aging hardware and its overclockability - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

aging hardware and its overclockability

B.D.B

Recommended Posts

for the past 6 months my 3 Ti 200 (175/400) was to 250/520 and I've noticed as the hardware age it becomes less overclockable just today I had to turn on the computer 3 times, because the VGA locked up when started up. before it was on 250/520 it was on 265/545, but started to lock up after 3 months.

have anyone ever noticed that phenomenon?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו קיצונית מקצרת את אורן החיים של הרכיב

אבל עייפות כזאת של חוסר יכולת להגיע למהירות גבוה כבער מצביע על נזק לכרטיס \לוח .

קירור אגרסיבי בדרך כלל יעזור למנוע את זה

אבל אחרי שזה קורה - אין הרבה מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

my video card is now officaly dead, I lowered it to stock and it bearly work, the screen kept blinking all the time. so rised the voltage , so it could run stock, I also opened the case and started the air conditioner.

Ironicly that the thing that most likely killed it (overvoltage) is now it's saver.

btw, anyone knows how I can check my bank account balance online? I want to order a card but I have no idea how much money I got (don't worry it's not much =\ around 2000 probably)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

my video card is now officaly dead, I lowered it to stock and it bearly work, the screen kept blinking all the time. so rised the voltage , so it could run stock, I also opened the case and started the air conditioner.

Ironicly that the thing that most likely killed it (overvoltage) is now it's saver.

זה גם משהו יחסית ידועה בעיקר במעבדים (גרפים ולא גרפים) בגלל שאתה נותן בתחילה מתח יתר ואז אתה יחסית פורץ את המערך יצוב מתח הפנימי של אותו מעבד ,לאחר מכן שאתה מנסה להוריד את המתח (לאחר זמן רב ) זה לא מספיק ואז הכרטיס (מעבד) לא מתפקד .

בעיקר מכיר את זה מי שעבד עם מעבד מומהר במתח של 2 עד 2.1 וולט , סביר להניח שעבדת על 1.7 או 1.8 .

אני ממליץ לך לקחת כרטיס חדש את ה 9800 SE של זיגזג כי בשילוב עם אומגה - יש לך 9800 מלא ועם ביצועים מטורפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך ללכת לבנק ואז לבקש ויפתחו לך "חשבון אינטרנט"

וככה דרך האתר של הבנק אתה יכול לבדוק את היתרה שלך

ולעשות עוד הרבה דברים.

זה הרבה יותר נוח ככה אני עשיתי!! אני בבנק מזרחי ;)

אהה גם אצלי זה נהיה מוזר הכרטיס שלי לא רוצה להעלות יותר פעם היה איזה חודשים שלוש שהכרטיס שלי עבד אל 680

אהה ואותו סיפור אם הגיפורס2 טי שלי פעם רק קניתי אותו והלכתי הביתה המהרתי אותו עד ל-270 לליבה ו-510 לזיכרון

זה עבר לי ב-3D MARK ואז אני בא לעשות את זה שוב ועכשיו מה זה לא רוצה להעלות יותר מ410 לזיכרון!! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו קיצונית מקצרת את אורן החיים של הרכיב

אבל עייפות כזאת של חוסר יכולת להגיע למהירות גבוה כבער מצביע על נזק לכרטיס \לוח .

קירור אגרסיבי בדרך כלל יעזור למנוע את זה

אבל אחרי שזה קורה - אין הרבה מה לעשות.

אז בעיקרון זה העתיד הקרוב של המעבד שלי ושל כל אלו פה שיש להם 1700 ב OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לווא דווקא, וגם אם כן - כבר זמן לשידרוג...

זה מקביל לתרופות:

קח מינון קבוע, הגוף יתרגל מתישהו = לא יעיל יותר.

פיתרון:

מינון גבוה יותר.

המינון כבר גבוה מדי ומתחיל להיות מסוכן - מחליפים תרופה...

וחוזר חלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שנאמר כאן נכון, המעבד שלי שעובד במתח של 2.1V כבר לא עובד כראוי במתחים יותר נמוכים, חייב להזריק לו מעל ל1.85V..

כנ"ל לגביי הכרטיס מסך שלי שכבר מקבל פחות 400 נקודות ב3DMARK.. (באותה מהירות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לווא דווקא, וגם אם כן - כבר זמן לשידרוג...

זה מקביל לתרופות:

קח מינון קבוע, הגוף יתרגל מתישהו = לא יעיל יותר.

פיתרון:

מינון גבוה יותר.

המינון כבר גבוה מדי ומתחיל להיות מסוכן - מחליפים תרופה...

וחוזר חלילה...

מה שידרוג לאן עוד להשתדרג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...