על הכוונת: ישראלים המחליפים קובצי מוזיקה - WTF? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על הכוונת: ישראלים המחליפים קובצי מוזיקה - WTF?

chris_u16

Recommended Posts

יופי מיני, בדיוק מה שניסיתי להגיד.

thetool, אתה לא מכיר את כל המאנים בעולם, ואין לך את פירוט חשבון הבנק שלהם, אז תפסיק לבלבל.

אתה מכיר זמרים מוכרים, ומכיוון שהם מוכרים לרוב יש להם כסף.

וגם אם יש להם כסף, זה לא מצדיק גניבה.

יודעים מה,

מחר אני אצלם אתך כל הדיסקים והתקליטים, שתראו שמי שבאמת אוהב ואוהב אמנים לא רק מוריד שירים.

מן הסתם בגלל האהבה שלי למוזיקה האוסף שלי די גדול, אבל עדיין שתקלטו את המסר!

מוזיקה צריך לרכוש, רק בשביל שתמשיך להתקיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקיצור, אני מניאק אם כל אלה שמצדדים בחברות התקליטים לא מורידים שירים, משחקים או תוכנות (גם זה גניבה, לא?), ורוב הסיכויים שאפילו מערכת ההפעלה שלכם חוקית... אתם בסך הכל מנסים לשחק אותה טובי לב וזו צביעות מוחלטת.. חוץ מזה, לעשות חצי עבירה זה בדיוק כמו לעשות עבירה מלאה.. אז אם אין לכם דיסק מקורי של כל שיר שיש לכם, ואם אין לכם רישיון לכל תוכנה או משחק, אז עדיף שתשתקו.

ואם כן יש משהו שבאמת קנה הכל, שיגיד, ואני אגיד לו כל הכבוד מכל הלב. אם לא קנית הכל - אז כמו שאמרתי עדיף לשתוק מאשר לבוא בטענות.

שחברות התקליטים/הפצה והאומנים ינסו למצוא דרכים אחרות לגרום לנו לקנות דיסקים מאשר לתבוע אותנו.. אני לא אומר שזוהי לא זכותם ואני לא אומר שהורדה זו לא עבירה, אבל אין מה לעשות נגד זה, זה בא עם המודרניזציה.. ובמקום לנסות למצוא פתרונות זמניים (הפחדה) שינסו לפתור את הדבר הזה לטווח ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני, :clapper: לך, באמת.

אני למשל עוד מאט קונה את הדיסק האחרון שנישאר ל"קולקציית האמינם" שלי, לא כי אני חושב שלאמינם יש בעיות פיננסיות, אלה בגלל שא', אני רוצה שיהיו לי מקוריים, תודו שזה הכי יפה כשזה הכל בקופסאות מקוריות והכל

וב' כי אני רוצה מעיקרון לקנות את המוזיקה שאני אוהב, אני כל הזמן שומע , חורש את המוזיקה ;D.

למי שלא רוצה לקנות, יש תחנות רדיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אני מניאק אם כל אלה שמצדדים בחברות התקליטים לא מורידים שירים, משחקים או תוכנות (גם זה גניבה, לא?), ורוב הסיכויים שאפילו מערכת ההפעלה שלכם חוקית... אתם בסך הכל מנסים לשחק אותה טובי לב וזו צביעות מוחלטת.. חוץ מזה, לעשות חצי עבירה זה בדיוק כמו לעשות עבירה מלאה.. אז אם אין לכם דיסק מקורי של כל שיר שיש לכם, ואם אין לכם רישיון לכל תוכנה או משחק, אז עדיף שתשתקו.

למה עדיף שנשתוק? אני אומר לך לא להוריד מוזיקה? לא.

אני פשוט מסביר לך למה מה שאתה עושה זה גניבה, ושום תירוץ (אפילו לא 'אם אין לכם הכל מקורי עדיף שתשתקו') לא יעזור לך להמלט מהעובדה הזאת.

תמשיך לעשות מה שבראש שלך, אני לא מטיף לך מוסר ולא אומר לך מה לעשות, רק מסביר שאין לך במה להתגאות ועל אחת כמה וכמה אין לך שום זכות לבוא לאף אחד בתלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה הם צריכים להוריד לפחות במעט את המחירים של הדיסקים.

זה נכון - אם האמנים לא ירוויחו כסף הם גם לא יעשו שירים חדשים.

אז למה שלא תלכו לגנוב בגדים, או סוללות? הרי החברות שמוכרות את המצרכים האלו בצורה חוקית עושקות אתכם, למה לא לקחת את זה בחינם? הם הרי הגנבים "האמיתיים".

יש הבדל בין לגנוב משהו חומרתי לבין לגנוב שירים או תוכן דיגיטלי אחר.

אני בטוח שאין פה אף אחד שאין לו איזה משהו קטן שהוא "לא חוקי".

אני לא אומר שזה בסדר לגנוב שירים אבל במקום לבוא ולתבוע אותנו שיבואו לקראת ויציעו פתרונות חלופיים.

כל חברה עושקת את הצרכן במידה זו או אחרת; אתם באמת חושבים שג'ינסים של Levis עולים הרבה כי הם כל כך הרבה יותר טובים מג'ינסים שמוכרים בשוק? אתם חושבים שהאוכל במסעדה יקר כי הוא מיוחד? אתם חושבים שחשבון החשמל שלכם מנופח כי חשמל עולה הרבה מאוד כסף?

כל כך נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה הם צריכים להוריד לפחות במעט את המחירים של הדיסקים.

זה נכון - אם האמנים לא ירוויחו כסף הם גם לא יעשו שירים חדשים.יש הבדל בין לגנוב משהו חומרתי לבין לגנוב שירים או תוכן דיגיטלי אחר.

אני בטוח שאין פה אף אחד שאין לו איזה משהו קטן שהוא "לא חוקי".

אני לא אומר שזה בסדר לגנוב שירים אבל במקום לבוא ולתבוע אותנו שיבואו לקראת ויציעו פתרונות חלופיים.

למה שיבואו בכלל לקראתך? תן סיבה אחת הגיונית שחברות התקליטים, או באמת כל חברה אחרת, יבואו לקראת אנשים שגונבים את הסחורה שלהם?

שוב, לא מתאים לך, אל תקנה. אבל אל תתחיל לתרץ את הגניבה שלך ואל תבוא בטענות לחברות התקליטים בזמן שאתה בכלל לא משלם להן אגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבחינת החוק, וזה מה שקובע.

גם לא מבחינת המוסר. שיר זה משהו שאדם עבד עליו הרבה זמן; אם כבר, אז עדיף לגנוב או (שמורכבים בפס ייצור אוטומטי) ולא שיר/מנגינה של מישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, כשראיתי את הפוסט הראשון של הת'רד (של TheTool) אני פשוט הייתי בשוק, בחיי. אין גבול לחוצפה ?! אני מאוד מקווה שמתישהו תהיה אכיפה נורמלית של חוקי ההגנה על זכויות יוצרים ואנשים כמוך (כפי ש Enc0der ציין, שמתלוננים על כך שמפריעים להם לגנוב בשקט) יקבלו את מה שמגיע להם.

אני בעיקר דיברתי על זה.. אלא אם הוא קנה כל דבר, אין לו זכות דיבור

ואני לא מדבר רק עליו, היו כל מיני כאלה "שהתעלו" פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבחינת החוק, וזה מה שקובע.

בישראל?

nobody gives a **** about the law!

יש שחיתות במדינה, ואף אחד לא שם ז*ן על החוק (וזה לא בהקשר לנושא, אלא באופן כללי)

אני לא מתרץ את ה"גניבה" שלי!

אני רק אומר שאם הם רוצים לראות אותי קונה דיסקים מקוריים אז כדאי שיורידו את המחירים כי אני לא רוטשילד ואם הם לא יוריד את המחירים אז הם לא יראו ממני שקל (.)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישראל?

nobody gives a **** about the law!

יש שחיתות במדינה, ואף אחד לא שם ז*ן על החוק (וזה לא בהקשר לנושא, אלא באופן כללי)

אני לא מתרץ את ה"גניבה" שלי!

אני רק אומר שאם הם רוצים לראות אותי קונה דיסקים מקוריים אז כדאי שיורידו את המחירים כי אני לא רוטשילד ואם הם לא יוריד את המחירים אז הם לא יראו ממני שקל (.)!

ליצרני מסכי\טלוויזיות הפלזמה\LCD:

אם אתה רוצים שאני אקנה ולא אגנוב טלוויזיה\מסך מקורי שלכם, תורידו את המחיר! אחרת לא תראו ממני 50 סנט!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי את זה כדי להראות עד כמה טפשי זה:

אני רוצה מכונית של פורשה, מערכת 7.1 עם רמקולים של B&W בסך 30K רמקול...

אני רוצה עוד הרבה מאוד דברים, אבל אני לא יכול להרשות את זה לעצמי.

אני חושב שהם לא שווים שאני ישקיע בהם כסף, הרי הם מיוצרים בפס יצור אוטומטי, ואני בטוח שלייצר את המערכת שאני רוצה עולה פי כמה פחות(כמו עלות יצור הדיסק למחיר הדיסק). אז למה זה יקר? כי זה צריך אנשים שצריך לפרנס וזה לא רק האומנים(וגם המפיקים של השירים רוצים כסף, הרי לא רק האומנים עושים את הדיסק בעצמם) ואלה שבראש חברות ההקלטה וההפצה, אלה גם העובדים האחרים שמעורבים בתהליך של יצור הדיסק.

חוץ לקנות דיסק אחד לחודש זה בסדר, זה לא הרבה!!! אף אחד לא מת מזה!

ואני מאמין שכל אחד פה יכול לאפשר לעצמו יותר מדיסק אחד לחודש, אבל זה לא משנה.

מתישהו, לאט לאט תיהיה לכם קולקציה, שגם מתגעים בה וגם נהנים ממנה.

בקשר למה שאני רוצה, במקום לגנוב מערכת קולנוע נחמדה לעצמי עם מסך פלזמה אני אלך אל biodome להנות אצלו מהמערכת שיש לו. ככה גם מי שלא רוצה לקנות מקורית, יש תחנות רדיו איכותיות(באינטרנט) של כל מיני ג'אנרים.

~~~~~~~~עריכה~~~~~~~~~~~

לא רציתי בדברי להשפיל\לפגוע\לגרום לו טראומה נפשית ולהפוך אותו לרוצח מטורף ל\באף אחד, פשוט רציתי להראות שזה טיפשי להגיד כזה דבר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא יעזור אם החברות תקליטים יורידו את המחירים!

כי אני חושב שזה די טיפשי להשקיע 60+- על 2-3 שירים בדיסק.

הדבר שאני לא מבין למה החברות תקליטים לא מתקדמת עם הדור. אין קניית דיסקים והוזלה לא תגרום למשבר לעבור מה שיגרום למשבר לעבור כמו שאמרו פה כמה

שאפשר להוריד וזה יותר פשוט מאשר ללכת לחנות ולקנות.

אני יודע שItunes עובדת! כל שיר עולה 99c ובמקום לקנות 2-3 שירים ב60+- שקל אתה קונה אותם ב2-3$ שזה יוצא בסביבות 10+- שקל! אתה לא צריך ללכת לשום חנות ואתה יכול לשמוע כמה שניות מהשיר ואם אני לא טועה אתה יכול לצרוב ולעשות עם השיר מה שאתה רוצה.

אז בוא נגיד תוציא 70 שקל על מלא שירים שאתה אוהב ואתה יכול לעשות איתם מה שאתה רוצה אז אני לא מבין מה הבעיה.

בישראל אין פשוט זמן ומשאבים לטפל בבעיות של הזכויות יוצרים! ואין עדיין שום חוק בישראל שיכול לחייב את הISP לתת את הפרטים שלכם! בארה'ב יש חוק כזה בגלל ה11.9 אבל בישראל אין להם שום דרך לתפוס אותכם. הISP ישמור על הפרטיות שלכם ואין שום חוק שחייב אותו לתת את הפרטים שלכם. אז אין בכלל ממה לפחד.

אני חושב שבכלל המוזיקה הישראלית היא משבר בפני עצמה. לא אוהב את השירים לא מוריד אותם ולא מתכוון לקנות אותם. אבל לא משנה מה שהם יעשו. עדיין שום דבר לא יכול לנצח את המחיר חינם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...