סדרות מומלצות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות מומלצות?

Toxin II

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

family guy. זאת הסיבה שעדיין אני בינוני בלימודים למרות שפירמטתי את המחשב ולא התקנתי את MW2 מחדש. סדרה ממש מצחיקה. :xyxthumbs:

גם פיוצ'ורמה(futurama) זאת סדרה חביבה.כן אין ספק שקומדיות זאתי דרך טובה להסיר דיכאון.וגם שינה.וגם חברים.וגם לצאת החוצה כשיורד גשם. וגם לצאת החוצה בכללי.וגם לעשות או להגיד מידי פעם דברים טיפשיים. וגם לעצב לעצמך בכנות השקפת עולם מגובשת עם חוט שדרה יציב,על מה חשוב וחשוב פחות בחיים. :smile1:

[br]פורסם בתאריך: 22.12.2009 בשעה 19:14:06

איך לעזזעל אף אחד לא הזכיר את family guy? הלוווווו? :bash:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת..? מה בדיוק היה הסוף שוב?[br]פורסם בתאריך: 22.12.2009 בשעה 19:22:05

...אה תודה דימה זאת קרוב לוודאי הפעם הראשונה שהחפירות שלי מתקבלות בברכה ע"י מישהו.לא שזה משנה לי.אני לא תולה את האושר שלי בהסכמה של הסביבה :screwy:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת..? מה בדיוק היה הסוף שוב?

ספויילר מטורף לדקסטר:

שהוא גילה שהרוצח הוא אח שלו ובסוף הוא הרג אותו...

לא תיכננתי שהם באמת ירצחו את אחותו ביחד אבל שיגמר מעניין יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווו אבל למה כתבת את זה בצהוב?

זה אחד התעלולים הקלאסים שלי:גם לכולם תהרס הסדרה וגם זה יהיה מישהו אחר שיקבל נזיפה ממנהלי הפורומים!(שששש...הם מקשיבים לנו :errrr:)

נ.ב. בטעות סימנתי וקראתי את מה שכתוב בצהוב! כל הכבוד לך! עכשיו נהרסה לי הסדרה...צדק פיוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק, HOUSE האוס ועוד האוס. תתחיל ממנה, ואני לא מציע לך לעבר את הפרק הראשון של העונה השישית, עד אליו הסדרה פשוט מצויינת, אחריו היא מתדרדרת.

DEXTER מצויין לא פחות.

אתה פשוט כועס כי הוא הכיר בעובדה שהוא פסיכופת נרקססיסטי ועכשיו הוא מנסה להתשתנות.... אבל תכלס חרא של טוויסט, אני צפיתי כמו מכור בסדרה הזאת ומאז עונה 6 הפסדתי כבר איזה 5 פרקים נראה לי.. ואני לא ממהר לראות אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נותן פה רשימה אישית שלי של סדרות שמצאו חן בעיניי ואני עדיין צופה בהן (או כבר לא ::)) - אז אל תקפצו ותגידו "כבר רשמו את זה".

Heroes - סדרה מדהימה. אם אתה בקטע של גיבורים וכוחות על טבעיים, אמונה עצמית וכו' (בניגוד למה שקורה ב"על טבעי" - אני אישית לא אהבתי). בקיצור סדרה מדהימה. אם כי מהעונה השלישית הסדרה כבר ממש לא מצאה חן בעיניי. העונה הראשונה מופלאה - ממש מופלאה, העונה השנייה גם טובה מאוד, אבל פחות מהראשונה.

Prison Break - אני מעדיף לא לפרט ולתאר יותר מדי כדי לא להרוס את חווית הצפייה, אבל אני כן אגיד שמדובר בסדרה מרתקת (לעזאזל, נגרמו לי המילים :kopfpatsch:). מומלץ לצפות בBLU-RAY לחוויה משופרת :)

אהבתי את כל העונות אך במיוחד את הראשונה - סדרה ענקית פשוט.

Lost - הסדרה בין הראשונות שהתחלתי לראות. גם שווה ניסיון והתעמקות, לפחות כמה פרקים. יש שם חלקים שאשכרה גרמו לי לבכות. סדרה מצויינת.

House - סדרה גאונית לחלוטין. לא אומר חס וחלילה כמובן שהקודמות שהזכרתי אינן לדעתי, פשוט זאת שווה ציון. Hugh Laurie הוא פשוט שחקן יוצא דופן. להתחיל מהעונה הראשונה ולהתקדם הלאה. בהתחלה מצטייר שיש תבנית חוזרת וקבועה מאוד לכל פרק, ונדמה שאפילו אין עלילה, אבל יש - ועוד איך. להיות סבלניים :)

4 אלה היו סדרות רציניות יחסית. לא הייתי מגדיר אותן בדיוק כקומדיה.

סדרות של "בידור זול" יותר (מצטער על הביטוי, אני מקווה שזה מעביר את המסר):

South Park - גם מצחיק, גם עלילה טובה, גם מסרים ומשלים חכמים, וגם צוחקת על בערך כל דבר אפשרי שקרה בעולם. פשוט להתחיל לראות מעונה 5 ואילך. כל הפרקים באתר הרשמי southparkstudios.com בחינם :)

Weeds - סדרה קורעת. בהתחלה ממש לא התחברתי, אבל לאחר כמה פרקים הצלחתי להבין כמה הסדרה מצחיקה. מומלץ בחום

Entourage - סדרה שסובבת את חייהם של חבורה של 4 אנשים עשירים בהוליווד. הרבה כוסיות, הרבה כסף, הרבה חיי-לילה :)

מצחיקה פה ושם

How I Met Your Mother אתה כבר רואה - בחירה מצויינת :)

It's Always Sunny in Philadelphia - אם אתה בקטע לסדרה קרועה לחלוטין ולא רצינית מאוד - מומלץ. עדיף שתשאיר את המוח החושב והתוהה במגירה לפני הצפייה

The Big Bang Theory - קומדיה, לא אדירה אבל יש קטעים מצחיקים פה ושם... שווה ניסיון :xyxthumbs:

True Blood - סדרה דיי הזוייה - ערפדים, פנטזיות. כנראה קשור איכשהו לכל הקטע של "דמדומים" - גם פה יש מערכת יחסים בין אישה לערפד.

הייתי מציע לתת צ'אנס לכל סדרה שהזכרתי פה. מכל אחת ואחת מהן נהנתי - חלק יותר וחלק פחות. מה שכן, אני אגיד שה-4 הראשונות שהזכרתי דורשות זמן וסבלנות כדי להתקדם איתן, אבל וואלה, שווה את זה ועוד איך ;)

יאללה, תהנו - מיועד לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין על הפירוט..וואללה לא יודע למה אבל אין לי כח לסדרות רציניות.ניסתי לראות את prison break בצבא ולא כזה התחברתי.

מה שכן דווקא קצת הגניב אותי באגף הרציניים זה 24 אבל לא רציתי לראות פרק פה פרק שם אז נשמור את זה לפעם אחרת.

בנתיים הדבר היחידי שיש לי שקרוב להגדרה של סדרה רצינית אלה הסדרות של אקס מן והסדרה הראשונה של באטמן.. :silly:

אין מה לעשות,לסרטים מצוירים אין מגבלות תקציביות והם יכולים לתת לך את כל האקשן והפיצוצים שסדרות מצולמות בחיים לא יוכלו לתת.go joe![br]פורסם בתאריך: 24.12.2009 בשעה 00:06:54

אז נוסיף את 24 להמלצות שלי

ויש לי גם כמה חברים שמעריצים את דוקטור הו.אני לא כזה התחברתי,אבל מי שכן שיהיה לבריאות.

בנוסף,למי שיש אם אני זוכר טוב אפשר לראות גם את דוקטור הו וגם את שנות ה70 בחינם בVOD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...