IPHONE או IPOD? לפני קנייה בארה"ב - מבולבל לגמרי... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPHONE או IPOD? לפני קנייה בארה"ב - מבולבל לגמרי...

bad-sector

Recommended Posts

טוב,

אחי יהיה בעוד יומיים בלוס אנג'לס ואני כבר לא יודע מה להגיד לו להביא אם בכלל... - התבלבלתי לגמרי עם כל הגרסאות -

אני מחפש איפוד או איפון שיחליף את המחשב כף יד שלי - השימושים העיקריים שלי הם יומן, גלישה וGPS.

את שני המכשירים אני מתכנן לפתוח להתקנת תוכנות.

הדבר היחיד שחסר לי באיפוד הוא Gps (חייב Gps!!!) שאת זה ניתן להזמין מכאן: https://www.orangegadgets.com/shop/product_info.php?cPath=1_2&products_id=1 ב 75 דולר עם שילוח לארץ!.

הקו שלי הוא בחברת מירס ואין לי כוונה לקחת קו בחברה אחרת ולכן הטלפון הוא גורם שולי בעניין (למרות שהיה נחמד לקחת איפון רק בגלל הזמינות של הרשת הסלולרית לעומת ה Wifi באיפוד מה שמוסיף את הסרבול שבלפתוח אותו ל SIMFREE)

מה שגם המחיר בארה"ב הוא קרוב ל 700 דולר לאיפון GS 16GB לעומת 300דולר לאיפוד 32GB וממה שאני קורא אין סימפרי בארה"ב... - כלומר יהיו הוצאות נוספות על האיפון שיגיע לפתוח אותו וכו'..

כמובן שיש את האופציה של קניית איפון בארץ באזור ה 2600-2900 ש"ח יד שניה פרוץ כבר מה שחוסך עלויות או כמובן איפוד פרוץ...

אני כבר מבולבל -

בהתחשב בצרכים שלי ובמחירים המוצגים מה אתם הייתם בוחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על ההפניה לGPS הזה, לא ידעתי שהדבר הזה קיים

גם אני מתלבט, אבל אם יש בפחות מ100 דולר שמתחבר ישירות לIPOD אני חושב שזה עדיף מאשר מחיר כפול על האייפון

אם הGPS של אורנג'-גאדג'טס עובד טוב, אני חושב שגם אני אלך על האייפוד

תגיד לי מה אתה חושב כי גם אני בהתלבטות קשה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל רסיבר GPS של 30-40 דולר יעבוד עם באמצעות דרייבר RoqyGPS

עולה איזה 20 שקל התוכנה, אבל עובדת יפה (ואפילו יותר טוב מIPHONE 3G) שבו הGPS הוא אחד מהמחורבנים ביותר.... דיוק של איזה 200 מטר OFF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות IPhone רק בגלל ה זה לא רעיון חכם בכלל.

ההפרש ביניהם הוא לא כמו שאח שלי לפני שבוע זרק "100$" לפני שנתיים.

אם אין לך שימוש ביכולות האחרות שלו, טלפוניה, סלולרי, אז חבל לשלם עוד אלפי שקלים.

בסופו של דבר רק אתה יכול להחליט אם זה כדאי או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על ההפניה לGPS הזה, לא ידעתי שהדבר הזה קיים

גם אני מתלבט, אבל אם יש בפחות מ100 דולר שמתחבר ישירות לIPOD אני חושב שזה עדיף מאשר מחיר כפול על האייפון

אם הGPS של אורנג'-גאדג'טס עובד טוב, אני חושב שגם אני אלך על האייפוד

תגיד לי מה אתה חושב כי גם אני בהתלבטות קשה :P

טוב, אז לא רק שהגעתי להחלטה גם אח"כ קראתי על התוכנה שמסנכרנת GPS בכלל שכנע אותי.

ד"א = שים לב שהגירסא של ה 8GB שהיא כביכול דור שלישי מכילה את המעבד של הדור הישן -

רק ה 32GB ומעלה (דור3) מכילה את המעבד המהיר החדש שמריץ משחקי בלי להניד עףעף...

אני אומר לאחי לקנות את זה... TOUCH 3RD GEN 32GB!!!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז לא רק שהגעתי להחלטה גם אח"כ קראתי על התוכנה שמסנכרנת GPS בכלל שכנע אותי.

ד"א = שים לב שהגירסא של ה 8GB שהיא כביכול דור שלישי מכילה את המעבד של הדור הישן -

רק ה 32GB ומעלה (דור3) מכילה את המעבד המהיר החדש שמריץ משחקי בלי להניד עףעף...

אני אומר לאחי לקנות את זה... TOUCH 3RD GEN 32GB!!!! ;D

איזו תוכנה? :o

וכן, אני יודע על ההבדלים עם ה8GB. תכננתי לקנות את ה32 בכל אופן, תיקית המוזיקה שלי די רחבה ואני אצטרך כמה שיותר מקום ובמחיר הזה זה מתאים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...