הצילו! תקוע עם 012 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצילו! תקוע עם 012

idofr

Recommended Posts

שבוע טוב לכולם כבר תקופה שאני עם 012 ותמיד לא אהבתי אותם אבל בזמן אבא התעקש אז לא אמרתי יותר מידי אבל בזמן האחרון זה פשוט נוראי וביזיוני מה שהולך פה! הם חוסמים לי את הטורנט, הגלישה לא זזה, הזרמת לא מתפקדת ובכללי שום דבר לא באמת קורה כמו שהוא אמור לקרות.

הבעיה היא שיש לנו התחייבות אליהם לעוד 4-5 חודשים אבל זה לא באמת חוזה כי הם כבר מפרים אותו בזה שהם לא מספקים את מה שהם התחייבו אליו.

פעם אחת באמת התעצבנו, התקשרנו לצעוק עליהם והכל באורח פלא חזר לעבוד לבידיוק 24 שעות.

באמת שאני כבר לא יודע מה לעשות, יש דרך לצאת מזה איך שהוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החארות האלו בכלל חסמו לי את הגישה למודם בלי ידיעתי על מה אתה מדבר? הם חסמו לי פורטים בתוך המודם ואז הם שינו לו את השם, הסיסמה ולא הייתה לי גישה אליו עד שעשיתי לו ריסטרט עם הכפתור מאחורה .. לאחר שהתקשרתי אליהם הם טענו שזו הדרך שלהם "לשמור על סדר" וככה הם יכולים לפתור תקלות יותר מהר .

פשוט בושה וחרפה .. אני עף מהם בדקה הראשונה שיגמר החוזה.

עוד משהו - שלשום כמעט כל שחקני ה-WOW עם הספקית 012 לא יכלו לשחק .. בדקתי את זה עם עוד לפחות 30 (אני לא מגזים) שחקני WOW אחרים שנמצאים ב-012, כולם טענו שלא יכלו להיכנס . מצד 012 סמייל נמסר שזה לא בעיה אצלם (בעוד שחברים שלי שהספקית שלהם היא הכול עבד כשורה..)

לך תתבע אותם עכשיו ותוכיח שאתה צודק .. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעייה.. ברגע שהם התחילו לחסום אותי הוכחתי להם שעם הצפנה אני מוריד מהר יותר, ולא ירדתי מהקו עד שניתקו אותי בלי קנס.

אחחח איזה ביזיון של חברה! איך בידיוק אני שם את ההצפנה? ואיך בידיוק הוכחת להם את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי באיזו קליינט אתם משתמשים..

למשל ביוטורנט קוראים לזה outgoing.. תחפשו בהגדרות.

מספיק שאתם מראים להם שעם הצפנה אתם מורידים על יותר.. אצלי היה הפרש של איזה 300 קב"ש, והוכחתם שהבעייה אצלהם ולא אצלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהשאלה שלי היא טיפה גבולית עם חוקי הפורום אבל אני מקווה שזה בסדר - האם TL עושים בעיות עם הצפנה? כי אני יודע שיש להם דרישת הגדרות די פלצנית.

בOUTGOING יש לי גם כמה אפשרויות מה אני צריך "מאולץ" או "מאופשר"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**עריכה - גם אחרי ששמתי על forced הוא עדיין לא מעדכן טראקרים, מה עוד אפשר לעשות?**

(ההודעה הייתה למטה מידי ואף אחד לא היה רואה את העריכה אז נאלצתי להקפיץ, עמכם הסליחה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...