 (מסטר נרגילה אמר לי שאי אפשר יש שתי סוגים של מעבדים ושלי לא יכול...)

אז אתמול מ10בערב בערך הוא עבד ב-13.5X155 וזכרונות 300 2-2-2 2 עם אי מיול וכמה תוכנות קטנות ואחרי שהעברתי pcmark 2002 ומבחן בסנדרה והכל היה טוב, היום החלטתי להעלות את זה עוד קצת (רק היום התברר לי שאני לא יכול להוריד את המכפלה מתחת ל-13) אז שמתי (אחרי הרבה הרבה הרבה נסיונות) 13X160 ויציב (נקווה ;D) וזכרונות 300 3-3-3 2.

ניסיתי גם להעלות ל166 אבל היה יציב רק אחרי שהעלתי מתח ל1.750 (זה מסוכן) מ1.64 הקבוע שלי אז פחדתי והורדתי.

אני אולי יוכל להשיג מעבד שיוריד לי את המכפלה מתחת ל13, אבל השאלה שלי היא כזאת אתם חושבים לפי מה שאמרתי ולפי המפרט שלי (ראיתי ביקורות שאומרות שללוח שלי יש פוטנציאל מאוד טוב עם הסוג של המעבדים שעובדים במכפלה מתחת 13) יש לי סיכוי להגיע ל-11X185\200 ?

ואיך לעזאזל מעלים מתח לזכרונות?

ותודה רבה למגיבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Your board HAS to do atleast 166 fsb, as for 200, I'm not sure, probably not since the board isn't nForce 2 Ultra 400.

The option for changing the memory voltage should be in the somewhere, it's usually called VDIMM.

Also, if your CPU temperature is good 1.75 V isn't that high, aslong as you stay at a safe temp you can give 1.75V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה.

166 הוא נתן רק שהעלתי מתח ומסיבה מוזרה (וטובה) גם אחרי שהעלתי לא עלו הטמפץ

עכשיו קראתי בחוברת של הלוח ובשביל להעלות מתח אני צריך לשנות ג'מפרים יש לי שם שלוש אפשרויות שהם 2.6 (מה שעכשיו) 2.7 2.8

הזכרונות שלי יכולים לעמוד בכאלה מתחים? (אין לי שום אופציה בביוס).

ולמנהל שהגיב יש לך מושג מתי תסתדר הבעיה עם האי-מיילים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.75 זה לא הרבה אבל זה קפיצה די גדולה מ 1.65... שים על משהו באמצע לראות אם זה יציב, כמה שיותר נמוך תוך כדי שמירה על יציבות ככה יותר טוב...

כמעט כל הזכרונות עומדים במתח של 2.8 וולט, ואין סכנה לרכיב במתח כזה. שלי עובדים ככה כבר שנתיים בכיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...