סדרות מומלצות? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות מומלצות?

Toxin II

Recommended Posts

SCRUBS!!! סדרה מצחיקה בטירוף! לוקח טיפה זמן להתחבר לכל דמות, אבל ברגע שמכירים את הדמויות זה פשוט קורע מצחוק, כל פרק מחדש.

אני מאוד אוהב אותה ומאוד ממליץ.

יש לה גם 8 עונות, כך שזה לא ייגמר לך מהר. (עכשיו משודרת העונה התשיעית, שנראית קצת מאולצת לפי דעתי, אבל עדיין מצחיקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי תגובה כזו איך אפשר שלא לכתוב גם את הסדרות שראיתי לאורך השנים ונהניתי מהן? :)

הייתי מכור לסדרות מסויימות, מהחטיבה(עניין של 6-7 שנים אחורה) - הייתי רואה כל פרק של סידרה שהייתי עוקב אחריה באותו שבוע שבו היא שודרה בארה"ב - לרוב תוך-כדי ארוחות ליד המחשב, לפני השינה, בין שיטוטי בפורומים ובאתרים...

אז הנה הרשימה שלי, שעודכנה במהלך השנים:

Heroes - אין מה להרחיב יותר ממה שכתבו עליה כבר

Prison Break - אין מה להרחיב

Jericho - סידרה ממש ממש טוב עם סוף מעט מאכזב. שעוררה מהומה גדולה עם החלטה של הרשת לגניזה אחרי העונה הראשונה ופעולת צופים נאמנים שיצרה תקדים והשפיעה על החלטת הרשת, שנהפכה. (הקטע עם הבוטנים שנשלחו למשרדי הרשת) "שואה גרעינית" נופלת על עיירה והסידרה מראה מה קורה בעיירה, פולשים, סוכן ממשלתי סמוי, חשד למלחמת עולם, חשד להרס עצמי מכוון של ממשלת ארה"ב. מעניין ביותר!

How I met your mother - אין מה להרחיב. (אגב היא פחות טובה מהסידרה שמתחת)

Two and a half men - אין מה להרחיב.

Survivor 1-19 - אין מה להרחיב.

High stakes poker - כל אלופי הפוקר משחקים קאש גיים על כספם האמיתי - אחת מתוכניות הפוקר הכי טובות שהיו.

The war at home - קומדיה מטורפת עם שחקן ראשי ענק! באמת אחת הטובות ולא נמשכה יותר מ2-3 עונות

Falcon Beach - דרמת נעורים ישנה וטובה

Til death - קומדיה מטורפת עם בראד גרט(רוברט מ"כולם אוהבים את ריימונד") סידרה חמודה מאוד! אני לא יכול להגיד שהיא כמו "כן, מותק!" או "חברים" או "כולם אוהבים את ריימונד" אבל היא משהו בסיגנון... יש זוג אחד(עם בראד גארט) שנשוי כבר המון שנים וטוב לו איך שהוא חיי. לוילה ליד עוברים זוג שזה אתה נישא.. הבעל הטרי הוא דיי נוב ונאיבי ואדי(הבעל המנוסה) מנסה ללמד אותו דברים על הנישואים ואיך להצליח ולא לתת לאישתו להשתלט עליו...(סיגנון נשואים פלוס? :o)

בקיצור הם כל פעם מגלים שהנישואים שלהם שונים ויש המו התרחשויות משעשעות.. אה ושני הבעלים עובדים באותו בצפר...

Smith - צוות גנבים מנוסה לוקח על עצמו כל מיני עבודות וגונב דברים בדרכים חכמות

Shark- דרמה משפטית גאונית ומעניינת על עורך דין "כריש" שהחליף צד מלהיות הסנגור לתובע במשרד התובע המחוזי. המון מקרים מעניינים, חקר פשעים והגעה לפיתרון והרשעות בדרכים לא דרכים.

Justice - סידרה שמראה בדיוק את הצד השני של המתרס, משרד עורכי דין חזק שמטפל במפורסמים ומגן עליהם מפני פשעים שהם ביצעו - מעניין מאוד

Sleeper cell - סידרה גאונית בעלת איזה 4-5 עונות על מוסלמי אמריקאי שיצא מהכלא ומושתל בתוך תאי טרור בארה"ב. ממש ממש טובה! והיתרון שהיא נגמרה אז אפשר להוריד את כל העונות ולגמוע פרקים ברצף. בין אם זה באוטובוס בפלאפון עם מסך ענק או במחשב וכו'...

The Kill Point -שמונה פרקים של סידרת מתח/פשע מאורגן גאוני - שודדים בנק+מו"מ עם כוחות הביטחון+משהו משתבש וכו'...

Viper - סדרה נוסטלגית משכבר הימים על מכונית אדומה וצוות שנלחם בפשע

Entourage - (הפמליה) אין מה להרחיב יותר ממה שכבר כתבו.

The Big Bang Theory - סידרה ממש חכמה, עם המון המון בדיחות שנונות וחכמות בהקשרים מדעיים שבדיוק תתאים לגולשי הפורום "הגיקים" :D

Greek - סידרת קומדיה\דרמה על החיים בקולג' ובאחוות. נחמדה.

Gossip Girl - סידרת דרמה טובה על חיי "ילדי העשירים" אך לא כמו כל אחת בסיגנון. המון קונפליקטים, דרמות, יחסים, וכו'... שווה לנסות את הפיילוט.

90210 - לא היה בזמני כשהסידרה המקורית "בוורלי הילס 90210" שודרה ולכן החידוש הזה ממש נחמד בשבילי. אני עוקב.

Kid Nation - סידרת ריאליטי שעוררה תגובות סוערות בארה"ב. תגובות היו חלוקות. אני אהבתי את הניסוי. ניסוי על ילדים בני 7-14 שנזרקים לתוך עיירה נטושה וצריכים לחיות ולנהל את עצמם לבד. נחמד לראות את הדינמיקה החברתית. היה מאוד מעניין. (עונה אחת או 2 שודרו. שלישית נאסרה לצילום)

That 70's Show - סידרת קומדיה מ-ע-ו-ל-ה!!! מי שלא ראה לא יודע מה הוא הפסיד! אגדה. זה כמו לא לראות את הסידרה הבאה:

F-R-I-E-N-D-S - סידרה מיתולוגית. אח אח כמה נוסטלגיות היא מעלה בי.

מישהו יסקול אותי אם אני אגיד שגם עקבתי אחרי "קטנטנות" כשהייתי בכיתה ה'?

Seinfeld - אותה בהתחלה לא אהבתי, אבל אחרי כמה שנים שיכנעו אותי לנסות שוב ובסוף ראיתי את כל הסידרה. הרבה משווים אותה ל"חברים" אבל פשוט אי אפשר. הומור ודינמיקה שונים לגמרי. ייחודית.

Malcolm in the Middle - כשהייתי קטן ממש אהבתי אותה. שודרה ב-STAR WORLD

פיו. מישהו רוצה לנסות למנות יותר תוכניות אהובות ממני? I dare you :P

ובנימה זו, אני מאמין שאפשר להפוך את זה לאשכול "הסדרות הטובות ביותר שעקבתן אחריהן במהלך השנים" הרשמי. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הסדרות שאני עוד תורח להור*ד פרקים חדשים שלהם.

two and a half men

how i met you mother - למרות שהעונה החדשה כבר יותר עצובה ממצחיקה אבל יש פרק טוב פה ושם. זה עוד פעם מנסים להחיות את סיינפלד אבל הרמה בתחת.

family guy - אדיר.

its always sunny in Philadelphia - עוד יותר אדיר.

house עד לא מזמן, עכשיו כבר ניהיה מעפן אבל עונות 1-5 פשוט תענוג.

the - של ארה"ב, לא הפלצנים האלה מבריטניה.

top gear - עכשיו משחררים את עונה 14

the big bang theory - כמו ב HIMYM היא הצליחה בגלל שהם הביאו קונספט ומעניין. במקרה הזה כוסית עם חנונים אבל אחריי 2 עונות זה כבר לא מרגש והסדרה דיי תפלה. אוליי חוץ מכמה מהעלבונות של שלדון...

Dexter - נגמר לא מזמן אבל אם לא יצא לך לראות אז חובה.

NIP/TUCK - סדרה עשויה מצויין אבל דיי מוזרה העלילה פשוט... פסיכופטים כותבים אותה נראה לי. קיצר דיי מעניין.

scrubs אני מניח שאפשר להמליץ אבל העונה החדשה שהוא נהפך למורה זה פשוט עצוב.

נראה לי ששחכתי משהו אבל לא משנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הת'רד אז אני אגיד מה אני רואה

prison break (עד שנגמר)

dexter

south park

how i met your mother

dollhouse

big bang theory

burn notice

entourage

smallville

ראיתי את כל אלה חוץ מדקסטר וסמולוויל..איך העונה החדשה של דולהאוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...