מהו מעבד ה QUAD הטוב ביותר כרגע להמהרה על לוח LGA 775 ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו מעבד ה QUAD הטוב ביותר כרגע להמהרה על לוח LGA 775 ?

hp1610

Recommended Posts

Q9550 .

למה לעבור למרובע ב 775 ? מה השימושים שלך ?

אתה לא חושב שזה בזבוז כסף ?

גם לי יש דחף להשתדרג ... אבל אם חושבים על זה טוב טוב אפשר להבין שהמערכת הנוכחית (גם שלי ווגם שלך) מספקת במידה בינונית , מה שלא מצדיק שדרוג כזה .

מילא היית אומר שאתה רוצה שילוש בטכנולוגיה חדשה יותר (1156, 1366) זה משהו אחר ... אבל עכשיו לקנות מעבד ב1200+ ש"ח "ולהישאר" מאחור ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Q9550 .

גם לי יש דחף להשתדרג ... אבל אם חושבים על זה טוב טוב אפשר להבין שהמערכת הנוכחית (גם שלי ווגם שלך) מספקת במידה בינונית , מה שלא מצדיק שדרוג כזה .

מילא היית אומר שאתה רוצה שילוש בטכנולוגיה חדשה יותר (1156, 1366) זה משהו אחר ... אבל עכשיו לקנות מעבד ב1200+ ש"ח "ולהישאר" מאחור ???

שאלה במקום :xyxthumbs:

השימוש הוא FSX (Flight Simulator) וזוהי תוכנה שבעיקר דורשת CPU חזק. בדקתי בהרבה פורומים שהראו שאקבל שיפור משמעותי במעבר משתי ליבות לארבעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Q9550 .

אני לא חושב שהמחשב שלך "מספקת במידה בינונית". למה נראה לך שQ6600 P45 4GB ו4850 אחריOC ל 3.6 זו מערכת בינונית?

לי יש משהו מאוד דומה ואני חושב שזה מספק בהחלט לדרישות של היום. (גימינג על LCD 720P.עבודה משרדית.ומאט עריכה).

ולרוב אני לא מוצא שידרוג לנכון בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התראד, עדיף שתשקיע יותר בהמהרה (אני מאמין שאתה תוכל להגיע ל-3.6) מכיוון שהמעבד שלך עדיין רלונטי. אם הביצועים שלו לא מספקים אותך גם אז, וממש קריטי לך לשדרג - בהחלט הייתי ממליץ לך לקנות שילוש חדש ולמכור את שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התראד, עדיף שתשקיע יותר בהמהרה (אני מאמין שאתה תוכל להגיע ל-3.6) מכיוון שהמעבד שלך עדיין רלונטי. אם הביצועים שלו לא מספקים אותך גם אז, וממש קריטי לך לשדרג - בהחלט הייתי ממליץ לך לקנות שילוש חדש ולמכור את שלך.

ניסיתי מעבר ל 3.2 אבל המחשב איבד יציבות.

לגבי לקנות "שילוש" חדש, זה יעלה לי לפחות פי 2 מרק להחליף את המעבד,לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...