סדרות מומלצות? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות מומלצות?

Toxin II

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשיריית הסדרות הטובות ביותר בכל הזמנים שלי (גילוי נאות, אני חובב מושבע, כל סופ"ש רואה סרט והחדר מלא פוסטרים של דמויות וציטוטים שנזכור לנצח):

1. Married With Children - לאחרונה קיבלתי לידיי את כל העונות ונוכחתי לדעת מחדש עד כמה אגדית הסדרה הזאת . אל בנדי לנצח !

12562_1231628705076_1059888726_1315388_470040_n.jpg

2. The Sopranos - אהבתם את טרילוגיית סרטי "הסנדק"? מה דעתכם על עוד 6 עונות של כ-12 פרקים כל אחד בני שעה שכל פרק הוא סרט "הסנדק" חדש בפני עצמו עם מתח, פסיכולוגיה של הדמות הראשית המנותחת ע"י הפסיכולוגית שלו(מדהים כשלעצמו), הצילום המדהים, שחקנים ובעיקר עלילה מרטיטת חושים שתיזכר לנצח. הסיפור של משפחת סופרנו הוא אגדה מהלכת בכל אוסף של חובבי . חור בהשכלה של מי שעדיין לא ראה. עונה אחת יצאה הרגע כ-BD RIP

3. Sex and the City - רציתם לדעת "מה נשים רוצות"? אם תוותרו לרגע על הגאווה העצמית ותרצו להכיר את הניואנסים של המין השני, זה יתרום ליחסים שלכם עם הבת זוג.

4. The Big Bang - אגדה מהלכת בעודה בחיים. הסיפור על ארבעה גיקים החיים יחדיו כאשר לכל אחד מהם אישיות מרתקת בפני עצמה. הבחור שמסוגל לדבר ליד אשה רק כאשר הוא שיכור, הבחור היהודי הדון ז'ואן עם האמה היהודייה שתמיד עצבנית, הבחור שמתאהב בשכנה הכוסית והיחסים ביניהם ושלדון, הבחור הרביעי שאחראי באופן אישי להזדהות שלי עם הסדרה כולה עם שנינויות אגדיות והסברים מטורפים עם תסמונת אובססיבית קומפולסיבית מצחיקה בטירוף. "פני, פני, פני" תוך כדי דפיקות בדלת הוא פשוט נצחי. :lol:

5. FRIENDS - ארבעה שחקנים אגדיים שצמחו כל אחד להיות אושייה בפני עצמו והשילוב שהוליד קטעים מצחיקים רבים אינספור

6. Seinfeld - לא ראיתם, חור בהשכלה

7. JAG - סדרה מצויינת על Judge Advocate General והחוקרים הצבאיים שלה החוקרים מקרים משפטיים מעניינים בצי ארצות הברית.

8. Top Gear - הסדרה המושלמת לחובבי רכב

9. Prison Break - הסדרה המושלמת לאסירים

10. Bay Watch - כי כל גבר חייב לדעת מאיפה הגיעה פאמלה אנדרסון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיריית הסדרות הטובות ביותר בכל הזמנים שלי (גילוי נאות, אני חובב מושבע, כל סופ"ש רואה סרט והחדר מלא פוסטרים של דמויות וציטוטים שנזכור לנצח):

1. Love and marriage - לאחרונה קיבלתי לידיי את כל העונות ונוכחתי לדעת מחדש עד כמה אגדית הסדרה הזאת . אל בנדי לנצח !

12562_1231628705076_1059888726_1315388_470040_n.jpg

דבר ראשון זה married with children...

3. Sex and the City - רציתם לדעת "מה נשים רוצות"? אם תוותרו לרגע על הגאווה העצמית ותרצו להכיר את העולם מהצד השני, זה יתרום ליחסים שלכם עם הצד השני.

ארבעה? את השמות של מי אתה זוכר מוץ מג'ניפר אניסטון, קורטני קוקס ומאת'יו פארי-(וגם זה לא ממש)...

ודבר שלשי, בעקבות למספר 3 ברשימה שלך. היתה לי סוג של הערכה אליך כאל מנהל עבר ומשתמש איכותי בפורום הזה. אז אחריי הפוסט הזה היא ירדה למינוס 487.... :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. :goodposting: רואים שגיל חשב לפני שהוא רץ להגיב.

2.

ודבר שלשי, בעקבות למספר 3 ברשימה שלך. היתה לי סוג של הערכה אליך כאל מנהל עבר ומשתמש איכותי בפורום הזה. אז אחריי הפוסט הזה היא ירדה למינוס 487.... :nono:

א. צודק, טעיתי (ותיקנתי) בשם הסדרה כי תקוע לי בראש מזה שנים שיר הנושא של הסדרה שמבצע פרנק סינטרה :

http://en.wikipedia.org/wiki/Love_and_Marriage

ב. הסדרות לא מסודרות לפי הסדר מטבע הדברים אחרת הייתי מציין זאת.

ג. אתה שופט אנשים לפי הסטאטוס שלהם בפורום כולשהו ולפי טעמם בסדרות(?!). אתה הרי לא רוצה ליצור רושם לא נכון על עצמך. מלבד זאת אל תהיה כזה מאצ'ו ותנסה להבין את משמעות העלילה והפסיכולוגיה השזורה בה (כמו בסופרנוס אגב) ועד כמה הסדרה הזאת עוזרת ביחסים עם הבת זוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...